Jump to content
Dogomania

Husky szuka domku!


GosiaFr

Recommended Posts

[url]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=267305413328183&set=a.267232980002093.62552.100001461805980&type=1&theater[/url]

Znalazłam dzisiaj na osiedlu psa rasy Husky. Był bez smyczy i bez obroży. Biegał zdenerwowany od samochodu do samochodu, wąchał wszystkich przechodzących ludzi. Wzięłam go na smycz i w poszukiwaniu informacji na jego temat obeszłam wszystkie okoliczne sklepy, nikt nic nie wiedział. Pojechałam do weterynarza.. Pani weterynarz określiła w przybliżeniu jego wiek, ma ok. 2 lat.. jest wykastrowany, waży ok. 32 kg.. jest zdrowy i naprawdę bardzo zadbany.. nie śmierdzi, nie ślini się, jest bardzo czystym psiakiem, potężnej postury.. ma piękną, gęstą, lśniącą sierść, różnokolorowe oczy.. bardzo łagodny, nie boi się ludzi, cieszy się na ich widok. Okazało się, że jest zachipowany, ustaliliśmy dane właścicielki, która po moim telefonie (ku mojemu ogromnemu zdziwieniu) stwierdziła, że go nie chce, że odda go do schroniska. Nie mogę na to pozwolić, bo ten psiaczek nie zasługuje na taki los. Gdybym tylko mogła zatrzymałabym go, ale warunki nie pozwalają mi na to.. mieszkam w kawalerce, przez większą część dnia nie ma mnie w domu i Psiaczek męczyłby się strasznie.. Szukam dla niego domku, w którym zaznałby ciepła i miłości! Zainteresowanych bardzo proszę o kontakt pod nr. Tel. 517-172-074

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...