Jump to content
Dogomania

Jednooki Zuczek... wykruszyły się deklaracje, każda zł. na wagę złota


ocelot

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

"Dzień dobry Kochani! Dawno się nie odzywałem, bo zarobiony byłem Emotikon winkMusiałem badać temperaturę wody,żeby sprawdzić.czy te szczotki do butelek mogą bezpiecznie wejść, sprawdzałem też pulchność gleby kopiąc próbne dołki, żeby było wiadomo,czy już można siać i sadzić.Oprócz tego jak zwykle pilnowałem obejścia przed atakiem różnych podejrzanych typów ( np. listonosza- oprócz przesyłek o nieciekawych zapachach nosi żółte spodnie i to jest baaardzo podejrzane Emotikon unsure ) oraz sprawdzałem codziennie jakość karmy podawanej szczotkom - trochę przy tym protestowały, ale tylko trochę, w końcu zdają sobie sprawę,że podjadam z ich misek tylko i wyłącznie dla ich dobra, celem testów pokarmu!
Resztę czasu spędzałem na marzeniach o domu stałym i o własnym, tylko moim opiekunie...Śni mi się to nieraz, bardzo lubię takie sny, tylko nie lubię się z nich budzić.No ale przecież nie można całego życia przespać, prawda? Cieszę się z tego, co mam,ze nie siedzę juz w schronisku w betonowym strasznym boksie i za to,ze mi to umożliwiliście jestem ogroooomnie wdzięczny Emotikon heart Ale jakbyście tak jeszcze pamiętali,żeby pomóc mi w poszukiwaniach tego domu stałego, to bym był wdzięczny jak nie wiem co! No dobrze, to na razie tyle ode mnie, biegnę sprawdzić, jaka dzisiaj woda Emotikon smile 
Miłego popołudnia Przyjaciele moi Emotikon smile "

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...