Jump to content
Dogomania

Homer ma dom! Cuda się zdarzają :)) Warto walczyć nawet kiedy nadzieja umiera.. :)


Madzior.

Recommended Posts

  • Replies 542
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Podbijam i trzymam kciuki żeby piesek znalazł dom.
Nikogo nie powinno przerażać jego kalectwo. Moja sunia też była ślepa a w dodatku jeszcze głucha. Ale bardzo sprawnie się poruszała dzięki niezawodnemu psiemu węchowi. Psy z takiego typu ułomnościami jeszcze bardziej potrzebują bliskości zaufanego człowieka bo daje im to poczucie bezpieczeństwa, które w momencie kiedy nie widzą jest im niezbędnie potrzebne.
Moja sunia to za mną krok w krok łaziła bo czuła się jedynie przy mnie bezpieczna. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić co teraz ten piesek przechodzi... mam nadzieję że ktoś da mu dom i siebie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Madzior.']Kurka czy zniknęło parę postów??? :angryy:[/QUOTE]

Zniknęły posty z 10 dni, nie mam substrykcji, wiadomości na PW, rozliczenia też wcięło.Najgorzej, jak ktoś miał bazarek otwarty....poznikały całe bazarki...koszmar.Szukaj wiatru w polu.Jeszcze nie da się tego odtworzyć, bo uległ uszkodzeniu jakiś dysk twardy, główny, a nie robiono kopii zapasowej.Tak zrozumiałam, w każdym razie, nic nam nie wrócą, więc idziemy do przodu.Ile ja się naszukałam Homerka? Banerki i linki też nie działają....Godzinę, albo i więcej szukałam Śleputka.

Link to comment
Share on other sites

no ja tez sie naszukałam:))Byłam dzisiaj u Homerka.Niestety znów nie chcial chodzic,a jak szedl to widac bylo ze mu to bol sprawia://///pewnie kuracja juz sie skonczyla i bol powrocil.Po drugie noce są zimne, a to tez mu nie sluzy:////Ratunkiem dla niego jest tylko dom. On tak pragnie miłosci-nadstawia mordke do glaskania i szczęśliwy zamyka oczka.........Tak strasznie mi go szkoda:(((((

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KARLINADOMINIKA']Rozmawialam z Panią Wandą wczoraj i mowila ze on nadal dostaje te przeciwbolowe leki.Został znów przeniesiony do kojca. w nocy 2 stopnie zrobily pewnie swoje na te jego biedne kosteczki....[/QUOTE]

No to mu na pewno dobrze nie zrobi. Przydałaby mu się domowa opieka, no ale co zrobić, jak tego domu nie ma:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KARLINADOMINIKA']Wczooraj byłam u Homerka:)))Hasał jak młodzieniaszek:)))więc chyba lepiej sie czuł:))))Kochane psisko, szkoda,że nadal nie ma domu..........[/QUOTE]
Ten dom, to sprawa najważniejsza i wtedy, czasem cuda się dzieją z tymi starszymi psiakami....

Link to comment
Share on other sites

Zastanawiam się, dziewczyny, czy to zawarte w ogłoszeniach info, że on nie toleruje innych psów, nie kasuje jego szans.

Jeśli tak jest, nie ma sensu i nie wolno tego ukrywać, to oczywiste; ale zdaje się, że to nie jest takie jednoznaczne?
Myślę, że wyjaśnienie tej kwestii jest kluczowe.
To ja zrobiłam ogłoszenia Homera i we wszystkich ta informacja jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiaaap']Zastanawiam się, dziewczyny, czy to zawarte w ogłoszeniach info, że on nie toleruje innych psów, nie kasuje jego szans.

Jeśli tak jest, nie ma sensu i nie wolno tego ukrywać, to oczywiste; ale zdaje się, że to nie jest takie jednoznaczne?
Myślę, że wyjaśnienie tej kwestii jest kluczowe.
To ja zrobiłam ogłoszenia Homera i we wszystkich ta informacja jest.[/QUOTE]

tez tak myslę.Ewidentnie Homer nie lubi psow, ktore jego obszczekują.Poza tym, ostatnio na spacerze jak poczul innego pieska to szedl za nim i merdal ogonem, wiec z tą nietolerancja wcale nie jest az tak źle.jego zachowania mają moim zdaniem charakter obronny.W schronie jest duzo psow, mnostwo zapachow, a psy ewidentnie wyczuwają,że Homer jest słabszy i on szczekaniem probuje sie bronić.Nie słyszałam też, zeby kiedykolwiek jakiegos psa zaatakował.

Link to comment
Share on other sites

Odwiedzam Homerka i przy okazji zapytuję dziewczyny z Poznania i okolic:
kto mógłby się zająć małym jamniczkiem przez dwa tygodnie, osoba u której jest musi jechać do sanatorium [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/209129-Pozna%C5%84-Pomocy%21%21%21%21-Mamy-kilka-dni%21%21%21"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...a-dni%21%21%21[/COLOR][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...