Jump to content
Dogomania

XXXI Zielonogórska Wystawa Psów Rasowych - Drzonków o/ Zielona Góra :)


marcelinka371

Recommended Posts

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z góry przepraszam że na forum
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/members/123375-marcelinka371"][B][COLOR=#4444ff]marcelinka371[/COLOR][/B][/URL] czy byś mogła pousuwać pare wiadomości ze swojej skrzynki , ponieważ nie moge wysłać do ciebie wiadomość na PW

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olaro1']A ktoś coś wie o Marku Lewandowskim ? Bo ja jade zakańczać małej Mł. Ch. Pl (jeżeli będzie Zw. Mł w Opolu i Lesznie :) ) i nie wiem czy sie opłaca jechać ;p na 70 % pewnie jade ;p na MP też nie odpuszczę :)[/QUOTE]


A ja z Buencią na MP:loveu::loveu::loveu::loveu: Dziękuje Ci Olciu za moją kochaną Buencie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marcelinka371']A ja z Buencią na MP:loveu::loveu::loveu::loveu: Dziękuje Ci Olciu za moją kochaną Buencie :loveu:[/QUOTE] Tak naprawde chodziło mi o sznupkę Nasturcję :) ale jak Bueni jeszcze będzie, to mogę ją dać, ale szanse że zostanie, są marne ;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marcelinka371']Będę płakać za Buencią :( Ale Nas też faaajna :D[/QUOTE]

Niooo :-( ale Nas też fajniusia ;) ćwiczymy codziennie postawe i chód, to świetnie sie pokazuje , a ona w Drznk bedzie już w Mł to jak chcesz to możesz ją wziąc :cool1: bo jak nie to możemy poszukać innej psinki :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...