Jump to content
Dogomania

Holi i spółka! Czyli, jak 5 psów, 3 koty w jednym domu spali. 20.09.2020 r. żegnaj Holusiu :(


Istar19

Recommended Posts

Masza wiele potrafi - tylko zazwyczaj udaje że nie wie o co nam chodzi ;) na filmiku np te z widać, że często siad myli jej się z waruj ^^'

a z kubeczkami to tak ..podpuszczaliśmy dla filmiku :) boi zazwyczaj jest tak, że trzymam kubeczek dla Holi i czekam aż Patryk zje jogurt/serek by i dla Maszy pudełko było ...a tu się Masza niecierpliwi - podchodzi powoli - głowa nisko, łapy przykurczone ...wyciąga szyję jak tylko może - sięga po kubeczek który trzymam w rękach - powoli i delikatnie bierze w zęby po czym się poooowoooli wycofuje do tyłu ^^ Holi się na nią gapi, my się gapimy ..a ta z podkulonymi uszami idzie na druga stronę kanapy albo legowisko ..a potem już szczęśliwa zabiera się za wylizywanie ...

Link to comment
Share on other sites

Taa ..a jakbyś Ty$ka widziała jak Masza się pod kołdrę ryje ....to jest dopiero natrętne i dziwne^^'

a ja obiecałam zdjęcia ...i nie zdążyłam rano ...bo mnie wciągnął serial ...Ania - przez Ciebie ;P eh

ale to teraz wstawię zdjęcia .. z czasów gdy świeciło słońce...

zacznę od Holi, biegnącej po łuku i obserwującej ruchy ręki i piłeczki
IMG_2561.JPG

a teraz kadr z drugiej strony mnie ..Masza biegnie ...i chyba trafiła na jakąś nie widoczną ścianę :D
IMG_2570.JPG

albo ścianę błota...
IMG_2594.JPG

Maszu ...brudnym psom wstęp wzbroniony
IMG_2607.JPG


nie przejdziesz!
IMG_2609.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

Za to Holusia biegnie za piłką nucąc "Motylem jestem, fruwam pośród łąk..."
IMG_2610.JPG

A teraz zdjęcia ..kto tu komu rzuca piłki ....i kto ich szuka?
no ..Patryk ...gdzie dałeś piłkę?
IMG_2612.JPG

tam?
IMG_2614.JPG

jednak nie...to w tamtą stronę myślisz?
IMG_2616.JPG

eh on sam nie wie!
IMG_2617.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

nie to nie! sama sobie wezmę!
IMG_2625.JPG

i wzięła....

a teraz przenieśmy się kawałek w czasie do przodu ...Holi piłeczka leżała znów gdzieś w trawie o myśmy chcieli je mieć oby dwie na jednym ujęciu...
tylko Masza coś nie lubi koło Holi siedzieć^^
IMG_2630.JPG

a Holi koło Maszy...
IMG_2631.JPG

więc zrezygnowaliśmy ...i zrobiłam zdjęcie Maszy górnika ;)
IMG_2632.JPG


Holi za ten czas znów zajęła się piłeczką :)
IMG_2639.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

a tu Patryk chciał mieć zdjęcie z Holi ..powodzenia :D
IMG_2678.JPG

po kilkunastu sekundach pacyfikowania psa Holi usiedziała kilka sekund bez wyrywania się ^^
IMG_2681.JPG

po czym poleeeciaaałaaaaa
IMG_2683.JPG


aż trawa się kurzyła^^

A Masza czaiła się wśród koniczyny :D
IMG_2684.JPG

potem i Masia została na wspólnym zdjęciu - ale ona lubi takie zdjęcia :)
IMG_2685.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

przybiegła i ....

no co ode mnie chcecie?? :D
IMG_2698.JPG

__________________________________________________________

spacer dobiegł końca ...potem myśmy pojechali na zakupy..potrzebowałam butów do sukienki ...bo w tenisówkach na ślub nie pójdę :D

przy okazji kupiliśmy narzędzie zbrodni dla Maszy ..znowu ...ale tym razem zapinane od dołu ...
Masza 10 nieszczęść...
IMG_2706.JPG

IMG_2707.JPG



a po co to? a po to że jak puszczamy Masię gdzieś gdzie jest więcej ludzi, którzy nie lubią szczekających psów to Masia biega w kagańcu ..ale te co ma w domu ściągała w 10 sekund ..tego jeszcze nie udało się jej ściągnąć ..co więcej ..kiedy Masza nie ma kagańca szczeka na wszystko co się rusza ...gdy Masza MA kaganiec ..podbiega do wszystkiego co się rusza i się łasi i strzela tymi swoimi minami zbitego psa do każdego ...:mad: to się nazywa perfidny pies ...
no ale jak mówię w kagańcu chodzi rzadko :)

do tego dostały łańcuszki na plakietki - koniec z brudzeniem obroży na każdym spacerze! teraz na obrożach chadzają jak zwykle po ulicach ale jak są spuszczane to tylko z łańcuszkami :)
IMG_2709.JPG

ząbki ^^
IMG_2720.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

brawo :D

Sara ma się jak w niebie ...prawie cały czas jest ze swoją panią - nigdy nie jest sama -bo jak pani ma gdzieś pojechać Sarusia jest u rodziców :)
uwielbia wycieczki samochodem i często jeżdżą razem z panią nad jezioro czy na inne wycieczki - albo chodzą na pieszo ..Sara bardzo dużo chodzi i biega - jest takim samym adhdowcem jak Holi :)
każdego psa zaczepia do zabawy :D i ludzi też, a mnie ciągle poznaje :D:D

zdjęcia marne, bo ciemnawo już było
IMG_2734.JPG

tu widać że sylwetkę ma całkiem dobrą ;)
IMG_2736.JPG


szkoda że każdy psiak nie ma takiego domu jak Sara :(

Link to comment
Share on other sites

[url]https://lh3.googleusercontent.com/-vxNmXM5_-F0/T9eqIfaGrcI/AAAAAAAARZw/8Ey6ddoVqNw/s640/IMG_2570.JPG[/url] - Maszencja też lubi kąpiele w wysokiej trawie? :lol:

[url]https://lh6.googleusercontent.com/-4AepTQ83IpM/T9eqnHXWK3I/AAAAAAAARew/4aNLTOXnGBg/s640/IMG_2639.JPG[/url] - piłeczkowy świrus :loveu:

Jakie biedactwo z Maszy w tym kagańcu... ja lubię kagańce, ale te fizjologiczne ;)

[url]https://lh4.googleusercontent.com/-thD4SZivAsY/T9erFQCHJhI/AAAAAAAARkg/Vo2X2RbazfI/s512/IMG_2723.JPG[/url] - szlachcianka :lol: A łańcuszek ten nie plącze się w sierść Holi? ;)

A Sol... cóż, sprawdza czy czasem jakiejś trucizny nie przemyciliście. Troszczy się o Was zupełnie jak o nas Enduś :D

Link to comment
Share on other sites

Ty$ka łańcuszek nie ma się kiedy plątać bo zakładany jedynie na spacery :) jakbym miała gdzieś z Holi na cały dzień jechać (jak np w zeszłym roku na ok 40 km ...spacer...) to by plakietkę miała przy obroży a łańcuszek zostałby w domu ..wtedy mógłby się trochę poplątać.

to co ..zanudzać was opisami nie będę ...dam wam zdjęcia, co?

może najpierw pokaże wam rozpieszczone zwierzaki ... chciałam napić się mleka...
IMG_2743.JPG

Sol była pierwsza.,..
IMG_2744.JPG

wiem, że koty mleka pić nie powinny, ale Sol po nim nic nie ma - pija baardzo rzadko i tylko w małych ilościach ...w takich właśnie chwilach gdy dorwie się do mojego kubka..

a jak Sol dostała to i reszta musiała ...a nie chciało mi się szukać misek ...a kubek i tak już był z kocią obecnością :)
IMG_2745.JPG

:D
IMG_2749.JPG

IMG_2752.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

juz chciałam kubek zabierać , ale Holi nie chciała oddać
IMG_2768.JPG


IMG_2769.JPG


a Sol patrzyła się na Holi ze zdziwieniem
IMG_2775.JPG
____________________________________________________________________________________________________________

a na dzien następny, o poranku przed pracą był spacer:)
IMG_2779.JPG


nochal :D
IMG_2781.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...