Jump to content
Dogomania

Foks i zwierzyna - czyli Jupi, Milka i Łatek :)


dog193

Recommended Posts

A powiedz mi jeszcze, jaką piłkę potrzebujesz? ;) Miękką, twardą, wytrzymałą, dużą, małą, na sznurku, droga, tanią? ;)
Jeśli chodzi o sklepy, to mogę polecić toys4dogs - bez problemu przyjęli mi reklamację frisbee, dali kilka rekompensat do wyboru, kontakt wzorowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']A powiedz mi jeszcze, jaką piłkę potrzebujesz? ;) Miękką, twardą, wytrzymałą, dużą, małą, na sznurku, droga, tanią? ;)
Jeśli chodzi o sklepy, to mogę polecić toys4dogs - bez problemu przyjęli mi reklamację frisbee, dali kilka rekompensat do wyboru, kontakt wzorowy.[/QUOTE]

Ja szukam miękką, wytrzymałą w nie wygórowanej cenie - co polecasz? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Ja szukam miękką, wytrzymałą w nie wygórowanej cenie - co polecasz? :cool3:[/QUOTE]
Heheheh, nie ma takich? :diabloti: Bo takie naprawdę wytrzymałe typu planet dog mają swoją cenę, niestety.
Spróbuj funny z hiltona, to nie są super wytrzymałe piłki, ale u nas dosyć dobrze się sprawdzają :) A jeśli piszczące, to może pyszczki? One wyglądają licho, ale moje nawet przeciąganie wytrzymują, do czasu oczywiście ;) Może tez spróbuj tego: [URL]http://toys4dogs.pl/kong-squeezz-ball-m-zawsze-piszczaca-pilka,id324.html[/URL] tylko akurat ja ich nie miałam, to ktos inny by się musiał wypowiedzieć ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']fajne są piłki z petstages ;) miękkie, zarąbiście się odbijają, na pewno wytrzymalsze od funny, przy czym nie zabijają ceną[/QUOTE]
Te z serii orka? ;) Ja macałam to kiedyś, ale to nie jest taka piłka "do memlania" raczej ;) No ale wiadomo, że ten materiał będzie inny, bo funny to są piłki z gąbki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Heheheh, nie ma takich? :diabloti: Bo takie naprawdę wytrzymałe typu planet dog mają swoją cenę, niestety.
Spróbuj funny z hiltona, to nie są super wytrzymałe piłki, ale u nas dosyć dobrze się sprawdzają :)[/QUOTE]

nie no wiem że za 10 zł takiej nie dostanę :eviltong: Na piłeczkę myślę, że mogę dać te 30 zł
myślałam o Kongu Squeezz... lub czyms z tej półki ;)

Link to comment
Share on other sites

Edytowałam tamten post, właśnie wkleiłam tego konga, ale to się musisz już zapytać kogoś, kto je miał, bo ja nawet na żywo ich nie macałam ;)

Jedną funny możesz na próbę kupić, ja chyba za swoje dałam 6zł, więc majątek toto nie jest, a może akurat :D Chociaż TTB pewnie też szybciej zabawki niszczą niż mój foksik ;)
Może też ten petstages, o którym pisała Martyna ;) Też wydaje się fajną opcją.


EDIT: coś zajebiście dużo "też" mi wyszło :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Te z serii orka? ;) Ja macałam to kiedyś, ale to nie jest taka piłka "do memlania" raczej ;) No ale wiadomo, że ten materiał będzie inny, bo funny to są piłki z gąbki :)[/QUOTE]
tak, ja mam taką szczeniaczkową mniejszą i jestem bardzo zadowolona, do borderzego i russellowego pyska idealna, można sobie sznurek przewlec, pływa, skacze, memłać też można bez problemu, nawet Gram ją memłał :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']No ja właśnie taką twardą, wytrzymałą, odbijającą się, wielkości tenisowej no i nie jakoś szczególnie drogą, bo istnieje możliwość zagubienia :evil_lol:[/QUOTE]
To może hilton speed? Ona jest twarda, odbija się, wytrzymała. Vectra ich używa dla swojej gromady ;)

Link to comment
Share on other sites

Potrzebuję opinii :cool3:
Zamawiam nakleję na samochód z Jupim i dostałam taki projekt:

[IMG]http://img7.imageshack.us/img7/6802/c5a9.jpg[/IMG]

i ogólnie bardzo mi się podoba, ale czy nie lepiej by wyglądało bez tych trzech białych plamek oznaczających podpalanie?

O, dostałam poprawiony projekt:

[IMG]http://img585.imageshack.us/img585/5038/ur03.jpg[/IMG]

Wypowiadać się, bo muszę dac odpowiedź! :D

Edited by dog193
Link to comment
Share on other sites

Drugi jest taki szary, bo powiedziałam, że mam srebrny samochód (uj, że to bardziej pod błękitny podchodzi, ale nieważne), a te białe elementy będa przeźroczyste tak naprawdę.

Mówicie, że pierwszy lepszy... poczekam jeszcze aż inni się wypowiedzą :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś']Dla mnie chyba pierwsza lepsza :cool3: ale pewnie TWA napisze że druga, bo my INACZEJ MYŚLIMY :evil_lol:[/QUOTE]

No oczywiście, ze 2 opcja, w końcu teraz trzeba wszystkim udowodnić, że się nie zgadzamy :evil_lol:

a tak serio, to 1 wersja jakaś taka fajniejsza? Na tym poprawionym ma płaski tej ryj. Nie dośc, że nóżki sztywne, to jeszcze płaski pysk. Ewa, nie kochasz swojego pieska :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiak_kasia']No oczywiście, ze 2 opcja, w końcu teraz trzeba wszystkim udowodnić, że się nie zgadzamy :evil_lol:

[B]a tak serio, to 1 wersja jakaś taka fajniejsza?[/B] Na tym poprawionym ma płaski tej ryj. Nie dośc, że nóżki sztywne, to jeszcze płaski pysk. Ewa, nie kochasz swojego pieska :eviltong:[/QUOTE]

wsysko zepsułaś... :shake:

to ja jednak piszę, że druga wersja lepsza :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...