Jump to content
Dogomania

Akitowi Solenizanci - ‘Zobacz, czyje urodziny dzisiaj są?’


Iwona&Wiki

Recommended Posts

Dzięki wielkie wszystkim za śliczne życzenia dla naszego kudłacza - przekazałam. Gabcia macha do Was swoim puchatym ogonkiem w podzięce. :) :) :)

No i oczywiście spóźnione ale szczere życzenia dla Bostona - wszystkiego najlepszego roczniaczku. :)

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 215
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bety'][CENTER]DZISIAJ [B][SIZE=3][COLOR=Red]GABCIA[/COLOR][/SIZE][/B] :loveu: - NASZA KUDŁATA :loveu: , MAŁA MYSZKA :loveu: KOŃCZY [COLOR=Red][B][SIZE=3]8 LAT[/SIZE][/B][/COLOR]!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/CENTER]

[CENTER][COLOR=Red]Życzymy jej wszystkiego[/COLOR]
[B][COLOR=Blue]naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj naj najnaj naj naj naj naj naj naj naj naj naj.[/COLOR][/B][/CENTER]
[CENTER] :new-bday: :tort: :BIG: :laola: :BIG: :tort: :new-bday: [/CENTER]
[/quote]
No to ja jeszcze kilka NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ...
DLA gABI!
PZDR.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona&Wiki']Faaaajnie tam u Was! Zaadoptujecie nas?;) :)

[COLOR=blue][B]I oczywiście spóźnione urodzinowe uściski dla Bostona!:BIG:[/B][/COLOR]
Pewnie już czeka tych drugich urodzin!:D[/quote]

Dziękujemy za uściski dla Batona!!! Tak, tak słowo się rzekło.... motor musi być ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']Dzięki wielkie wszystkim za śliczne życzenia dla naszego kudłacza - przekazałam. Gabcia macha do Was swoim puchatym ogonkiem w podzięce. :) :) :)

No i oczywiście spóźnione ale szczere życzenia dla Bostona - wszystkiego najlepszego roczniaczku. :)

Pzdr[/quote]

:loveu: Dzięki Bety :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Franka']Och jak ten czas szybko leci wlasnie dzisiaj moja ruda Evita skonczyla 3 lata .Troche wredne to suczydlo ale kochane :evil_lol:
Wszystkiego najlepszego rudzielcu:new-bday: :BIG: i zeby tylko ten charakterek ci sie zmienil:multi: :laola:[/quote]

No to ja się przyłączam ze swoimi rudzielcami do tych życzeń :BIG: . Evita wszystkiego najnajnajlepszego :new-bday: i żeby Twoja pańcia nie straciła do ciebie cierpliwości (hi hi hi). :drink1:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

A dziś urodziny ma Miś...
Kochanie moje rude, życzę Ci żebyś w końcu stanął na łapki - dosłownie i w przenośni, żebyś więcej nie musiał cierpieć i żebyś dogadał się ze wszystkimi, bo pół rodziny się ciebie boi ;)

:new-bday:

[IMG]http://img206.imageshack.us/img206/5093/maymandorjq3.jpg[/IMG]
...
[IMG]http://img208.imageshack.us/img208/8117/srednimandorel6.jpg[/IMG]
...
[IMG]http://img126.imageshack.us/img126/3859/duzymandorss8.jpg[/IMG]

:loveu:

Link to comment
Share on other sites

No to i tak zostaje jeszcze pół, a to całkiem sporo:evil_lol:

[SIZE=3][COLOR=blue]Piękne Święto, a my całą gromadką radośnie [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=blue]przyłączamy się [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=blue]do tych pełnych troski życzeń!:laola:[/COLOR][/SIZE]

[CENTER][SIZE=3][COLOR=blue]:BIG: :BIG::BIG::BIG::BIG:[/COLOR][/SIZE][/CENTER]

[CENTER][SIZE=3][COLOR=blue][B]Mandorku[/B], przede wszystkim [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=blue]ZDRÓWKA, ZDRÓWKA i jeszcze raz ZDRÓWKA [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=blue]i zostaw swojej Pańci na pociechę też trochę rodziny;) :)[/COLOR][/SIZE][/CENTER]

[CENTER][SIZE=3][COLOR=blue]:new-bday: [B]Śliczny Puchatku![/B] :new-bday:[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=blue][SIZE=3][COLOR=blue]:BIG: :BIG::BIG::BIG::BIG:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=blue]:laola::laola:[/COLOR][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Franka']Och jak ten czas szybko leci wlasnie dzisiaj moja ruda Evita skonczyla 3 lata .Troche wredne to suczydlo ale kochane :evil_lol:
Wszystkiego najlepszego rudzielcu:new-bday: :BIG: i zeby tylko ten charakterek ci sie zmienil:multi: :laola:[/quote]


Spóźnione ale szczere[SIZE=5][COLOR=Red] Życzenia dla EVITY[/COLOR][/SIZE] 100 lat :new-bday::BIG::laola:
Evita obszczekaj tą swoją Pańcie, że charakterek to TY masz AKITY więc niech się Ciebie nie czepia.
PZDR Marzena

Link to comment
Share on other sites

A DZIS U NAS ZNOWU WESOLY DZIEN PONIEWAZ TO WLASNIE DZISIAJ MOJA SUNIA W DOMU ZWANA[B] BENKA /[/B]to ta z avatarka/

[B]SKONCZYLA SWOJ PIERWSZY ROCZEK ZYCIA[/B]

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO BENITKO I OBYS TAK DALEJ CHOWALA SIE JAK DO TEJ PORY:multi:

No moglabys troszeczke zadbac o swoja linie grubasko jedna:evil_lol::eating:

:cunao::laola:

:BIG::BIG::BIG::new-bday::new-bday::new-bday:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Franka']A DZIS U NAS ZNOWU WESOLY DZIEN PONIEWAZ TO WLASNIE DZISIAJ MOJA SUNIA W DOMU ZWANA[B] BENKA /[/B]to ta z avatarka/

[B]SKONCZYLA SWOJ PIERWSZY ROCZEK ZYCIA[/B]

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO BENITKO I OBYS TAK DALEJ CHOWALA SIE JAK DO TEJ PORY:multi:

No moglabys troszeczke zadbac o swoja linie grubasko jedna:evil_lol::eating:

:cunao::laola:

:BIG::BIG::BIG::new-bday::new-bday::new-bday:[/quote]


A Ty co się czepiasz biednej Beni - linię ma OK ;)
Beni 100 lat życia w zdrówku i nie daj się tej "wesołej gromadce" w domu.
[CENTER]:tort: :knajpa: :new-bday: :laola: :new-bday: :knajpa: :tort:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']A Ty co się czepiasz biednej Beni - linię ma OK ;)
Beni 100 lat życia w zdrówku i nie daj się tej "wesołej gromadce" w domu.

[CENTER]:tort: :knajpa: :new-bday: :laola: :new-bday: :knajpa: :tort:[/CENTER]
[/quote]

Dzieki dzieki za zyczenia a Benia nie jest wcale taka biedna i daje sobie swietnie rade z ta pozostala sfora.Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Franka']A DZIS U NAS ZNOWU WESOLY DZIEN PONIEWAZ TO WLASNIE DZISIAJ MOJA SUNIA W DOMU ZWANA[B] BENKA /[/B]to ta z avatarka/

[B]SKONCZYLA SWOJ PIERWSZY ROCZEK ZYCIA[/B]

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO BENITKO I OBYS TAK DALEJ CHOWALA SIE JAK DO TEJ PORY:multi:

No moglabys troszeczke zadbac o swoja linie grubasko jedna:evil_lol::eating:

:cunao::laola:

:BIG::BIG::BIG::new-bday::new-bday::new-bday:[/quote]

[B][SIZE=3]Benia!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE] Wszystkiego Naj Naj Najlepszego, :new-bday:[/B]

pewnie o torcie :tort: musisz zapomnieć bo ta Pańcia Twoja, znów sobie coś wymyśliła :diabloti:

PZDR Marzena

Link to comment
Share on other sites

[quote=Marzena>>;7025116][B][SIZE=3]Benia!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE] Wszystkiego Naj Naj Najlepszego, :new-bday:[/B]

pewnie o torcie :tort: musisz zapomnieć bo ta Pańcia Twoja, znów sobie coś wymyśliła :diabloti:

PZDR Marzena[/quote]

Nic nie wymyslila :shake: tylko Benka uwielbia jesc i dlatego musimy ja powstrzymac:evil_lol: Pozdrawiamy i dziekujemy za zyczenia.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Franka']Och jak ten czas szybko leci wlasnie dzisiaj moja ruda Evita skonczyla 3 lata .Troche wredne to suczydlo ale kochane :evil_lol:
[/quote]

[quote name='Franka']A DZIS U NAS ZNOWU WESOLY DZIEN PONIEWAZ TO WLASNIE DZISIAJ MOJA SUNIA W DOMU ZWANA[B] BENKA [/B][B]SKONCZYLA SWOJ PIERWSZY ROCZEK ZYCIA[/B][/quote]

[SIZE=3]Ech, nie ma to jak dobry imprezowy miesiąc:cool3::)[/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=blue]Franka, Twoim obu prześlicznym amerykańskim suczydłom[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=blue]spóźnione, ale szczere i serdeczne urodzinowe 100 lat!:BIG:[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=blue]Niech się zdrowo chowają, trzymają piękną linię i charakter![/COLOR]:BIG:[/SIZE]
:laola::laola:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][SIZE="4"][COLOR="Magenta"]Moje Ukochane Słoneczko od kilku minut ma [COLOR="Red"]5 latek[/COLOR]!!![/COLOR][/SIZE]

[SIZE="3"][COLOR="Red"]Anatko, [/COLOR]
[COLOR="RoyalBlue"]bądź nadal taka radosna jak jesteś, [/COLOR]
[COLOR="Plum"]śmiej się ciągle tak jak teraz, [/COLOR]
[COLOR="Pink"]smakołyczków dostawaj wiele, [/COLOR]
[COLOR="SandyBrown"]spaceruj długo i zabawowo[/COLOR]
[COLOR="YellowGreen"]i co najważniejsze żyj nam zdrowo lat sto!!!![/COLOR][/SIZE][/B]

:bday::tort::smilecol::new-bday::BIG::BIG::new-bday::smilecol::tort::bday:

[SIZE="1"]<niestety wierszków nie umiem pisać:placz:>[/SIZE]

taka Niunia byla kilka(kilkanascie) dni po urodzeniu...
[IMG]http://www.mokotowplaza.waw.pl/~bpachla/strona/20022.jpg[/IMG]

...taka jak się do nas wprowadziła...
[IMG]http://www.mokotowplaza.waw.pl/~bpachla/strona/DSC00347.JPG[/IMG]

a jaka jest dziś wiecie sami :)
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj mój drugi "mały kaszalocik" ;) czyli INARI skończył trzy latka.

[CENTER][SIZE=4][COLOR=blue][B]Z TEJ OKAZJI ŻYCZĘ CI INARCIU ŻEBYŚ TROSZECZKĘ ZMĄDRZAŁA - ALE TAK NIE DO KOŃCA ;) ŻEBYŚ NADAL ROZRABIAŁA JAK DO TEJ PORY - TYLKO MOŻE CIUT MNIEJ ŻYWIOŁOWO ;) NO I ŻEBYŚ ZDRÓWKO MIAŁA JAK ZE STALI :) [/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]


[CENTER] :new-bday: :laola: :new-bday:
:tort: :drink1: :tort: [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...