Jump to content
Dogomania

Max & Neska - Czyli Dwie Torpedy


wikikoniki

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='wikikoniki']Nastraszyłaś mnie Vectra... Jest w czasie cieczki, początek. Czesto do mnie podchodzi i piszczy, ale to jest u niej normalne, kiedy np. Chce wskozyc do lozka. Ale ja jej pozwalam a ona sie coglfa. Chyba rzeczywiscie jutro pójde do weta...[/QUOTE]

skoro początek cieczki , to na pewno nie ciąża urojona :) w czasie cieczek , suczki / kobiety / samiczki - przechodzą burzę hormonalną i ich zachowania bywają irracjonalne.
Kontroluj temperaturę ciała ...

A to że suczka jest słodsza i milsza i bardziej urocza - to też normalne :) moja rada by jednak uniknąć ciąż urojonych , to od początku cieczki - mniej miłości , mniej żarcia , więcej ruchu i suczka nie ma pomysłu by roić w głowie dzieci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']skoro początek cieczki , to na pewno nie ciąża urojona :) w czasie cieczek , suczki / kobiety / samiczki - przechodzą burzę hormonalną i ich zachowania bywają irracjonalne.
Kontroluj temperaturę ciała ...

A to że suczka jest słodsza i milsza i bardziej urocza - to też normalne :) moja rada by jednak uniknąć ciąż urojonych , to od początku cieczki - mniej miłości , mniej żarcia , więcej ruchu i suczka nie ma pomysłu by roić w głowie dzieci.[/QUOTE]

Ok. Zaraz przekażę babci... chociaż pewnie i tak powie, że wymyślam :(
A o ten ruch to ja już zadbam :D

Edited by wikikoniki
Link to comment
Share on other sites

Hej :)
No więc dzisiaj znowu tylko krótkie spacery... mróz strasznie mnie męczy i jakoś nie mam ochoty.
Max po wczorajszym braku chęci dzisiaj zainteresował się... OBY DWOMA dyskami, bo pierwszego dnia intesesował go tylko gumowy. Jak tylko je zobaczył, to od razu chciał się ze mną szarpać :jupi:
Niestety na razie będziemy się tylko na frisbee nakręcać bo rollery na śniegu mi kompletnie nie wychodzą... A na floatery to chyba jeszcze za wcześnie... on jeszcze nie tak bardzo kocha dysk...

Wczoraj napisałam do pewnego pana z forum latających psów z prośbą, czy mogłabym przyjść kiedyś na trening podpatrzeć, okazało się... że mamy u nas w 3city grupę frisbee :) Może kiedy coś tam mi pieso zacznie łapać to się zapiszemy ? Jeszcze nie wiem jak taka grupa funkcjonuje... ale się dowiem :)

A co do Neski... To mam jej fotki bez lampy jak jeszcze miałam lustrzankę od koleżanki...

[IMG]http://1.bp.blogspot.com/-Vcxv9HUvhTU/Tyz3wQ2lupI/AAAAAAAAAh8/-ARwy-dQhOc/s400/Zima%2B%25282%2529.JPG[/IMG]

[IMG]http://4.bp.blogspot.com/-VzYXYM7UPQk/Tyz4JiRf-AI/AAAAAAAAAiI/G6nS_6ARHeM/s400/Zima%2B%25283%2529.JPG[/IMG]

[IMG]http://3.bp.blogspot.com/-0fcOGlO6uMQ/Tyz4xC7YK9I/AAAAAAAAAiU/X8zICUXcX_s/s400/Zima%2B%252810%2529.JPG[/IMG]

[IMG]http://4.bp.blogspot.com/-WOx5nkT0PWs/Tyz4xVlgPcI/AAAAAAAAAig/5iSvZkz34tw/s400/Zima%2B%25288%2529.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Więc tak:
skontaktowałam się z panem z tego tematu: [url]http://www.latajacepsy.pl/forum/viewtopic.php?f=29&t=76&sid=939d013cbee90a93b392346b8c3b9130[/url]

napisałam maila, że pisał pan, że umówi się na wspólne treningi w te wakacje i czy nadal pan to robi, bo byłabym chętna popatrzeniem i poduczeniem się.

Pan odpisał: cały czas trenujemy bo przygotowywujemy się do sezonu. Ze względu na mrozy oszczędzam psa. Jak jesteś zainteresowana to dam znać kiedy się wybieram na trening.Jestem też na facebooku jako Airbenders. To Nasza strona drużyny. "

Potem napisałam, że proszę o ten kontakt, jak będzie pan szedł na trening.

Myślę, że skoro mają stronę na facebook'u to może można jakoś do nich dołączyć ?

A tak poza tym, masz fajnie, że rzucasz ;) Ja nie wiem czy poza ogródkiem pieso mi się skupi na frisbee, a co dopiero złapie, ale wszystko przed nami :) Jeśli kiedyś chciałabyś się z kimś umówić na wspólne rzucanie i nie przeszkadzało by Ci, gdyby to była początkująca 14-latka to pisz, proszę :D

Link to comment
Share on other sites

Sorry za dubla.
Zaczynam się o nią martwić. Teraz wlazła mi na kolana i się trzęsie. Może wyczuwa, że rodzice wracają ? A może boi się babci, bo kiedy ma cieczkę to babcia jej każe siedzieć na legowisku ? Nie wiem. Ale w poniedziałek idę do weta, albo chociaż dzwonię

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie te dyski to i tak czarna magia hehe
Ale super jest każda aktywność z psem:cool3:
Podziwiam Twój upór i zaangażowanie;)
[url]http://4.bp.blogspot.com/-WOx5nkT0PWs/Tyz4xVlgPcI/AAAAAAAAAig/5iSvZkz34tw/s400/Zima%2B%25288%2529.JPG[/url] śliczny morusek:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wikikoniki']Jeszcze nic nie wiadomo. A trzymać kciuki to tylko za to, żeby właśnie nic jej nie było :)
A co do obozu... chyba sobie odpuścimy i pozapisujemy się na jakieś seminaria... jestem chyba jeszzce za mała...[/QUOTE]


Najwyżej poczekasz rok czy dwa i pojedziesz na wymarzony obóz :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Silky123']To najwyżej pojedziemy razem na jakiś obóz za rok. :D[/QUOTE]

Musimy zebrać ekipę :)
A teraz sprawdzicie, czy opłaca się jechać :D
Ale w wakacje mam nadzieję, że gdzieś pojedziemy i mam nadzieję, że uda mi się NEskę zabrać. W zeszłym roku była z nami na jedną noc w Łebie a pani z domku nawet o tym nie wiedziała. Dziadek obiecał, że jej powie. Ja poszłam z nią na spacer a wracając zorientowałam się, że nie mam kluczy ani telefonu, więc musiałam zadzwonić. Otworzyła mi właścicielka z dość dziwną miną :D

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się, że nie ma aż takiego dużego problemu żeby zabrać
ze sobą pieska na wakacje zwłaszcza tak małego jak sznaucer mini.
Tylko wydaje mi się, że warto wcześniej zapytać bądź uprzedzić
o pobycie wraz z czworonogiem. Różnie na to patrzą...
Ale byliśmy z Etną na kilka dni nad morzem i nikomu mały piesek nie przeszkadzał;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...