Jump to content
Dogomania

TRÓJMIASTO-LIBRA.Owczarka niemiecka piękna jak marzenie. Czy nigdy nie zazna spokoju?


kinga

Recommended Posts

  • Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kinga jak trzeba mogę dorzucić grosz na sterylkę. I myślałam nad lokum dla niej po........ jak się jeszcze wstrzymasz do połowy lutego to mogę ją na tydzień do siebie do kojca zabrać, mam na pol-bruku więc błocka nie będzie. Szału nie ma ale jak nic nie wymyślisz to pamiętaj o mnie ;)

Link to comment
Share on other sites

Jest jakieś zainteresowanie - ale nie sięga poza pierwszego maila.
Czyi albo - jeśli ludzie piszą do Magdy, która robiła Librze ogłoszenia - to ich odsyła do zadzwonienia do mnie - i cisza...
Albo jeśli ludzie piszą do mnie, to odpisuję - i również cisza.

Jutro kolega Libry jedzie do nowego domu - zostaje samiutka, i zapewne będzie się nudziła, jak mops :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga']J[I][B]est jakieś zainteresowanie - ale nie sięga poza pierwszego maila.[/B][/I]
Czyi albo - jeśli ludzie piszą do Magdy, która robiła Librze ogłoszenia - to ich odsyła do zadzwonienia do mnie - i cisza...
Albo jeśli ludzie piszą do mnie, to odpisuję - i również cisza.

Jutro kolega Libry jedzie do nowego domu - zostaje samiutka, i zapewne będzie się nudziła, jak mops :-([/QUOTE]

dlaczego mnie to nie dziwi? :( standard.
Kolega znalazl dom, przyjdzie czas i na Libre :-) To sliczna sunia.

Link to comment
Share on other sites

Cisza w sprawie Libry.
A szkoda - to taka bardzo przyjazna i bardzo proludzka suka.

Teraz, kiedy kolegi Supła już nie ma, rankami doszła jej nowa atrakcja - spacer po łąkach; ładnie chodzi na smyczy, ogółem jest przeszczęśliwa - tyle nowości do wąchania, tropienia, słowem, bardzo zaaferowana jest - ale co jakiś czas podbiega do mnie, meldując się ;-).
(spacer co prawda na flexi, ale to i tak namiastka wolności;-)

No - taki owczar, jak malowany. I cisza.

Link to comment
Share on other sites

Mam dwa zapytania o Librę - wreszcie jakoś rokujące.

Jedno z Warszawy (daleko) - tylko trzeba wcześniej przetestować Librę na suki i koty (w domu są cztery koty).
Drugie z Krakowa (bardzo daleko) - trzeba wcześniej przetestować Librę na ...koty (w domu są cztery koty) :evil_lol:

Ja sama mam w domu... cztery koty, ale co będę na swoich testowała :p.
...Spytałam juz koleżanki kociary, którego kota kocha najmniej , bo mi potrzebny :diabloti: .

A Libra cudna. Coraz cudniejsza. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...