Jump to content
Dogomania

Po 10 latach wynocha :( smutna historia Tumisia


fonia123

Recommended Posts

  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Iljova']Mam nadzieję, że w DT poprawi się jego stan, że będzie lepiej.
Jak patrzę na jego zdjęcia szczególnie na te gdzie jest z człowiekiem. Chciałoby się go przytulić :-)
Mam prośbę do osób które widują Timusia wygłaskajcie go i przytulcie w moim imieniu :)[/QUOTE]

O tak! W moim też :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ilonajot']potencjalny DS okazal sie chyba slomianym zapalem, pan sie wiecej nie zglosil ... mnie jakos intuicja podpowiada, ze dobrze sie stalo ;) Tak wiec przy szczesliwych wiatrach nasz Tumislaw opususci 3.01. schronisko i pojedzie z dziewczynami do stolycy ;)[/QUOTE]
To na podróż chyba już ma, co?

Link to comment
Share on other sites

mysle, ze na podroz ma na pewno :)
karma tez jest na pierwszy miesiac i chyba smycz i obroza z tej nagrody, co ja wygral w konkursie. dziewczyny sie zastanawiaja czy chca kubrak, bo skoro on jest przyzwyczajony do zimna, to moze w ogole nie trzeba ...
ze smaczkow to zostalo juz tylko wspomnienie ;) Tumislaw wszystko byl i skonsumowal ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ilonajot']mysle, ze na podroz ma na pewno :)
karma tez jest na pierwszy miesiac i chyba smycz i obroza z tej nagrody, co ja wygral w konkursie. dziewczyny sie zastanawiaja czy chca kubrak, bo skoro on jest przyzwyczajony do zimna, to moze w ogole nie trzeba ...
ze smaczkow to zostalo juz tylko wspomnienie ;) Tumislaw wszystko byl i skonsumowal ...[/QUOTE]
Jeszcze 100 pln ktoś się deklarowal w tym konkursie na "niebieskim" co to z niego byly smaczki i gadgety, podeslali?
Tzn przeslalem PW do sponsora ale nie dostalem żadnego info, może Wy coś wiecie?
Na odjajczanie już by chlopak odkladal czy inne badania/leczenie...

Tumisiowi spokojnego Sylwka, innym ogonom również (i domków wlasnych) a Wam wszystkim - aby next roczek byl jeszcze lepszy od mijającego ;)

Link to comment
Share on other sites

Tumisiu Wspaniałego życia tego Ci życzę czy do na zawsze Dt czy też domek stały
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-mBkdP1snkwM/Tv9Tf2AH3LI/AAAAAAAAGpo/9fH6IE4Q5no/s800/1601067208happy-new-year26.gif[/IMG]
Stary Rok mija, lecz marzenia zostają. Niech one się Tobie wszystkie spełniają. I z Nowym Rokiem niech los Ci się odmieni, a ogród życia wnet zazieleni.
Na wszystkie dni nadchodzącego roku, życzę C wiary w sercu i światła w mroku. Obyś jednym krokiem mijał przeszkody, byś czuł się silny i wiecznie młody.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...