Jump to content
Dogomania

koszmar grzywaczy pod Wrocławiem


Iza.

Recommended Posts

  • Replies 444
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='KateBono']Czy potrzebny DT dla szczeniaków? Mogę wziąść trójkę, jestem z Poznania, rekomendację może dać Fundacja dla zwierząt Animalia[/QUOTE]

Trzeba się zgłosić do Ekostraży, oni tu nie zaglądają. .... chyba też można do Fundacji Viva.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ataK'][URL=http://tinypic.pl/dgs8dcs6pmh3][IMG]http://tinypic.pl/i/00147/dgs8dcs6pmh3_t.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]


I ja także - choć serce mam pełne smutku dzisiaj - życzę Wam w Nowym 2012 Roku 366 szczęśliwych, dobrych dni, pokoju w sercu, zdrowia na ciele i duszy, a radości w domu, w pracy i na wszystkich wątkach dogomanii!!!! WSZYSTKIEGO DOBREGO !!!!:iloveyou::iloveyou::iloveyou:

Link to comment
Share on other sites

Najnowsze informacje o 17 zabranych z tej hodowli psach przez fundację Viva i zdjęcia psów. Fundacja Viva ma zabrać kolejne 20 psów, ale pilnie potrzebna mówiąc krótko kasa. Jest koniec roku wszystkie organizacje jada na oparach a Viva nie odmawia nigdy. Tak było też i tym razem. Przypominam, że ten dom jest nie ogrzewany i psy nie mogą tam zostać. Błagam pomóżcie!

[URL]http://adopcja.viva.org.pl/2012/01/dramat-chinskich-grzywaczy-z-hodowli-we-wroclawiu/#more-3952[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Pieniązki bardzo potrzebne!! Nawet to najmniejsze grosiki, ale komu jak komu dogomaniakom tego tłumaczyć nie muszę ;)

Wklejam nr konta:
W tytule wpisać należy grzywacze, wtedy kaska trafi na grzywki.


[B][COLOR="red"]FUNDACJA MIĘDZYNARODOWY RUCH NA RZECZ ZWIERZĄT VIVA!
ul. Kawęczyńska 16/42a
03-772 Warszawa
DnB NORD 54 1370 1109 0000 1706 4838 7310
SWIFT NUMBER: MHBFPLPW
Viva! bank account in IBAN format: PL54137011090000170648387310[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

A nasz nietoperek miał w nosie fajerwerki.
Natomiast udowodnił ,że ma cechy grzywek. :cool3:
Położyłam na kuchennym blacie plaster pasztetowej , w której podaję psom leki, a ta sprytna małpka podskoczyła , chwyciła zębolami i ściągnęła na podłogę.:mad:Dobrze,że hałas mnie zaniepokoił , bo by z papierem i folią zjadła.
Wieczorem ustawiłam talerz z ciastem na stole w pokoju i znowu jakiś hałas mnie zaniepokoił :angryy: ,a ta spryciula siup na krzesło , kawał ciasta w dziób i dawaj pałaszować.
W ogóle jest niesamowicie żarłoczna .Warczy na psy jak przechodzą koło miski i odgania je od ich misek i kradnie im żarcie.
Dziadek Pokerek i Braszka ustępują jej, muszę bardzo pilnować :roll:
W ogóle jest zazdrośnica okrutna. :diabloti: Kłapie zębami jak któryś futrzak podchodzi do mnie.Potrafi wyskoczyć z posłania,podbiec i kłapać.
Oczywiście besztamy ją za to.
Ale potrafią też razem spać.
Dla nas jest przesłodka , wnusia liże gdzie popadnie.A on przybiega i pokazuje i mówi"oko", ucho" " o tu,tu"
niepokoje się ,bo się dziewczyna drapie, pod szyjką to aż rankę sobie rozdrapała.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...