Jump to content
Dogomania

3 szczeniaki szukąją domu!


masza80

Recommended Posts

Pieski zostały osierocone w 5. dobie życia. Ich matka była śliczną, małą sunią, która przypominała wyglądem małego owczarka nizinnego. Udało nam się uratować i odkarmić 4 z 6 maluchów. Jednego pieska zostawiam sobie. Psiaki zostały pierwszy raz odrobaczone i mają założone książeczki zdrowia, do których załączam opis dalszego postępowania, jesli chodzi o szczepienia. Zachęcam ludzi kochających pieski o adopcję! Możliwość dowozu zwierzaków w obrębie około 50 km(do uzgodnienia) od Bydgoszczy.

Telefon kontaktowy: 600 981 211

zdjęcia psów:

[URL]http://allegro.pl/szczeniaki-sliczne-szczenieta-w-dobre-rece-oddam-i2003691714.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziekuję za słowa otuchy:) Jeden piesek pojechał dzisiaj do nowego domku(do Inowrocławia), ludzie wydają się bardzo sympatyczni a do tego stwierdzili, że jest on podobny do ich poprzedniego pupila:)
Jeden piesek zostaje z nami(poza nim mamy jeszcze dużą sunię kaukaskę) a dwie śliczne suczki ciągle czekaja na swoją Miłość. Czasami jest dość ciężko, bo mam dwójkę małych dzieci i muszę wszystko godzić, by nikt na tej sytuacji nie stracił. Robię, co w mojej mocy i mam nadzieję, że nie pójdzie to na marne!

pozdrawiam wszytkich

M.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...