Jump to content
Dogomania

Corgie w Krakowie


Nanami

Recommended Posts

Bardzo Wam dzięki za taki odzew! Oczywiście jeśli będę na serio rozważać corgie, to na pewno suki-matki będą musiały mi pasować charakterem, no ojca czasem się poznać nie da... Na pewno będę ściśle sprawdzać warunki odchowu, socjalizacje i tak dalej. Myślę że mam wręcz wygórowane potrzeby ;) więc jak się już wybiorę do danej hodowli na żywo, to będę mogła sama ocenić. Zdaję sobie sprawe, że różni są hodowcy, jednak myślę, że nie ma co skreślać którejś z przezorności.

Corgie - czy może lepiej ogólnie psa - nie muszę mieć już teraz. Może to być równie dobrze za rok, za 5 lat, za 10 lat jako któraś kolejna rase. Zainteresowała mnie, bo wiem, że to inteligentne pastuchy - wszystkie psy z I grupy FCI są dla mnie wspaniałe. Uwielbiam owczarki. Póki co nie ma co ukrywać - jestem przyzwyczajona do stylu pracy owczarka niemieckiego, bo takiego wychowywałam od małego - dlatego zależy mi by móc poznać corgie bliżej i zobaczyć czy na pewno ja do nich pasuję - a one do mnie.

[b]Rrega[/b] czasem bywam w Wawie, w końcu to nie tak daleko - jak będę wiedziała, że będę się wybierać, to na pewno skontaktuje się wcześniej i poproszę o jakieś mini corgie-spotkanko. Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...