Jump to content
Dogomania

Holi i spółka! Czyli, jak 5 psów, 3 koty w jednym domu spali. 20.09.2020 r. żegnaj Holusiu :(


Istar19

Recommended Posts

i polizała mi rękę ..
IMG_9478.JPG


popatrzyła się chwilę ...kocham jej wielkie oczy :D
IMG_9479.JPG

ale zębów i pazurów to już nie bardzo ...niestety Sol jak nie ma ochoty na więcej czułości po prostu gryzie ^^'
IMG_9480.JPG

ale i tak ją kocham ...będę to powtarzać jak mantrę do końca życia :D

KONIEC juz taki koniec koniec ..czyli do następnych zdjęć :D

Link to comment
Share on other sites

I znów kilka dni za nami ...dni ciepłych i pełnych słońca .. i burz ...lubimy burzę ... co dziwne Holi z Maszą burzy się nie boją kiedy są na zewnątrz ....może wtedy grzmieć i błyskać bardzo blisko, a one jak nigdy nic dalej się bawią i dumnie człapią .. jak bardzo sytuacja się zmienia kiedy grzmi za oknem, deszcz na głowę nie pada, a wiatr nie rozwiewa futra ...zdawać by się mogło, że tym bardziej moje potworzaki nie powinny się bać ...ale nic co ich dotyczy nie jest racjonalne i nie mieści się w normach postępowania ...

W domu podczas burzy Masza i Holi szukają kryjówek ...by uciec przed tym zagrożeniem, jakim jest burza na zewnątrz...

A Sol to wszystko olewa ..jako, że sama jest chodzącym kataklizmem nie straszna jej jakaś mała burza :)

nadchodząca groza domowych piesków
IMG_9484.JPG

IMG_9485.JPG

w tym momencie, kiedy grzmoty nieśmiało dawały o sobie znać, Masia już była w budzie a Holi pod biurkiem ...a przed momentem jeszcze były na dworze ...
I choć niebo czyste za nami zbierały się chmury
IMG_9487.JPG

ale skoro takie duże drzewo stoi dumnie, a kwiatki burzy się nie boją, dlaczego ja mam się bać? -Holi
IMG_9491.JPG

wolę pobiegaaaać!
IMG_9494.JPG

Link to comment
Share on other sites

piłeczka tam była ...i uciekała!
IMG_9495.JPG

A Masza na tropie ... przecież tyle tu węży i myszy i wiewiórek ..bażanty (czy tam inne dzikie kury...) nawet są ...tylko gdzie??
IMG_9498.JPG


gdzie,..
IMG_9499.JPG

a tu Cię mam!
IMG_9500.JPG

Ty zły patyku!
IMG_9501.JPG

Link to comment
Share on other sites

dobra ..już się nie ruszy...
IMG_9511.JPG

ale ten atakuje!
IMG_9512.JPG

widzisz? widzisz, jaka jestem odważna??
IMG_9515.JPG

patyk atakuje!
IMG_9516.JPG

nooo daj mi go zniszczyć!
IMG_9519.JPG


Tak ....nawet Masza czasem ma ochotę się pobawić z nami ... szkoda, że tak krótko i rzadko ...
po chwili dołączył do nas pan ze swoim psem w typie doga kanaryjskiego - piękny pies :D Nazywa się Tajger ..ma koło dwóch lat, dysplazję (jest już po jednej operacji) i został zabrany ze schroniska w zeszłe wakacje :) psiak fajnie się przywitał z moimi mikrusami (przy nim to wyglądały jak mikro psy^^) po czym je olał i kiedy Masza kopała dołki a Holi biegała za piłką to siedział koło mnie (na moich nogach^^) i tulił się całym sobą :D eh kocham duże psy ^^

Link to comment
Share on other sites

Kolejny dzień za nami ... a dzień wcześniej byliśmy u mamy, na obiedzie i by pograć w osadników z catanu ...znów przegrałam, ale to nic ..kiedyś wygram!

z tego dnia pamiętam niewiele ciekawych zdarzeń...jedno mi tylko wpadło w pamięć ..i w obiektyw aparatu ;)

Zuzia i jej nemesis ....indiański łapacz snów


był to też ostatni dzień w którym widzieliśmy Hati - wtorek 1 maja ...Hati kotka która kręciła się od 13 lat wokół domu, przychodząc tylko zjeść (latem) i wyspać się (zimą) nagle nie wróciła ... Hati która swym charakterem odstraszała intruzów i ludzi, po prostu gdzieś sobie poszła ...chcemy wierzyć, że wróci
Boimy się jednego ...że w dniu 1 maja wsiadła do samochodu nie zauważona ... stały dwa otwarte na podwórku - a Hati lubił wchodzić i niuchać po samochodach ...
Moja Hatusia ...
IMG_4697.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

a w czwartek był grill....
nie ma nic lepszego od siedzenia w ogórdku na huśtawce z psem na kolanach ;) (szkoda tylko że ogródek wygląda jakby przeszedł po nim huragan^^)
IMG_9527.JPG


Holi czasem lubi się bujać
IMG_9549.JPG

IMG_9553.JPG

A Zuzia obgryzać badolce ;)
IMG_9554.JPG

a tu dowód na to, że Niuniek potrafi zaprzyjaźnić się nawet z facetem!! tylko trzeba być bardzo cierpliwym i nie zwracać uwagi na jego zęby w pierwszych dniach zawarcia znajomości^^
IMG_9561.JPG

Link to comment
Share on other sites

daaaj
IMG_9594.JPG

za to Niuniek usłyszał zabawkę!
IMG_9596.JPG

__________________________________
zabawka zabawką ...skoro byliśmy na ogródku a na ogródku jak jest grill jest zakaz rzucania patykami (potem na kiełbaskach jest więcej kurzu niż przypraw...) to w ramach rozrywki poskakaliśmy ..na budę ..znaczy nie ja ..Holi ;)
siad na budzie
IMG_9601.JPG


IMG_9602.JPG


ale Holi skakanie i siadanie zaczęło się nudzić .. więc znalazła inną dyscyplinę ...zjazd prosty ^^

 

 

Link to comment
Share on other sites

nadszedł czas powrotu do domu ..tęcza nas prowadziła :)
IMG_9607.JPG

IMG_9610.JPG

IMG_9614.JPG


a dziś znów do pracy ....na szczęście Patryk ma wolne, to zostanie z nimi w domu ..nie będą musiały moje słonka same siedzieć ...

a jutro znów maraton ...dobrze że niedziela wolna :D

Link to comment
Share on other sites

Z reguły nie przeszkadzają mi takie napisy, ale Wasza okolica wygląda dosyć przytulnie i taki napis nie przystoi :shake: Ale cóż... Zawsze znajdzie się zgniłe jabłko...

I ja również trzymam kciuki żeby kotka się odnalazła :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...