Jump to content
Dogomania

Holi i spółka! Czyli, jak 5 psów, 3 koty w jednym domu spali. 20.09.2020 r. żegnaj Holusiu :(


Istar19

Recommended Posts

i tak po każdym spacerze
IMG_2837.JPG
____________________________________________________________________________________________________

wieczorem tego dnia Patryk zapomniał Holi powiedzieć "nie rusz" albo "zostaw" a skoro nie powiedział ...
IMG_2838.JPG

to Holi smakowało :D
IMG_2840.JPG


eh mądra ta moja psina ...jak nie ma zakazu to znaczy ze wolno - ona tak rozumie :D
____________________________________________________________________________________________________

a potem wczorajszego poranka ...godzina 7.10 :)

IMG_2853.JPG

ścieli zarośla na łące ..teraz Masza mi się nie gubi :D
IMG_2862.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

Masza dalej pod drzewem ...Holi tymczasem już czekała na zabawę
IMG_2863.JPG


czekała
IMG_2864.JPG

i się doczekała :D
IMG_2865.JPG

a Masza w końcu zostawiła drzewo i ptaka (bo ten odleciał) i przybiegła zobaczyć czy mam coś dobrego
IMG_2866.JPG

po czym jako że nie wolno jej kopać dołków na łące (i tak już jest przez nią przeorana) Masza zajęła sie patykiem
IMG_2869.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

i jeszcze powrót do domu:)
IMG_2917.JPG


IMG_2921.JPG


moje dwa potworki :)
IMG_2922.JPG


a dziś idziemy do mamy na grilla ..a potem pewnie z ferajną gdzieś na spacer ...i tak mój dzień wolny znów będzie pełen aktywnego odpoczynku :D

eh czasem chciałabym usiąść i nie wstawać cały dzień ..ale Holi mi nigdy nie da tak odpoczywać :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Istar19']mam ..jest paskudny jak zwykle ;)

wolne mam czwartek i piatek ..w sobote mam do 14 więc ewentualnie po 14 jest już dzień wolny w w ndz mam do 15...do czwartku mam na 16 do 22 ^^'[/QUOTE]

aaa co będziesz robić w piątek:razz:, ewes a ty co robisz w pt?

Link to comment
Share on other sites

A wczoraj grill u mamy, słonko niemiłosiernie nam towarzyszyło ..ale wole to słońce od tygodniowego deszczu ;)

Psiaki jak zwykle nam towarzyszyły ..a tak Zuzia się patrzy gdy chce by jej zabawkę rzucić
IMG_3073.JPG


IMG_3074.JPG

:D
IMG_3076.JPG

Niuniek za to zainteresowany był kiełbasą...
IMG_3079.JPG

Holi również, ale chwilowo odpoczywała na ławce - huśtawce -> bardzo na niej lubi siedzieć
IMG_3082.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

Masza wolała ofen pokazywać że chce kiełbachę, w końcu przeszła szmat drogi na tego grilla i coś jej się należało
IMG_3083.JPG


no i dostała :D
IMG_3084.JPG


ale chciała więcej ...
IMG_3086.JPG


Holi widząc że Masza dostała też chciała ...
IMG_3087.JPG


Moja Dama ...
IMG_3090.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

Zuzia to też mały agent jest...
IMG_3091.JPG

słodki gryzący pycholek ...
IMG_3096.JPG



dlaczego gryzący? wyobraźcie sobie że Zuzia nie cierpi przemocy ...będzie bronić każdego napadniętego człowieka ...jak jest koło mamy bądź na kolanach kogokolwiek to nikt tego kogoś nie może nawet klepnąć w ramię ..bo ..Zuzia się rzuca z zębami :mad: ostatnio Zuzia siedziała na kolanach mamy przy stole na którym stał laptop ...chciałam sięgnąć do myszki by mamie coś na necie pokazać i zrobiłam to trochę chyba za gwałtownie bo Zuźlik od razu na moją rękę wystartował ...mama zdążyła chwycić ją za obrożę ...a Zuzia burczała na moją rękę póki jej nie wzięłam ... i za każdym razem było to samo ...Zuzia pilnowała mamy i laptopa^^ w końcu jak jej podłożyłam rękę pod pyszczek to się uspokoiła, powąchała mnie i zaczęła lizać... Taki to z niej mały diabełek :D bo poza tym to jest kochana , milusia i przesłodka.

a teraz wracajmy do niedzieli ...miły był to czas, prawda Holi?
IMG_3102.JPG


a takie żarełko się robiło ...mmmm
IMG_3108.JPG

nawet Niouniowi się spokojny nastrój udzielił i siedział niedaleko wujka, którego zazwyczaj po prostu nie lubi i boi się go i atakuje (wujek jest duży i ma bardzo tubalny głos) a tu proszę ....wujek przy stole, Niuniek pod ławką ..a potem Niunia nawet został poklepany po głowie przez wujka, dostał kiełbachy i nie zjadł wujkowych palców ...jest dobrze :D
IMG_3143.JPG

Link to comment
Share on other sites

A po grillu poszliśmy na chwilę do domu mamy ..wyciągam moją bluzkę, a mama się pyta czy to od Holi? Mówię nie ..a po sekundzie, ale wiesz, to dobry pomysł ..Hoooolii chodź ...
IMG_3157.JPG

nie wygląda nie nie zadowoloną co? Holi lubi ubierać moje ciuchy ^^'
IMG_3165.JPG

:D
IMG_3182.JPG

IMG_3183.JPG


A potem robiła obroty ...z małą wpadką ^^' na szczęście nic się jej nie stało, więc można się z tego pośmiać ;) Holi jak się z niej śmiejemy robi głupią minę, czego niestety tym razem nie widać ..ale tak śmiesznie się potem patrzy ;)
http://www.youtube.com/watch?v=5SU86QW4-qs

 

Link to comment
Share on other sites

A po przebierankach czas było na spacer ...wiadomo spacer ze wszystkimi ..całą piątką :) Niedługi bo gorąco jeszcze (chodź była już 16...) ale psiakom się podobało

Newton i Holi ..oni to zawsze robią śmieszne pozy^^
IMG_3186.JPG

Masza też...
IMG_3188.JPG


Zuzia i piłeczka :)
IMG_3192.JPG


dłuuuugi jęzor
IMG_3194.JPG

i znów Zuzia
IMG_3195.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

Bambi staruszek też z nami był :) ten to się trzyma ..ma już ponad 14 lat :)
IMG_3196.JPG


i trójeczka czarnuszków
IMG_3200.JPG

ściganie się ... która będzie pierwsza?
IMG_3202.JPG


a Tu Zuzia odpoczywająca i Masza bohaterka drugiego planu :)
IMG_3204.JPG


:)
IMG_3223.JPG


kochany pycholek
IMG_3237.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...