Jump to content
Dogomania

Nowy BRIT PREMIUM


Asti

Recommended Posts

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='boxenka']moim zdaniem ale to tylko i wyłącznie moje ,bez sugestii -uważam ,że Twoj piecho nie zjada dużo więc może zakup lepszej jakości karme niż brit....np.-hill's ,orijen ,acana ,royal ale tylko linia weterynaryjny ,nie ten ,który jest w sklepach[/QUOTE]
Zuza jadł wcześniej Royala (bytowego), potem poczytałam i dokształciłam się z karm i kupowałam jej acanę, ale teraz jest w domu też Dusia i na nią acana kiepsko działała. Cena karmy nie była warunkiem decydującym o zakupie. Przekonał mnie skład i to, że nie ma tam mączki mięsnej (jak w Royalu np., czy Boshu), tylko suszone mięso.

Link to comment
Share on other sites

ja zamówiłam brit premium M w "świecie karm", wczoraj zapłaciłam a dzisiaj już karma była u mnie i jeszcze Majkuś dostał gratis! przy otwieraniu worka mi towarzyszył i jak dałam mu pierwszego chrupka oszalał, przy przesypywaniu karmy do pojemnika łapał chrupki w locie -czego nigdy nie robił z innymi karmami. Teraz chodzi w kuchni koło pudła z karmą i czeka... :) niedługo kolacja! Po otwarciu worka karma ładnie pachnie, granulki są dość ciemne, bardziej okrągłe niż płaskie. Co będzie dalej z jej jedzeniem tego nie wie nikt ale jestem pozytywnie nastawiona po pierwszej reakcji Majka. Nigdy tak nie szalał za suchym!

Link to comment
Share on other sites

u mnie była podobna reakcja :D
pies dość wybredny wyjątkowo zainteresował się nowym britem i tak jest do teraz :multi: :loveu:
nie ma żadnych sensacji, a pies dość wrażliwy, ostatnio musiałam z musu dać mu jedną porcję Ariona z jagnięciną to zjadł niezbyt chętnie, a po tym puszczał okropne gazy:shake:

także brit premium jak narazie dla mnie zdecydowanie na plus;)
testujemy już ponad 3 tygodnie i wszystko w najlepszym porządku

Link to comment
Share on other sites

Majk dostał zmieszaną karmę ze starą Eukanubą! Bez problemu wybrał chrupki Brita, na obiad zrobił to samo. Więc na kolację chyba dam mu samego Brita, bo po co męczyć psa? Kupy są normalne, gazów brak. Jak potestujemy dłużej to napiszę jak się sprawdza Brit!

Link to comment
Share on other sites

My podawalismy eukanube -sraczki royal do 2 lat tak sobie dopiero zmiana na brit rewelacja balismy sie troche tej nowej lini i zamowilismy dwa worki starej na wszelki i dwa nowego XL chrupki duze moj dozek je z apetytem kupy jak z reklamy pedigrre :multi:jestesmy zachwyceni i mamy blisko bo w Konstant Łodzkim najtansza karme [url]http://zoozone.pl/[/url] plecamy firma solidna zawsze od nich zamawiamy

Link to comment
Share on other sites

Majk z Brita zadowolony, jak nigdy czeka aż mu nasypię do miski i bez zabawy chrupkami, zjada wszystko. Nie ma gazów, kupy normalnie (choć nie przechodził parodniowego wprowadzania karmy, bo starej po prostu już nie jadł jak miał Brita). Jak to wpłynie na jego włos zobaczymy dalej, ale myślę, że będzie dobrze. Jak dla mnie karma bardzo dobra i również w dobrej cenie!

Link to comment
Share on other sites

Mnie też skusił fajny skład i cena.

Niestety po skarmieniu 2 worków Junior M i L poszukałam innej karmy.

Suki mialy straszne gazy az wytrzymac sie nie dało, fakt jadly ze smakiem, ile by się nie nasypało to pochłaniały wszystko.
Kupska dosyć luźne, i sporawe.
No niestety nie każdemu psu podpasuje.

Link to comment
Share on other sites

Ja karmię mojego psiaka Nowym Britem (junior large) już 2 tygodnie. Karma jak najbardziej w porządku, włos ładnie się błyszczy a kupy jak na moje oko są okey ;P
Najważniejsze, że ma dość sporo mięsa i mojemu psu smakuje ;) Zajada się aż uszy się trzęsą mimo iż nie należy do łakomczuchów ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Na tą chwile mogę napisać że wersja z jagnięciną spisuje się bardzo dobrze! Ustąpiło swędzenie po Nutra Nuggets z jagnięciną ( chyba przez kukurydzę)

Zobaczymy jak się sprawdzi na moim drugim wrażliwcu , z nim to już tak łatwo nie jest :(

Po ponad tygodniu karmienia jestem zadowolona czas pokarze jak będzie później .

Link to comment
Share on other sites

My testujemy już od kilku tygodni nowego brita Adult L. Boksery są zadowolone, zawsze chętnie zjadają(ale nie należą też do bardzo wybrednych). Sierść ładna dosyć (ale dodajemy oleju z łososia firmy brit), mają odpowiednio dużo energii, rzadziej zdarzają się problemy trawienne mojemu bokserowi cierpiącemu na refluks. Ogólnie karma godna polecenia jak na tą cenę. Lubimy Brita i chwalimy go sobie, choć testowaliśmy Eukanubę, Royala, długo karmiłam psy Acaną, próbowalismy pro plana i hill'sa. Brit jest ok, a w dodatku nie obciąża bardzo finansowo.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

U mnie Majk je nowego Brita Medium od 15 lutego;zero bąków, kupy ok(2-3) dziennie, z pyszczka mu nie śmierdzi i sierść też bez zmian. Jednak po początkowym zachwycie nastąpił odwrót: już nie czeka z niecierpliwością na miskę, memła w pysku niemal każdą granulkę i zdarza mu się zostawić część porcji. To i tak lepiej niż z pronature, i acaną, których potrafił nie jeść nawet dwa dni. Myslę czy nie dokupić brita S i mieszać mu, ale to i tak chyba nic nie zmieni? Już nie wiem co robić z tym wybrednym futrzakiem? Może ktoś podpowie jakieś propozycje karm dla takich wybrednych , ale rozsądnych cenowo.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam szczeniaka na Bricie Premium Junior M, szczyl je karmę bardzo chętnie i ogólnie wszystko jest ok, polecam ;)
Cavalierowi kupiłam właśnie worek Brit Premium Light, zobaczymy jak się sprawdzi, wcześniej był na Bricie Care light :)

Link to comment
Share on other sites

Też myślałam, że rc to będzie strzał w 10. Próbki na spacerze wcinał chętnie, kupiłam małe opakowanie to do miski nie podszedł-stał jakieś pół metra od, powęszył, spojrzał na mnie jakby chciał powiedzieć "jedz sobie sama " i się oddalił-strajk głodowy trwał prawie dwa dni! Majk jest wykastrowany, więc może by mu brit light podszedł? A może mu zaproponować brita small?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rossa_']Ja mam szczeniaka na Bricie Premium Junior M, szczyl je karmę bardzo chętnie i ogólnie wszystko jest ok, polecam ;)
Cavalierowi kupiłam właśnie worek Brit Premium Light, zobaczymy jak się sprawdzi, wcześniej był na Bricie Care light :)[/QUOTE]

Rossa mogłabyś napisać jak samopoczucie i rekacja pieska po Brit Premium Light? Planuję podobną zmianę z Brita care light na brit premium light...

Link to comment
Share on other sites

mam problem z moja sunią 7 miesięcznym mixem wachtelhunda z gończym polskim..mianowicie...kiedy do nas przyszła byla na purinie dog chow ale po doedukowaniu mej osoby przeraziłam się czym to ja karmie mojego biednego psiaka... poczytałam pokalkulowałam...i wyszło że jak na moją kieszeń moge zywić ją britem...
kupiłam brit premium junior medium wszystko bylo ok: kupy ladne, siersc piekna, zero zapachu z pyska...ale pojawiły sie po trzech tygodniach tek niesamowite bąki że samemu można było się od tego skasztanic...poprostu masakra..a tu w worku jeszcze jakies 10 kg...
zakupilam brit care venison i brit care salmon...sunia nie chce jesc nabiera w pysk i pluje mi po domu.. a do niejadków to ona raczej sie nie zalicza..do tego kiedy w końcu skosztowała tej z dziczyzną to po moim przyjsciu do domu spotkalam w korytarzu wielką brazowa bryje z zolta otoczka wodna - nie wiem czy to wymiociny czy biegunka...zapachu zadnego...i nie wiem co mam z nia poczac..wasze psiaki też reagowaly tak na karme i o co moze chodzic z moja?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...