Jump to content
Dogomania

Jednooki Zuczek... wykruszyły się deklaracje, każda zł. na wagę złota


ocelot

Recommended Posts

cudny ten żuczek, wygląda całkiem jak moja kielecka Lisa bez łapeczki po przygodzie z wnykami, oczekująca na adopcję, trzeba koniecznie znależć miejsce no i obejrzeć to oko, dzieki za pw poczytam wątek , no i poproszę o nr konta bo jednak od tego najlepiej zaczynać, jesli nie na krótkie "przytulenie" ratujące życie to chociaż na zabieg oczka, szkoda że mam ponad komplet, bo bym się nim zajęła! może do yumanji na odpoczynek???

Edited by TERESA BORCZ
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Managua nie da rady zbierać na drugiego psiaka. Podjąłby sie ktoś funkcji skarbnika? Proszę....[/QUOTE]
To mamy problem:(:(
nie wiem jak to bedzie teraz ,bo nikt sie na skarbnika nie zglosil,a wiadomo,temat teraz jest swiezy,pozniej odejdzie w zapomnienie i z nim pieniadzki dla Zuczka........opadam z sil.........
...............................................
Pani Tereso bardzo dziekujemy za przybycie:)

Link to comment
Share on other sites

Odwiedzam biedaka:(

Jeśli znajdzie się skarbnik, to ja mogę zadeklarować 100 zł co miesiąc na Żuczka. Jakby co, poproszę nr konta.

Szkoda, że to tak daleko, bo w Poznaniu mogłabym załatwić konsultację okulistyczną za free:(
Jest szansa, żeby go gdzieś zbadać? Mogę jednorazowo zaofiarowac jakąś większą kwotę, jakby był jakiś pomysł...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiaaap']Odwiedzam biedaka:(

Jeśli znajdzie się skarbnik, to ja mogę zadeklarować 100 zł co miesiąc na Żuczka. Jakby co, poproszę nr konta.

Szkoda, że to tak daleko, bo w Poznaniu mogłabym załatwić konsultację okulistyczną za free:(
Jest szansa, żeby go gdzieś zbadać? Mogę jednorazowo zaofiarowac jakąś większą kwotę, jakby był jakiś pomysł...[/QUOTE]
Basiuuup:):)
oczom wlasnym nie wierze:):)DZIEKUJEMY Z CALEGO SERCA:):)
jak tylko bede miala namiar na skarbnika ,natychmist wysle dane.....
Z pewnoscia bedziemy badac oczko,tylko najpierw potrzebny nam komplet deklaracji aby go zabrac ze schronu,z Twoja deklaracja wyglada na to,ze jest coraz blizej...
Jeszcze raz dziekujemy:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Oj a może ktos inny by nam pomógł?
Ja zbieram już na różne psiaki i się zakręcę w końcu:(
O wiem poproszę jeszcze Anje2201:)[/QUOTE]
ojej,zobacz nikt nam nie chce pomoc.....................:(.....musimy zbierac na Zuczka..

Link to comment
Share on other sites

nr konta rozeslany....:)

podsumuje delaracje.....

[B][COLOR=red]DEKLARACJE STALE;[/COLOR][/B][COLOR=red][COLOR=black]
Lolalola-10 zl
Ocelot-10 zl
Syla-10 zl
Marmosia-20 zl
Telimena-10 zl
Negra&Anna-20 zl
Basiaaaap-100 zl
[/COLOR][/COLOR][B][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red]DEKLARACJE [/COLOR][/COLOR]JEDNORAZOWE:
[/COLOR][/B][COLOR=red][COLOR=black]Agula99-cos...
Azalia-cos....
Kat2707-20 zl

Zuczku kochany obiecujemy,ze to juz niedlugo....
[/COLOR][/COLOR][B][COLOR=red]
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...