Jump to content
Dogomania

rzucała yorkiem o podłogę .....


Marta1990

Recommended Posts

po co do więzienia? Żeby ją jeszcze utrzymywać i fundować obiadki? Powinna gdzieś na Syberii harować do końca jej nędznego życia.
Psiaczka mi strasznie szkoda, odszedł w męczarniach. Nie wiem jak bezsilne i przerażone musi być takie zwierzątko- może tylko stać zimne w kącie i się trząść...
Mam nadzieję ,że chociaż na drugiej stronie zazna troszkę spokoju.
[*]
:-(

Link to comment
Share on other sites

nie rozumiem przecież go mogła oddać, na pewno by go ktoś wziął. A ona to jeszcze przy dziecku robiła... żałuje że to oglądnęłam ,to strasznie przygnębiające. A ten co to kamerował? Czy on miał sumienie tak nic jej nie powiedzieć? Mam nadzieje ,żę tą wariatkę spotkała kara

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta1990']A ten co to kamerował? Czy on miał sumienie tak nic jej nie powiedzieć?[/QUOTE]

Dokładnie! Potem wstawi filmik jak to się z psem obchodziła. Trzasnęłabym w łeb najostrzejszym i najcięższym przedmiotem pod ręką :shake:
Po części to może to dziwnie zabrzmi...cieszę się ,ze psiak już biega za TM. Bo gdyby jeszcze żył- każdy kolejny dzień byłby dla niego męczarnią :-(
Maluchu-szkoda ,że już święta spędzasz za TM. Życzę Ci spokoju, który może tam zaznasz:-(

Link to comment
Share on other sites

Pies tak samo cierpi jak i człowiek.
Tak w ogóle to co za człowiek wymyślił za morderstwo (człowieka) tak niską karę. Ja bym dała dożywocie, bo 10 lat w więzieeniu nie sprawi że morderca przestanie być mordercą.
Za zabicie zwierzęcia też powinna być wyższa kara. Min. te 10 lat, bo mało możliwe aby dostać wyrok dożywocia. Co to jest 2 lata.. ;/ Wylezie taki z więzienia i kolejne zwierze zamęczy, a może nawet i człowieka.

Link to comment
Share on other sites

Chociaż dobre i to, ale i tak mało kiedy ktoś dożywocie dostanie, a taka kara powinna być za każde morderstwo zawsze.
Rodziice mi opowiadali jak to 2 facetów znęcało się nad ONkiem, tak bardzo aż on w końcu zdechł. Policja przymknęła na to oko i nawet kary płacić nie musieli. Więc więzienie za mord na zwierzęciu nie jest normą

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...