Jump to content
Dogomania

Szczeniaki spaniela już w DOMACH STAŁYCH!


Recommended Posts

  • Replies 393
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ufff jestem, po chwilowej niemocy.
Jestem umówiona na godz. 11-tą z panią na wizytę domku dla Luneczki. Jeśli wizyta nie ujawni sprzeczności pomiędzy tym co mówiła pani, a tym co zobaczę, to powiem Wam DOM super, zwłaszcza jeśli chodzi o odpowiedzialności. 2 tygodnie temu pożegnali swojego 7 letniego spaniela, który przegrał walkę z rakiem. Rok przed śmiercą zaczął się zachowywać tak, jak Luna obecnie, do tego stopnia, że córka państwa nie mógł przechodzić obok misek psiaka. Pan zaopatrzył się w specjalistyczne książki i sam, pracując z psiakiem doprowadził do tego, że córka bez przeszkód mogła gmerać w miskach psiaka. Takiego domu potrzebuje Luna.

Jadę.
Trzymajcie kciuki. Jeśli wszystko okaże się ok to Luna już w tym tygodniu może zamieszkać w swoim DS :)

Link to comment
Share on other sites

Luna jutro będzie w swoim wymarzonym DS :loveu:
Było wiele telefonów z zapytaniem o słodka Lunę, część rezygowała na wieść, że Lunka może ugryźć, ale jest kilka, które decydowały się pomimo tego, ale żaden nie powiedział, że będzie z nią pracował. Żaden z wyjątkiem tego jedynego. No Luneczko doczekałaś się :loveu:

Czy już wszystko dogadane w sprawie transportu dzieciaków do Kate Bono ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Luna jutro będzie w swoim wymarzonym DS :loveu:
Było wiele telefonów z zapytaniem o słodka Lunę, część rezygowała na wieść, że Lunka może ugryźć, ale jest kilka, które decydowały się pomimo tego, ale żaden nie powiedział, że będzie z nią pracował. Żaden z wyjątkiem tego jedynego. No Luneczko doczekałaś się :loveu:

Czy już wszystko dogadane w sprawie transportu dzieciaków do Kate Bono ?[/QUOTE]

Elik, wspaniale ze znalazlas taki dom dla Luneczki , strasznie sie ciesze , tymbardziej ze Emilia zadnej okazji nie ominie zeby mi przypomniec co za klapacza jej naroilam :evil_lol:
A teraz juz bedzie nareszcie koniec ze zgryzliwymi aluzyjkami :multi:

Wracajac do Soni to czy nie myslisz ze towarzystwo tych maluchow wielkopolskich byloby dla niej wielkim urozmajceniem, mialaby towarzyszy w swoim wieku do zabawy i do brykania ? Taki maly rudy kindergarten :eviltong:
A ile radosci wnioslby do Twojego domu taki rudy gang, no pomysl !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']Elik, wspaniale ze znalazlas taki dom dla Luneczki , strasznie sie ciesze , tymbardziej ze Emilia zadnej okazji nie ominie zeby mi [B]przypomniec co za klapacza jej naroilam[/B] :evil_lol:
A teraz juz bedzie nareszcie koniec ze zgryzliwymi aluzyjkami :multi:

Wracajac do Soni to czy nie myslisz ze towarzystwo tych maluchow wielkopolskich byloby dla niej wielkim urozmajceniem, mialaby towarzyszy w swoim wieku do zabawy i do brykania ? Taki maly rudy kindergarten :eviltong:
A ile radosci wnioslby do Twojego domu taki rudy gang, no pomysl ![/QUOTE]

a jak. amator kwasnych jabluszek :diabloti:

a Ela chyba rzeczywiscie marzy zeby miec czerwono przed oczami jak cala banda zatacza piruety na jej piéknych panelach (byly piékne przed Plagami Egipskimi :lol:).

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, ja mieszkam w Poznaniu, mogę do Kościana po psiaki pojechać - bez zwrotu kosztów, muszę tylko pomyśleć z kto ze mną pojedzie, bo w jedną osobę z 2-3 szczeniakami w aucie może być problem - napiszcie czy jeszcze pomoc - tzn. transport potrzebny?

Ja kończę pracę ok. 17:30 - od razu mogę pojechać.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy to Diego czy Sid... jeszcze nie rozróżniam. Sid jest ponoć spokojnieszy.

[IMG]http://img254.imageshack.us/img254/6697/pc100004b.jpg[/IMG]

Zapoznanie z Pepsi, Sol i jamniolkami:

[video=youtube;ltOay9vxDMc]http://www.youtube.com/watch?v=ltOay9vxDMc&feature=youtu.be[/video]

[video=youtube;V7birrwDrmY]http://www.youtube.com/watch?v=V7birrwDrmY&feature=youtu.be[/video]

[video=youtube;UHH4_yykhd0]http://www.youtube.com/watch?v=UHH4_yykhd0&feature=youtu.be[/video]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...