Jump to content
Dogomania

Samoyedy do adopcji


FredziaFredzia

Recommended Posts

[U][B]To ja chyba będę pierwsza ! [/B][/U]

W naszym schronisku ( Jastrzębie Zdrój, woj. Śląskie ) przebywa od niedawna pies w typie samojeda, oddany za opłatą przez właścicieli (lub rodzinę właściciela). Będzie musiał przejść okres kwarantanny, ponieważ nie był szczepiony i nie posiada książeczki zdrowia. Wiek określi nasz weterynarz jak przyjedzie do schroniska, ale nie jest starym psem. Jest energiczny, pozytywnie nastawiony do ludzi. Gdy prowadziłam go ze spaceru do kojca z ciekawością podchodził do innych kojców poznać i obwąchać inne psy, nie był agresywny. Nic więcej niestety nie jestem w stanie o nim powiedzieć po kilku dniach obserwacji. Wydaje się być OK!

[U][B]SONY :[/B][/U]

[IMG]http://pu.i.wp.pl/k,NjU2NDQ4NjYsNDkyNTkwODQ=,f,DSCF7140_fc_big.jpg[/IMG]

[IMG]http://pu.i.wp.pl/k,NjU2NDQ4NjYsNDkyNTkwODQ=,f,DSCF7142_Vn_big.jpg[/IMG]

[IMG]http://pu.i.wp.pl/k,NjU2NDQ4NjYsNDkyNTkwODQ=,f,DSCF7145_WV_big.jpg[/IMG]

[IMG]http://pu.i.wp.pl/k,NjU2NDQ4NjYsNDkyNTkwODQ=,f,DSCF7146_1H_big.jpg[/IMG]






[IMG]http://pu.i.wp.pl/k,NjU2NDQ4NjYsNDkyNTkwODQ=,f,DSCF7148_i4_big.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingula']Nie masz większych zdjęć psiaka? Właściciele nie podali wieku psa jak go oddawali? Mówili cokolwiek, dlaczego go oddają? Co za ludzie :([/QUOTE]

Podawali jakiś przypuszczalny wiek, dokładniejszych informacji zasięgnę u źródeł - w schronisku ( od osoby, która przyjmowała psa).
Zdjęcia jak mi się uda - podmienię na większe!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kingula']Boszzz, wysyp samków w schronach :( Brązowa, sprawdzany był tatuaż? Wiadomo coś o psie?[/QUOTE]
Chipa nie ma. Tatoo sprawdzała koleżanka bardzo ,bardzo pobieznie,na ile pies pozwolił. Jeżeli ma w pachwinach,to w ogóle nie zobaczę. Jest OK,bardzo ładnie bawi sie piłką,nie jest agresywny,ale jak coś mu nie pasuje,to sie wyszczerzy,ale to akurat zrozumiałe.Jest krótko w schronisku i nie musi każdemu ufać.

Link to comment
Share on other sites

Wiek sprawdze. Ale na staruszka mi nie wygląda. Jak trafił,to najmniej istotna informacja,poniewaz 90% ludzi kłamie oddając psa do schroniska. Błyskawicznie odnalazł sie w psiarni,szybko zaaklimatyzował i nie miał tego rozbicia,jakie towarzyszy psom nieobytym ze środowiskiem boksów i psów.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Newsów nie mam,bo mam zakaz przychodzenia do schronu,poczekam aż bedzie zdjęty.
Pies jest OK,pewnie z charakteru jak typowy samojed. Jako misia przytulanki do dzieci bym nie polecała.Akceptuje inne psy. Jest ciągle do adopcji. Zorientowany na kontakt z ludzmi,sam zaczepia,aby poswięcić mu uwagę.Więc jak ktoś lubi szpice,to pewnie znajdzie w nim fajnego kompana.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

witam wszystkich odnośnie tematu poruszonego to sprawa wygląda tak; jestem byłym właścicielem pieska , przeżyłem szok jak zobaczyłem Torika bo tak ma na imię na tym forum , a jeszcze większy przeżyłem szok jak pojechałem do schroniska i dowiedziałem się ze Torik został przywiązany do drzewa i porzucony , kobieta która brała psa nie mogła wyjść zachwytu jaki pies piękny, mądry ,miała wysyłać fotki z psem nie minęło 2 tygodnie kontakt się urwał nikt nie odbierał telefonu nie chciano podać mi adresu . Na dzień dzisiejszy zabrałem Torika do domu a kobietę znajdę i chyba czas nauczyć durnych ludzi ze zwierzaka nie porzuca się jak szmaciana lalkę i to w jaki sposób zgłoszę to na policje ale najpierw znajdę ją na dzień dzisiejszy wiem tylko ze mieszka w domku w oliwie mąż jej pracuje w jakieś pizzerji ale myślę ze odnalezienie będzie dość proste bo pies ma czipa a ponoć był szczepiony więc po tym odnajdę adres nie myslałem ze tym sprawie psu tyle bulu miał trafic do małego dziecka do domku z ogrodem a trafił do schroniska grunt ze go przypadkowo znalazłem i myślę że skończyły się jego męki :cool3: mam nauczkę , pies zostaje

Link to comment
Share on other sites

witam wszystkich odnośnie tematu poruszonego to sprawa wygląda tak; jestem byłym właścicielem pieska , przeżyłem szok jak zobaczyłem Torika bo tak ma na imię na tym forum , a jeszcze większy przeżyłem szok jak pojechałem do schroniska i dowiedziałem się ze Torik został przywiązany do drzewa i porzucony , kobieta która brała psa nie mogła wyjść zachwytu jaki pies piękny, mądry ,miała wysyłać fotki z psem nie minęło 2 tygodnie kontakt się urwał nikt nie odbierał telefonu nie chciano podać mi adresu . Na dzień dzisiejszy zabrałem Torika do domu a kobietę znajdę i chyba czas nauczyć durnych ludzi ze zwierzaka nie porzuca się jak szmaciana lalkę i to w jaki sposób zgłoszę to na policje ale najpierw znajdę ją na dzień dzisiejszy wiem tylko ze mieszka w domku w oliwie mąż jej pracuje w jakieś pizzerji ale myślę ze odnalezienie będzie dość proste bo pies ma czipa a ponoć był szczepiony więc po tym odnajdę adres nie myslałem ze tym sprawie psu tyle bulu miał trafic do małego dziecka do domku z ogrodem a trafił do schroniska grunt ze go przypadkowo znalazłem i myślę że skończyły się jego męki :cool3: mam nauczkę , pies zostaje

Link to comment
Share on other sites

arczi,własnie chciałam poinformować,ze pies trafił z powrotem do swojego domu. Widzisz,oddając komus psa,trzeba spisac umowę ,z numerem dowodu osobistego. No i zawsze trzeba wziąc pod uwagę,ze psa,którego pozbył się właściciel,który miał go od szczeniaka,jest łatwiej porzucic nowym właścicielom-taki mechanizm psychologiczny.
Bardzo,bardzo się cieszę,ze pies wrócił do swojego domu,zyczę Wam wielu szczęśliwych chwil i długiego wspólnego zycia. Jak on się cieszył na Wasz widok,aż łzy się kręciły w oczach.
Jestem wolontariuszką.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 1 month later...

202013105_5_644x461_lord-w-typie-szpic-s

 

Lord to psiak w typie szpica, miły i kontaktowy, znaleziony na ulicy. Lord ma ok 5 lat jest grzeczny bardzo ładnie chodzi na smyczy, przepada za towarzystwem suczek. Powinien zamieszkać w domu z starszymi dziećmi. To trochę indywidualista ale za trochę cierpliwości pokazuje jaki jest uczuciowy. Lord to psia piękność i oddany członek rodziny.


Na takie ogłoszenie natknęłam się na olx, psiak wygląda na starszego, ale może pozornie. 

Info: http://olx.pl/oferta/lord-w-typie-szpic ... 18df661cd4

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...