Jump to content
Dogomania

Warszawa - miejsca spacerów


Walery

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie. Jest to mój pierwszy wpis na tym ciekawym forum. Niedawno stałem się właścicielem pięknego, 5-miesięcznego anglika:multi:. W związku z tym szukam miejsc w okolicach Warszawy gdzie moglibyśmy uskuteczniać spacery. Znam Pola Mokotowskie i parę innych parków, moje poszukiwania dotyczą terenów podwarszawskich, lasów łąk. Poproszę o wasze typy - zamieszkuję zachodnią część warszawy ale jestem mobilny.

Dziękuje i pozdrawiam

A białe szczęście wygląda tak:[IMG]http://img295.imageshack.us/img295/4849/arakvm1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Witam :) Warszawskie setery spotykaja sie od czasu na spacerkach w Choszczówce - [url]http://www.dzikizakatek.pl/[/url] - w okolicach las i olbrzymie tereny dla psów. My mieszkamy na Ursynowie i bardzo czesto chodzimy na spacery na pola koło lasu kabackiego gdzie takze mozna spotkac duza ilosc seterów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Walery']Witam wszystkich serdecznie. Jest to mój pierwszy wpis na tym ciekawym forum. Niedawno stałem się właścicielem pięknego, 5-miesięcznego anglika:multi:. W związku z tym szukam miejsc w okolicach Warszawy gdzie moglibyśmy uskuteczniać spacery. Znam Pola Mokotowskie i parę innych parków, moje poszukiwania dotyczą terenów podwarszawskich, lasów łąk. Poproszę o wasze typy - zamieszkuję zachodnią część warszawy ale jestem mobilny.

Dziękuje i pozdrawiam

A białe szczęście wygląda tak:[IMG]http://img295.imageshack.us/img295/4849/arakvm1.jpg[/IMG][/quote]


A cóz to za pomaranczowy berbeć ??Pochwal się :bigcool:

Link to comment
Share on other sites

Zasugerowałam się opuszczonym kciukiem przy temacie wiadomości, myślałam więc, chodzi o miejsca niebezpieczne.

Gdybyście mieli ochotę poczytać o [B]niebezpiecznych[/B] miejscach na spacery (nie tylko w Wawie), to polecam wątek w WoP [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=37862"]TUTAJ[/URL]

Proponowałabym też, by ten wątek przenieść do WoP i roszerzyć go o inne miasta.

Mielibyśmy w jednym dziale dziale miejsca polecane i niepolecane. Co Wy na to? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Seterka nie mam, ale rozumiem potrzeby przy mojej dwojce :D My jezdzimy czasem do Dziekanowa Lesnego (tereny przy jeziorku Dziekanowskim), czasami lasy w Sadowej, a najczesciej chodzimy na Pola pomiedzy Ursynowem a Wilanowem (tzw. skarpa ursynowska/z drugiej strony to sa pola wilanowskie) i czasami wpadamy do Lasu Kabackiego :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Behemot']Zasugerowałam się opuszczonym kciukiem przy temacie wiadomości, myślałam więc, chodzi o miejsca niebezpieczne.[/quote]

W pierwszej chwili myślałem że to znak zapytania, jak się zorientowałem to nie potrafiłem zmienić:oops: To mój pierwszy post:lol:

Chodzi mi o miejsca godne polecenia oczywiście. Jeżeli będzie jeszcze dokładnie opisany dojazd to zwariuje ze szczęścia:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

[quote name='Walery']A to Arak Azgard, matka Kalinka Tesab, ojciec Bargrennan Balmenach i jego ulubiony towarzysz[/QUOTE]

Hallo, a to niespodzianka ! Arak Azgard to braciszek mojego Amigo. My mamy seterka z tego samego miotu, tyle ze tricolor. Wkazdym razie imiona rodzicow sie zgadzaja i daty tez.My mieszkamy w Niemczech, ale planuje orzyjazd do Warszawy z psem. Czy byloby mozliwe, zeby pieski sie spotkaly ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 6 months later...

Witam wszystkich:)
ostatnio zostałam właścicielką pięknego seterka i poszukuję osób chętnych na spotkania i wspólne spacery. Mieszkamy na ursynowie, w oklicy lasu kabackiego. Przeczytałam poniżej, że spotkania seterów odbywają się na górce za kościołem na stryjeńskich. Jeśli to aktualne to dajcie proszę znać, chętnie dołączymy do grona seterów z naszym rudym malcem :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...