Jump to content
Dogomania

koszmar grzywaczy pod Wrocławiem


Iza.

Recommended Posts

  • Replies 444
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

trzymam kciuki za dom dla Filo. W jakim mieście zamieszka?[quote name='BuNiA84']ja to mysle ze nie ma sensu roztrzasac tego tematu , wiadomo ze ten co bierze szczeniaka zostanie lepiej przeswietlony bo pies idzie do nowego domu bez sterylki/kastracji ,stad nieufnosc i podejzliwosc ludzi z adopcji/fundacji, wiadomo tez ze z adopcja szczeniaka nie ma problemu bo zawsze sie ktos znajdzie, taka natura ludzka ze to co mlode jest piekniutkie i slodziutkie

a Filo aka Charliza urodzila sie dokladnie 30 grudnia 2004r i najprawdopodobniej ma dom(odpukac w niemalowane zeby nie zapeszac) , a zeby bylo smieszniej dziewczyna ktora ja bierze tez chciala szczeniaka a jednak po rozmowie ze mna i Agata o tym jaka naprawde jest Filo zdecydowala sie wlasnie na Nia :)

tu nie chodzi o wiek chodzi o to zeby jak najlepiej dopasowac psa do czlowieka i czlowieka do psa , wiek plec nie ma tu znaczenia tak jak w miłosci :)

eit: a co do tego ze psy z pseudo czy schroniska zyja krocej to moj pit Ali 14 lutego skonczy ok 10 lat jest ze mna od 5 i ciagle jest radosny jak wiosna a byl w tragicznym stanie jak wiekszosc psow z Krzyczek i jakos nie wyglada jakby mial przejsc na druga strone :)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BuNiA84']a zeby bylo smieszniej dziewczyna ktora ja bierze tez chciala szczeniaka a jednak po rozmowie ze mna i Agata o tym jaka naprawde jest Filo zdecydowala sie wlasnie na Nia :)

tu nie chodzi o wiek chodzi o to zeby jak najlepiej dopasowac psa do czlowieka i czlowieka do psa , wiek plec nie ma tu znaczenia tak jak w miłosci :)[/QUOTE]
Też znam osobę co poszła do schroniska po szczeniaka,a wyszła z 8 letnim psem ;) Często nie chodzi tutaj o to,że piesek jest malutki i śliczny tylko po prostu ludziom wydaje się,że jak mają psa od szczeniaka to wychowają go po swojemu i będzie on lepszy niż ten starszy,który ma "straszne i okropne nawyki" (no bo przecież z tego powodu został oddany :roll: ). Dlatego szczeniak wydaje im się atrakcyjniejszy ;) przynajmniej ja w kręgu rodziny i znajomych spotykam się właśnie z takim podejściem...

A ktoś już widział pseudohodowlę z Łodzi? :-(
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/220469-Zlikwidowana-koszmarna-psedo-52-psy-tak%C5%BCe-czin.[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Widzę tu ruch w interesie. Jeśli chodzi o adopcję szczeniaków, to jest ich pod dostatkiem. Do wyboru, do koloru. Na wielu wątkach wzywają o danie chociaż domu tymczasowego dla bezdomnych maluchów, bo w schronisku zginą. Tylko to nie są grzywacze.
Myślę, ze jeżeli ktoś chce mieć psa, to znajdzie odpowiedniego płcią i wiekiem tylko nie koniecznie grzywacza.

Link to comment
Share on other sites

jakby pies miał sierść a był wystawowym pięknym psem ale np. labradorem u mnie miejsca w domu by nie znalazł, co innego mały pies który ma włos, dzieci moje maja alergie na sierść roztocza itp. A ja sierści w domu nie toleruje i co zasługuje na lincz bo sierści nie lubię, natomiast szczeniaków w domu tez bym nie chciała gdyż czas pieluch mam za sobą. Natomiast każdy z psów jaki do mnie trafił był psem dorosłym po przejściach na dzień dzisiejszy jestem z nich dumna bo nie mam z nimi problemow sa osłuchane i nie kłopotliwe.

Link to comment
Share on other sites

włos to tylko zwyczajowa nazwa pewnego rodzaju sierści... pies to pies i ma sierść, nie włos. jestem alergiczką i wiem, że nawet łysy kot będzie mnie uczulał ;) i tak samo jest z psami u osób, które mają alergię. oczywiście bywają jakieś mutacje, które sprawiają, że na jednego zwierza alergia jest, a na drugiego nie, ale tak czy siak, nie istnieje pies czy kot hypoalergiczny. i nie rozumiem, najpierw piszesz że sierści nie tolerujesz, a potem że masz psy po przejściach?

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://tablica.pl/oferta/walczymy-o-prawa-zwierzat-bez-rodowodu-do-zycia-dolacz-do-nas-IDC44x.html[/URL]

tak troche odbiegajac od tematu ale przyszlo by Wam do glowy cos takiego napisac ??
HODOWLE KTORE NIE GENERUJA BEZDOMNOSCI !!!

MUSIMY WALCZYĆ O PRAWO DO ŻYCIA I ROZMNAŻANIA TYCH ZWIERZĄT

Nie popieramy ras które generują "bezdomność" stwierdzamy to z przykrością i nie popieramy PSEUDOHODOWLI tylko kontrolowane hodowle(psy rasowe bez metryk,które nie generują bezdomności).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BuNiA84'][URL]http://tablica.pl/oferta/walczymy-o-prawa-zwierzat-bez-rodowodu-do-zycia-dolacz-do-nas-IDC44x.html[/URL]

tak troche odbiegajac od tematu ale przyszlo by Wam do glowy cos takiego napisac ??
HODOWLE KTORE NIE GENERUJA BEZDOMNOSCI !!!

MUSIMY WALCZYĆ O PRAWO DO ŻYCIA I ROZMNAŻANIA TYCH ZWIERZĄT

Nie popieramy ras które generują "bezdomność" stwierdzamy to z przykrością i nie popieramy PSEUDOHODOWLI tylko kontrolowane hodowle(psy rasowe bez metryk,które nie generują bezdomności).[/QUOTE]

a jak znajdziesz właściciela takiego psa jeżeli go wyrzuci?

edit: co za głupoty w tym ogloszeniu :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']kreatywności to im nie brakuje.

Martyna, Bunia cytuje to co jest w tym ogłoszeniu ;)[/QUOTE]

zgadza sie :) przeciez w zyciu bym sie pod czyms takim nie podpisala ,
problem polega na tym ze przeczyta to od cholery osob nie bedacych w temacie pseudo itp i uwierzą w te brednie , rozwalil mnie tekst ze" pieski w ogolszeniu sa takie smutne bo zabrania im sie rozmnażania "

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BuNiA84']zgadza sie :) przeciez w zyciu bym sie pod czyms takim nie podpisala ,
problem polega na tym ze przeczyta to od cholery osob nie bedacych w temacie pseudo itp i uwierzą w te brednie , rozwalil mnie tekst ze" pieski w ogolszeniu sa takie smutne bo zabrania im sie rozmnażania "[/QUOTE]
aa to przepraszam, źle zrozumiałam ;)

ja już zgłosiłam jako "oszustwo"- za pisanie głupot :diabloti: mam nadzieję że się przychylą

Link to comment
Share on other sites

a jak jest z tym zgłaszaniem ??
zgłaszasz i co dalej?? tzn co serwis robi z tym ze ja to zglosilam ??
kiedys na Naszej Klasie zglosilam naruszenie zasad bo facet wstawial swoje zdjecia i rozniastych pozach a ubrany byl tylko w cieliste rajstopy wiec caly interes mial na wierzchu i jakies pol roku pozniej wezwali mnie na komende na zeznania nie przeciwko temu gosciowi a przeciwko calemu portalowi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BuNiA84']a jak jest z tym zgłaszaniem ??
zgłaszasz i co dalej?? tzn co serwis robi z tym ze ja to zglosilam ??
kiedys na Naszej Klasie zglosilam naruszenie zasad bo facet wstawial swoje zdjecia i rozniastych pozach a ubrany byl tylko w cieliste rajstopy wiec caly interes mial na wierzchu i jakies pol roku pozniej wezwali mnie na komende na zeznania nie przeciwko temu gosciowi a przeciwko calemu portalowi[/QUOTE]

ojezu :evil_lol:
zgłaszanie działa tak, że ty im raportujesz złe ogłoszenie, a oni to rozpatrują i usuwają lub zostawiają, w zależności od tego czy łamie jakiś regulamin czy nie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...