Jump to content
Dogomania

On-kowaty Smutek vel Czarek nie szuka już domu-zostaje w dt na zawsze-znalazł miłość!


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='paulinken']Mam panią chętną na Smutka. Pani się zgadza na wizytę, jest w Wałbrzycha. Poprosiłam Panią o numer telefonu, żeby dograć wizytę. Pani ma dzieci. Nic więcej nie wiem.[/QUOTE]

O ludzie, super!!! Osoby z Wałbrzycha potrzebne!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to czekamy na tel.
ogolnie to ulica glowna w starej dzielnicy z kamienicami. duze, wysokie mieszkania, ale brzydkie klatki schodowe i domy z zewnatrz brzydkie, nieremontowane w wiekszosci. mamy tu jednak duzy park, niedalko lasy i pola, spacerem kilka minut od tej ulicy, zalezy z jakiej wysokosci ulicy.
jest na dzielnicy wet, do ktorego ja chodze, mlody i tani, ale bez super sprzetu. lepiej zaopatrzeni weci sa w miescie, nie na dzielnicy naszej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']to czekamy na tel.
ogolnie to ulica glowna w starej dzielnicy z kamienicami. duze, wysokie mieszkania, ale brzydkie klatki schodowe i domy z zewnatrz brzydkie, nieremontowane w wiekszosci. mamy tu jednak duzy park, niedalko lasy i pola, spacerem kilka minut od tej ulicy, zalezy z jakiej wysokosci ulicy.
jest na dzielnicy wet, do ktorego ja chodze, mlody i tani, ale bez super sprzetu. lepiej zaopatrzeni weci sa w miescie, nie na dzielnicy naszej.[/QUOTE]

Czarek, na szczęście zdrowy, wykastrowany. Trzymam kciuki za wizytę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']to czekamy na tel.
ogolnie to ulica glowna w starej dzielnicy z kamienicami. duze, wysokie mieszkania, ale brzydkie klatki schodowe i domy z zewnatrz brzydkie, nieremontowane w wiekszosci. mamy tu jednak duzy park, niedalko lasy i pola, spacerem kilka minut od tej ulicy, zalezy z jakiej wysokosci ulicy.
jest na dzielnicy wet, do ktorego ja chodze, mlody i tani, ale bez super sprzetu. lepiej zaopatrzeni weci sa w miescie, nie na dzielnicy naszej.[/QUOTE]
To kamienica...On jest bardzo aktywny więc mam nadzieję na młodych , aktywnych ludzi:)

Link to comment
Share on other sites

jak stricte ta ulica to domow jednorodzinnych nie ma, sa z tylu, kawaleczek dalej. tutaj sa tylko duze mieszkanai po 60-80-100m kw.
jakby co moze bym go spotykala czasem, przy sklepach, itp. miala na oku, bez wizyt poadopc. jedna unia z naszego schronu tez mieszka na tej dzielnicy i ja spotykam czasem, cieszac sie, ze wszystko u niej dobrze, ze dobrze wyglada i usmiechenieta chodzi z panem, zyczliwa do ludzi, niezastraszona, itp.

ale dosc. nie ma co gdybac. bo tak mozna sie zapętlić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']jak stricte ta ulica to domow jednorodzinnych nie ma, sa z tylu, kawaleczek dalej. tutaj sa tylko duze mieszkanai po 60-80-100m kw.
jakby co moze bym go spotykala czasem, przy sklepach, itp. miala na oku, bez wizyt poadopc. jedna unia z naszego schronu tez mieszka na tej dzielnicy i ja spotykam czasem, cieszac sie, ze wszystko u niej dobrze, ze dobrze wyglada i usmiechenieta chodzi z panem, zyczliwa do ludzi, niezastraszona, itp.

ale dosc. nie ma co gdybac. bo tak mozna sie zapętlić.[/QUOTE]
No to weź kochana dużą lupę i sprawdź domek;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']jak [B]kora78 [/B]robi wizytę, to ja jestem spokojna :)

Masz wieści z domku Parówy????[/QUOTE]

tak, od parowy mam. byl nawet u mnie 2 tyg temu na 3 dni, bo pani jechala ze swoja klasa, jakko wychowawca do krakowa na wycieczke i wolala zostawic go mnie, niz znajomym. to pomieszkal u mnie 3 dni :) wszystko na watku.
pamietaj o reksiu, jakby co.

lupe.. mam okulary na nosie. starczy? :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']tak, od parowy mam. byl nawet u mnie 2 tyg temu na 3 dni, bo pani jechala ze swoja klasa, jakko wychowawca do krakowa na wycieczke i wolala zostawic go mnie, niz znajomym. to pomieszkal u mnie 3 dni :) wszystko na watku.
pamietaj o reksiu, jakby co.

lupe.. mam okulary na nosie. starczy? :D[/QUOTE]
Pewnie ,że starczy:) Ja też mam okulary i to dość mocne:megagrin: więc wiem w czym rzecz;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']przypominam się że musze mieć potwierdzenie dotarcia pieniążków na bazarku Lobario:)[/QUOTE]

A nie wysłałam???? Wydawało mnie się, że tak, pieniażki dotarły, Czarek pięknie dziękuje :)

Sprawdziłam - potwierdziłam na bazarku 26.06, tylko tu nie wpisłam...

Link to comment
Share on other sites

Kora78 dostała informacje z dt o Czarku. Jutro Karolina jeszcze więcej napisze. Marwi mnie tylko to ,że Czarek wpadł na pomysł uciekania:wallbash::Dog_run:
Dt ma ogrodzony spory teren ale piorun nie chce wracać i usiłuje zwiewać, nie może się nudzić bo mu głupie pomysły przychodzą do głowy.
To bardzo ważna informacja dla ew.ds...
Co mu strzeliło do głowy....:placz:

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinken']Mam nr telefonu do Pani, wysyłam korze78. Nic o domku nie wiemy, trzeba dokładnie przetrzepać, i niech wszyscy domownicy będą obecni.[/QUOTE]
Czarek zamknięty w domu nie wytrzyma... Bardzo ważne,żeby miał szansę na bardzo dużo ruchu na świeżym powietrzu. To duży, młody, mega aktywny pies.
Strasznie się boję żeby nie narobić nikomu ambarasu i nie skrzywdzić psa.Ufam ,że Kora78 wszystko wybada i fachowo oceni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lobaria']A nie wysłałam???? Wydawało mnie się, że tak, pieniażki dotarły, Czarek pięknie dziękuje :)

Sprawdziłam - potwierdziłam na bazarku 26.06, tylko tu nie wpisłam...[/QUOTE]

wiesz że mi tego nie pokazywało tylko że ostatni wpis od poprzedniej osoby...ech:( nieważne, ważne że potwierdzone, sorki za kłopot

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...