Jump to content
Dogomania

Nowy BRIT PREMIUM


Asti

Recommended Posts

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tego bulterierka to bym zagłaskała ;) mam słabość,co widać po avku :P a jesli chodzi o psie gusta to wiadomo,że najchętniej jadłyby wszystko ze stołu ;) ale RC tez musi mieć sporo smakowych i zapachowych dodatków bo u mnie i psy i koty się za nim ślinią..

Link to comment
Share on other sites

Do mnie dziś dowieźli wór Brit premium junior l. Zastanawiałam się nad Care ale w sumie psiak nie alergik więc zaczniemy od tego. Na Brit przechodzimy z Bosha. W naszym sklepie podnieśli cenę i stwierdziłam, że spróbujemy czegoś nowego. Poza tym zdarzały nam się na Boshu dość często luźne kupy więc może Brit okaże się lepszy. Granulki większe od Bosha. Dla nas to plus bo psiak łakomczuch mały i szybko wcina. Kilka granulek na próbę pożarł prawie z moją ręką :) więc raczej mu smakuje. Zobaczymy za parę tyg. jakie będą efekty nowej karmy ... Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o to co wydalane ,to w przypadku mojej suki jedyny plus ze zmiany karmy na Brit.Faktycznie kupy były małe i zwarte jakby karma była lepiej przyswajalna,jednak po kilkunastu dniach widać było,że karma nie służy.
Anetka_222 mam nadzieję,że Twojemu psiakowi będzie pasowała ;)

Link to comment
Share on other sites

No mam taka nadzieję ... :) Mnie też skusiła większa zawartość mięsa niż w Boshu i mniejsza dawki no nic zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak coś to pewnie wrócimy do Bosha. Sierść po niej ładna, psiak fajnie rośnie, a te "luźne" problemy może mają jakąś inną przyczynę (np. pożeranie wszystkiego co znajdzie się w zasięgu pyska hehe ).

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='WEIMAR']
wersja Care jest robiona w inny sposób od Premium - tłuszcz jest nanoszony na powierzchnię granulki a nie wymieszany w całej masie granulki
ta tłusta na wierzchu granulka w Brit Care sprawia że pies chetniej ją je[/QUOTE]
Można wiedzieć skąd czerpiesz te informacje? (pytam bez grama złośliwości czy chęci kłócenia się,po prostu przypadkiem zajrzałam do tego wątku i zaciekawiłeś mnie tą tezą-z moich obserwacji wynika,że brit premium ma granulki powlekane tłuszczem,bo są tłuste w dotyku,chodzi mi tutaj o brit premium adult medium)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aussie&husky']Można wiedzieć skąd czerpiesz te informacje? (pytam bez grama złośliwości czy chęci kłócenia się,po prostu przypadkiem zajrzałam do tego wątku i zaciekawiłeś mnie tą tezą-z moich obserwacji wynika,że brit premium ma granulki powlekane tłuszczem,bo są tłuste w dotyku,chodzi mi tutaj o brit premium adult medium)[/QUOTE]
gdzies kiedys o tym czytalem ale teraz po dluzszym czasie nie pamietam jak dojsc do tej informacji
jesli chrupka na zewnatrz jest tlusta to znaczy ze tluszcz zostal naniesiony po uformowaniu kulki a jak jest sucha to tluszcz jestr w srodku bo dodali go podczas formowania

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 1 month later...
O 4.10.2016 o 23:55, radiesteta napisał:

Odświeżam temat. Jest ktoś z tej dyskusji kto przez 3 lata ciągnie na tej karmie ? Jakie efekty ?

3 lata to nie, ale na Seniorze na zmianę z Medium niejeden z moich dokarmianych okolicznych burków ślicznie się zaokrąglił i nabłyszczy, bez żadnych problemów gastrycznych odpukać.. Przy cenie 6-7 złotych za kilogram (w sklepie internetowym, przy dużym zamówieniu) - to cena Pedigree w tej samej wadze a skład nieporównywalnie lepszy...to bardzo dobra karma i nawet moje rozpieszczone Doctor Dogiem i gotowanym skarby potrafiły podżerać ją z worków więc coś w tym jest że ma jakieś dodatki smakowe lub psom po prostu pasuje wspominany tłuszcz na zewnątrz (podczas gdy niuniek na Acanę czy Orijena potrafił się obrazić) ...Chociaż po tym co się naczytałam wyjąc z rozpaczy i poczucia winy o produkcji karm i stosowanych weń standardach gdy karmiona najdroższymi karmami sunia prawie straciła życie przez kamienie w pęcherzu, zawsze będę sceptyczna w stosunku do korporacyjnych produktów ale wiadomo że niestety nie zawsze ma się luksus czasu i/lub kasy..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...