Jump to content
Dogomania

Suczka zakopana żywcem za tęczowym mostem


ULKA12

Recommended Posts

  • Replies 812
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety chyba nigdy, a my musimy żyć z tym wrzodem.
Jedyne co możemy zrobić to próbować zmienić prawo, tak aby bydle nie żyło na nasz koszt 2 lata w więzieniu/w co nie uwierzę , mając na myśli przypadki , które miały miejsce przez ostatnie 2 lata, tylko żądając aby takie ..... musiały pracować ze zwierzętami pod nadzorem conajmniej 2, 3 lata, dzień w dzień, aby musiał się patrzeć w oczy psów, kiedyś może coś drgnie w takiej bezmyśnej skorupie, tylko powtarzam pod nadzorem.

Link to comment
Share on other sites

parade potworów tu urządzacie aż mnie gnie normalnie.
trudno lubic ludzi, oj trudno. ale wysilac się nie zamierzam. pojedyncze egzemplarze, to tak, ale jako gatunek pokpiliśmy na całej linii i ciężko pracujemy, żeby się nie zmienić.
a ania zgarnęła najlepszą nazwę dla psiej inicjatywy - mizantropia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shilomaniak']Niestety chyba nigdy, a my musimy żyć z tym wrzodem.
Jedyne co możemy zrobić to próbować zmienić prawo, tak aby bydle nie żyło na nasz koszt 2 lata w więzieniu/w co nie uwierzę , mając na myśli przypadki , które miały miejsce przez ostatnie 2 lata, tylko żądając aby takie ..... musiały pracować ze zwierzętami pod nadzorem conajmniej 2, 3 lata, dzień w dzień, aby musiał się patrzeć w oczy psów, kiedyś może coś drgnie w takiej bezmyśnej skorupie, tylko powtarzam pod nadzorem.[/QUOTE]
lepiej by oni byli jak najdalej zwierząt, jak nikt nie widzi byli więźniowe lub ci co maja odsiadki po kryjomu znęcają sie i wyżywają się na psiakach w schronach.. gdzieś musi mieć ujście ta ich nieuleczlana choroba i nienawiść, nikt ich nadzorować nie będzie bo nie ma za co i nie ma na to czasu
prawo musiałoby sie radykalniej zmieć i być nareszcie przestrzegane

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]Shilomaniak[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=18342336#post18342336"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL]
Człowiek - to brzmi(dumnie?)
Tak bo czlowiek został stworzony a ludzie to już efekt "pseudohodowli" w wielu przypadkach chcący rządzić światem przyrody ,będąc panem i wladcą bez pokory i szacunku.
Macie przyklad nikt nic nie widział,nikt nic nie wie ....pranoja wcale bym sie nie zdziwiła gdyby pojawili się popaprańcy popierający tego...../jak Kłopotek dziwi się czemu nie trzymać psa na łancuchu/

Link to comment
Share on other sites

Ja myślę, że trochę źle się stało, że w artykule, który się w Myszkowie ukazał, nie ma wzmianki o nagrodzie Wilczurka. Być może osoby, które chcą mieć sąsiedzką zgodę i spokój, jakoś odżałują te 3.000 zł i przejdą nad tym do porządku dziennego, ale 100.000 to już lekki szok i pokusa bardzo silna, może się okazać silniejsza niż sąsiedzkie więzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isiak']Ja myślę, że trochę źle się stało, że w artykule, który się w Myszkowie ukazał, nie ma wzmianki o nagrodzie Wilczurka. Być może osoby, które chcą mieć sąsiedzką zgodę i spokój, jakoś odżałują te 3.000 zł i przejdą nad tym do porządku dziennego, ale 100.000 to już lekki szok i pokusa bardzo silna, może się okazać silniejsza niż sąsiedzkie więzi.[/QUOTE]
Jezus..... :( Nosz ku***a jego mać !!!!
Co ja jeszcze mogę zrobić? Robię co mogę - ale bez Waszej współpracy to g***o z tego wyjdzie...
Dlatego własnie prosilem i Pania Magdę O. z Fundacji i Ulkę12 aby moja deklaracja (jako osoby anonimowej) zostala i uwzględniona i upubliczniona.... No przeciez ja << SAM - TAM>> tego nie zrobię? Co jeszcze mam zrobić? Wyjąć z konta fizycznie to 100tysięcy i na myszkowieckim rynku na stoliku polożyć?
Z tego co wiem - to Pani, która deklarowala te 3000zl w jakiś sposób się wycofuje..... Tzn. może nie tyle wycofuje - ale jak co najwyzej się zastanawia... ew. chce oplacić pochówek (kremację Odi) w Szymanowie pod Wroclawiem. Wiem, że jezeli do tej i tam kremacji nie dojdzie - Odi zostanie ZUTYLIZOWANA !!!!! przez ALBĘ. To firma, która się zajmuje wywozem odpadków i nieczystości na terenie Wroclawia.... Wiem (bo tyle zaplaciłem za kremację i urnę dla Nikitki
[*] - że ta "usługa" kosztuje 1000 - 1200zl. Nikitka byla baaardzo duża - ja zaplacilem w kwietniu '2011 - 1200zl) Jezeli chce i ma taką potrzebę - to ok, niech ta kremację oplaci. A pozostale 1800 zl niech przeznaczy np. na innego ON-ka..... - np. na Kamisa z banerku w moim podpisie.......
Jezeli chce - to kosz pochowku Odi tez Jej zwrócę..... Gotówka, przelew - bez różnicy mi to...
Nie mam żadnej mocy sprawczej - ale BLAGAM !!!!!! - nie pozwólcie, by Odi zostala wyrzucona ze śmieciary na wysypisku na wroclawskich Maślicach..... PROSZĘ !!!!!!!!!

[B][SIZE=7]ONA na to nie zasługuje !!!!![/SIZE][/B]

Edited by WILCZUREK
literówki
Link to comment
Share on other sites

[quote name='WILCZUREK']Jezus..... :( Nosz ku***a jego mać !!!!
Co ja jeszcze mogę zrobić? Robię co mogę - ale bez Waszej współpracy to g***o z tego wyjdzie...
Dlatego własnie prosilem i Pania Magdę O. z Fundacji i Ulkę12 aby moja deklaracja (jako osoby anonimowej) zostala i uwzględniona i upubliczniona.... No przeciez ja << SAM - TAM>> tego nie zrobię? Co jeszcze mam zrobić? Wyjąć z konta fizycznie to 100tysięcy i na myszkowieckim rynku na stoliku polożyć?
Z tego co wiem - to Pani, która deklarowala te 3000zl w jakiś sposób się wycofuje..... Tzn. może nie tyle wycofuje - ale jak co najwyzej się zastanawia... ew. chce oplacić pochówek (kremację Odi) w Szymanowie pod Wroclawiem. Wiem, że jezeli do tej i tam kremacji nie dojdzie - Odi zostanie ZUTYLIZOWANA !!!!! przez ALBĘ. To firma, która się zajmuje wywozem odpadków i nieczystości na terenie Wroclawia.... Wiem (bo tyle zaplaciłem za kremację i urnę dla Nikitki
[*] - że ta "usługa" kosztuje 1000 - 1200zl. Nikitka byla baaardzo duża - ja zaplacilem w kwietniu '2011 - 1200zl) Jezeli chce i ma taką potrzebę - to ok, niech ta kremację oplaci. A pozostale 1800 zl niech przeznaczy np. na innego ON-ka..... - np. na Kamisa z banerku w moim podpisie.......
Jezeli chce - to kosz pochowku Odi tez Jej zwrócę..... Gotówka, przelew - bez różnicy mi to...
Nie mam żadnej mocy sprawczej - ale BLAGAM !!!!!! - nie pozwólcie, by Odi zostala wyrzucona ze śmieciary na wysypisku na wroclawskich Maślicach..... PROSZĘ !!!!!!!!!

[B][SIZE=7]ONA na to nie zasługuje !!!!![/SIZE][/B][/QUOTE]

Boże cos strasznego.
Zgadzam się, wszyscy sie chyba zgadzamy że Odi powinna mieć godny pochówek.
Wilczur - dzwoń do tej lecznicy gdzie jest ciało Odi i może - nie wiem - pojedź po nią ?
albo kogoś zaufanego wyślij po odbiór ciała.
Sorka za bezposredniośc ale chyba inaczej nic z tego nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

Mialem przed chwila bardzo nieprzyjemny telefon od Pani, która sie podawala za tą Osobę, która podawala się za ta wlasnie, która ufundowala nagrode 3000zł.... Juz nie wiem o co myśleć..... Uparła się, by urnę Odi mieć na wylaczność i prawie ze "nakazała mi" wpłacić kwotę 1400zl na konto Fundacji...... a Ona się już z Fundacją "rozliczy". Niestety, jutro mnie we Wroclawiu nie będzie - spotkanie z tą Panią jest niemożliwe gdyz wracam późno wieczorem.....
Zapytania "co ja z tego wszystkiego będę miał" i jakieś obrzydliwe, personalne wycieczki pod adresem mojego zdrowia - również i psychicznego (panie, takie pieniadze za psa - pan chyba faktycznie z głowa ma nie tak..." to już obrzydliwość......
Nuner tej Pani co mi się wyświetlil to 502872982....
Do Pani Marty z Fundacji znów się dodzwonić nie mogę.... znów pocztą glosowa....
Jeszcze jedno: ta dzwoniąca mi powiedziała, że detektyw Rutkowski został przez Nią i powiadomiony i zaangazowany w ta sprawę..... Ciekawe, dlaczego P. Krzysztof o niczym nie wie? Dlaczego i kto ta Panią upowaznił do odbioru i dysponowania zwlokami Odi?
Przez te ostatnie dni wiele telefonów otrzymałem..... Były mniej lub bardziej dziwne.... Ale ten to był - jak dla mnie szokujący - Pani zerwala połączenie, gdy zaczęły się moje dopytywania o to skąd o tej całej sprawie wie (podobno jest z Warszawy a nie z Myszkowa), nie ma nic wspólnego ani z Dogomanią ani z Fundacją w Myszkowie.... Dziwne...... żal i wyrzuty sumienia po fakcie? Nikogo nie oskarżam - ale dziwne.....

Edited by WILCZUREK
literówki
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa36']Boże cos strasznego.
Zgadzam się, wszyscy sie chyba zgadzamy że Odi powinna mieć godny pochówek.
Wilczur - dzwoń do tej lecznicy gdzie jest ciało Odi i może - nie wiem - pojedź po nią ?
albo kogoś zaufanego wyślij po odbiór ciała.
Sorka za bezposredniośc ale chyba inaczej nic z tego nie będzie.[/QUOTE]
Nie mam jakichkolwiek uprawnień do odbioru Ciała Odi, nie wydadza mi Jej........ Poza tym jutro rano wyjeżdżam.....

Link to comment
Share on other sites

Dodzwoniłem się do Pani Marty..... Nie mam i Jej zgody i możliwości przekazania pieniędzy na konto Fundacji (tych za kremację Odi)..... a przelanie tych pieniędzy na konto tamtej Pani z Warszawy..... no cóż.....
Czekam jeszcze na ew. kontakt ze strony ULKI12 i ew. P. Patrycji - ostatniej Opiekunki Odi....
Może coś wspólnie zadecydujemy.....
Tak jak powiedzialem P. Marcie - pochówek urny z Odi w jakimś parku w Myszkowie (pod kamieniem czy też nie) - raczej w rachubę nie wchodzi.... Po pierwsze to absolutnie nielegalne.... a po drugie - kto zagwarantuje, ze będzie to miejsce spokojne i bezpieczne "for ever"? Że za parę dni? tygodni? miesięcy? nie podjedzie tam koparka i po wykopaniu i kamienia i urny - nie wrzuci to wszystko na ciężarówkę i nie wywiezie na gruzowisko czy wysypisko?
Ani ja ani Pani Marta tego tak nie widzimy.... :(

Edited by WILCZUREK
Link to comment
Share on other sites

Jeśli jest taki < problem > z tą Panią , która chciała opłacić godny pogrzeb Ody, a teraz coś nie tak, to tylko fundacja , która przejąła opiekę nad Odą po tym, gdy została znaleziona, może zarządać takiej a nie innej formy pogrzebu.
Osoby , które z ramienia fundacji zajmują się tą sprawą, muszą szybko zadziałać, aby bidula nie wylądowała tam gdzie zostawił ją ten bydlak, czyli wyrzucona bez serca gdziekolwiek.
Wydaje mi się że Wilczurek, powinien dokonać pochówku Ody, tak aby spoczywała razem ze ukochanymi psiakami.
Jeśli nie, w Koniku pod Warszawą jest cmentarz dla ukochanych zwierzaków, ja jestem w stanie pojechać do Wrocławia, przywieźć urnę do Warszawy i pochować ją w grobie na cmentarzu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WILCZUREK']Nie mam jakichkolwiek uprawnień do odbioru Ciała Odi, nie wydadza mi Jej........ Poza tym jutro rano wyjeżdżam.....[/QUOTE]

Bardzo przykre to wszystko .......
Ja bym żadnych pieniędzy dla tej dziwnej Pani nie wplacała.
Odi była i jak sądzę - nadal jej ciało jesy - pod opoeką fundacji.
Dlaczego Panie z findacji nie załatwią via tel (mozliwe do załatwienia) upoważnienia do wydania Wulczurowi ciała po powrocie ?
Jutro, pojutrze ?
I co teraz będzie ?

Shilomaniak - dzięki ! Z całego serca

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shilomaniak']Jeśli jest taki < problem > z tą Panią , która chciała opłacić godny pogrzeb Ody, a teraz coś nie tak, to tylko fundacja , która przejąła opiekę nad Odą po tym, gdy została znaleziona, może zarządać takiej a nie innej formy pogrzebu.
Osoby , które z ramienia fundacji zajmują się tą sprawą, muszą szybko zadziałać, aby bidula nie wylądowała tam gdzie zostawił ją ten bydlak, czyli wyrzucona bez serca gdziekolwiek.
Wydaje mi się że Wilczurek, powinien dokonać pochówku Ody, tak aby spoczywała razem ze ukochanymi psiakami.
Jeśli nie, w Koniku pod Warszawą jest cmentarz dla ukochanych zwierzaków, ja jestem w stanie pojechać do Wrocławia, przywieźć urnę do Warszawy i pochować ją w grobie na cmentarzu.[/QUOTE]

Czy możesz powiedzieć jaka jest cena takiego pochówku?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...