Jump to content
Dogomania

Lathams ???


lanithaine

Recommended Posts

Hej, w najnowszym "Moim Psie" na tylenj okładce reklamuje sie karma LATHAMS. Bardzo zdawkowo informuje nas o skaldzie, wręcz nic nie jest o nim napisane ;P Tyle ze sprawdzona przez lekarzy wet., Karma dla szczeniakow ras duzych zaweira odpowiednie ilości białka, weglowodanow, witamin i mineralow...

Czy ktos cos o neij słyszał, a moze ją stosował?
Reklamują się, że "nie musisz juz szukac gabinetu weterynaryjnego ani sklepów specjalistycznych, aby podarowac swojemu psu to, co najlepsze. Teraz produkty Lathams dostępne sa w Tesco". jakby nie patzreć, duże udogosdnienie jakby ta karma okazała się dobra, bo tesco mam blisko.

Co sadzicie/co wiecie o tych karmach?
dzięki za wszelki odzew:)

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.dogomania.pl/threads/211078-karma-LATHAMS[/url]
Widziałam tę karmę ostatnio w Tesco właśnie, ale nie przyjrzałam się dokładnie, zakładając, że to nic specjalnego - jak wszystkie marketówki. Poszukałam teraz jednak czegoś o niej w internecie i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona składem :) Zaskakuje tak wysoka zawartość mięsa i to w dodatku mączki mięsnej + brak charakterystycznych dla marketówek "produktów pochodzenia zwierzęcego".

Link to comment
Share on other sites

Rzeczywiście skład karmy bardzo zachęcający, za to nie widomo jak się ma to do jakości, zwłaszcza że cena jest jak na małe opakowanie bardzo atrakcyjna, jak dla mnie podejrzanie za atrakcyjna. Miałam w domu paczkę adult large bread o dużych kulkach, jak i sensible, ta druga psu nie podeszła, mam wrażenie że ze względu na dziwny kształt granulek w formie gwiazdki. Trudno mi coś powiedzieć o wynikach karmieniem, bo u berneńczyka to wyszło zaledwie pare posiłków, na pewno sensacji żołądkowych nie miał, ale u niego to nie problem.
Na stałę karmię Markus Muhle, więc karma ta zainteresowała mnie tylko jako przerywnik w wypadku gdyby dostawa nowego worka karmy nie dotarła.
Na pewno jest to dobry krok jeśli chodzi o asortyment półek marketów.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Ja właśnie dziś zakupiłam worek. Zaciekawiła mnie na półce bo opakowanie bylo inne niż wszystkie marketówki. Ja kupiłam dla podrośniętego szczeniaka. Małe kuleczki wygodne do jedzenia. Fajny zapach więc pies wszamał ze smakiem a powiem że jest mega wybredny. Skład: mączka mięsa indyczego 26%, ryż 26%, kurczak, owies, białko ziemniaków, tłuszcz z kurczaka, siemię lniane 2,5% , składniki ułatwiające trawienie, jęczmien, algi morkie, lucerna, cykoria, omega-3, itp itd :)
Ciekawe to to.
Za 2kg dałam około 12zl

Link to comment
Share on other sites

Moje jamniki jedzą tą karmę drugi miesiąc (wersja z jagnięciną). Starszej skończyły się uporczywe biegunki i sierść zaczyna przypominać w dotyku coś miękkiego, a nie papier, ale to pewnie skutek ogólnej poprawy kondycji, druga sunia bez zmian - pełna energii, sierść ładna bez kłopotów żołądkowych. Obie wysterylizowane, żadna nie tyje po tej karmie. Dodaję im siemię lniane i olej z wiesiołka z tranem codziennie, ale do iinych karm też dodawałam. ogólnie jestem zadowolona.

Link to comment
Share on other sites

pewnie ziolowe dodatki.ja kupiłam large breed-po pierwsze w promocji po drugie czekam na karmę dla suczy,wiec chwilowo musi jeśc tę.jest ok.ale lepiej zjadała mniejsze krokiety,z rezta moje chlopaki wola mniejsze kulki(seniora bardzo lubią).ogólnie polecam dla niejadków(moje chlopaki takimi są)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Ja w Tesco w Łodzi widziałem po 22 zł/2 kg.Ale cena nadal atrakcyjna w stosunku do składu karmy.
Zastanawiam się nad tą karmą w wersji puppy lub karmy fitmin,brit care.

Pokusiłem się do Tesco i zobaczylem skład analityczny:

TYLKO 20% Białka i 13% Tłuszczu.

Więc nie warto według mnie ;/

Edited by pk1rts
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...