Jump to content
Dogomania

NURI - czekoladowa labradorka - z krzaków trafiła do własnego domu!


Andzike

Recommended Posts

  • Replies 715
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Furagin na receptę, a urosept ziołowy, na pewno nie zaszkodzi.
Andzike, pewnie masz rację. Jeśli ona była zamknięta np. w klatce w jakiejś psudo :angryy: to trzeba czasu, aby zrozumiała, że życie wygląda inaczej.
Dla niej najważniejszy jest teraz kontakt z człowiekiem i miłość, jaką dostaje. Sprawy fizjologii mogły zostać odsunięte na plan dalszy.

Link to comment
Share on other sites

Skóra z Balbiny byłaby ładna, jak z małej krowy. Tez bym chciała kawałek.

Czasami psy leją, tam gdzie jest dużo psów i kotów w domu. Trudniej im się jakoś nauczyć, bo siłą rzeczy wszędzie pachnie innymi zwierzętami. Nie wiem co zrobić jeśli nie możesz ograniczyć wody wieczorem i w nocy, bo nawet dla rodziców dzieci sikających w łóżko to jest pierwsza rada... hmm. Nigdy tego nie robiłam, ale tez podobno w miejscu gdzie pies najczęściej sika trzeba dokładnie posprzątać i przemyć to specjalnym preparatem zniechęcającym psa. Można też w tym miejscu karmić. A ona ma w ogóle jedno miejsce, czy leje gdzie popadnie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiosenka']A o której je ostatni posiłek?[/QUOTE]

Aikowo zmieniła sposób karmienia - początkowo psy dostawaly jedzenie wieczorem, co owocowało nocnym Nurkowym klockiem - obecnie dostaje jeść rano - klocki zniknęły, za to co noc w sieni pojawia się kałuża.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aikowo']
Odpukać dzisiaj w nocy szczocha nie było....
Historia z Chińczykiem pomogła ;) [/QUOTE]

Hehe, trzymam kciuki ;) Z Nuri można by zrobić sporo "kuciaka w pieciu smakach" ;)

Przypominam, ze pojutrze kończymy bazarek ciuszkowy - zapraszam na zakupy! :)

Link to comment
Share on other sites

Jutro kończy się bazarek ciuszkowy dla Nuri, a, że natura nie znosi próżni, to już dziś startujemy z bazarkiem dzieciaczkowo-zabawkowym :)
Zapraszamy!
[url]http://www.dogomania.pl/threads/224028-Dzieciaczkowo-zabawkowo-ZA-GROSZE-dla-labradorki-Nuri-w-BDT-do-17.03-g.20.Zapraszamy[/url]!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figafiga']Już lecę!!!!!!!!!
Szalejesz Aniu z bazarkami, oj szalejesz :-)[/QUOTE]

Daj spokój, już mi się po nocy śnią... ;)
Ale z drugiej strony - umówiłyśmy się z aikowo, że ona zajmie się codziennym ogarnianiem Nuri, a ja odpowiadam za marketing i reklamę ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...