Jump to content
Dogomania

Wyrzucony na drodze, po wypadku, połamany staruszek w BDT Loluś pobiegł za TM [*]


anett

Recommended Posts

Co mi przychodzi do głowy... Zbierajcie deklaracje, może się uda uzbierać, nasza Maksi była w podobnej sytuacji i udało się uzbierać potrzebne deklaracje.
PDT:
1) [B]hotel terrier[/B] koło Nowego Tomyśla (popytajcie cioteczkę Akrum, ona tam była i zachwalała, boksy domowe) 450zł/miesięcznie.
2) Zapytajcie też [B]hop![/B] o domowy PDT (13 zł/dobę, Łódź)...
3) [B]Karlika[/B] ma na pewno wolny domowy PDT, 14zł/dobę (Łódź).
4) [B]Anja2201[/B] ma PDT, też miała wolny jeden ostatnio - ogrzewane kojce, ale nie pamiętam za ile (chyba coś koło 300zł/m-c).
BDT:
1) [b][email protected][/b] (to jest nick) ma wolny domowy BDT, ale chyba tylko dla małego pieska i też daleko, bo w Mławie...
Tyle mi do głowy przychodzi. Powodzenia, ja niestety póki nie mam pracy nie dorzucę się nic z deklaracją, choć bardzo bym chciała. :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 450
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękuję dziewczyny za obecność i pomysły!!
Joteska a mogłabyś podać mi nr tel do teriera? tylko hotelik jest dosyć daleko... optymalnie byłoby znaleźć coś na Śląsku na wypadek koniecznych kontroli lub konsultacji z dr Fabiszem...

Staruszek nie ma nawet imienia - on jest taki spokojny, poczciwy, cichy Misiek

Link to comment
Share on other sites

Pieniążki już wysłane- dla tego sympatycznego bieduleczka!

[quote name='anett']Szukamy przede wszystkim domu tymczasowego

i prosimy o wsparcie - sam koszt operacji to 800zł...
będziemy ogromnie wdzięczni za każdą złotówkę!!!

[COLOR=blue][B]Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt
OTOZ "ANIMALS"
Inspektorat w Lublińcu

Bank Spółdzielczy
nr konta 35 8457 0008 2006 0081 7813 0001

z dopiskiem dla połamanego staruszka[/B][/COLOR]
[B][SIZE=3]
Kontakt w sprawie psa tel. [COLOR=blue]793 147 805 [COLOR=black]mail: [/COLOR][email protected][/COLOR][/SIZE][/B][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tymuś']a może w związku z sytuacją jaka go spotkała (wyrzucenie, potrącenie oraz osamotnienie) mógłby się nazywać - ROZBITEK[/QUOTE]

To moze Robinson?w skrocie Robi?
Nie wiem czemu ale mnie do niego pasuje ludzkie imie,Wladzio>Wladeczek?
Spojrzcie w te oczka

[IMG]http://i814.photobucket.com/albums/zz61/gotych/psiaki/DSC_0288.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tymuś']a może w związku z sytuacją jaka go spotkała (wyrzucenie, potrącenie oraz osamotnienie) mógłby się nazywać - ROZBITEK[/QUOTE]

Nie... imię ma zapoczątkować lepsze czasy, a nie rozpamiętywać przeszłość.

Może Adagir? Dawno temu wyadoptowałam psa o tym imieniu, był bardzo podobny do tego. Wydawało się, że jest bez szans - całe 10 letnie życie spędził w schronisku, bywało, że na łańcuchu. I znalazła się rodzina, która zaadoptowała staruszka i dziś Adagir jest już koło 15 letnim szczęśliwym psem. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Gałązka']Pieniążki już wysłane- dla tego sympatycznego bieduleczka![/QUOTE]

[quote name='merrickmayfair']Wpłaciłam mały grosik na staruszka...biedny psiak, powinien starość spędzić pod kołderką z kochającym człowiekiem a nie :([/QUOTE]

[quote name='majowa']przybiegłam od Sakulca warkulca
jak tylko wpłynie pensja czyli pewnie 9-10 podeslę coś dla biedaka, narazie stałej nie moge dać ale zrobie bazarek jak obfotografuje fanty[/QUOTE]

Dziewczyny ogromnie dziękujemy za pomoc!!!
Musimy zapłacić fakturę za operację, 800zł...

[quote name='Bonsai']Nie... imię ma zapoczątkować lepsze czasy, a nie rozpamiętywać przeszłość.
....[/QUOTE]

Dokładnie:lol: wierzę, że na tym biednym pyszczku pojawi się jeszcze radość i biedak odzyska nadzieję i wolę życia...

I najważniejsze info: dzięki pomocy Vutz:iloveyou: pojawił się domowy DT dla staruszka !!!!! za karmę i koszty weta:multi:

Link to comment
Share on other sites

jutro poprosikam moja wetke, zeby podjechala do psiaka - swoja drogą moze niech będzie ROBI - jakos mam szczesliwe psy na litere R - i ma zobaczyc czy szwy sa do zdjecia - jesli tak Robinek mogłby juz jechca do DT:multi::multi:
PAni na Niego juz czeka- ja najwczesniej moge Go zawiesc w poniedzialek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...