Jump to content
Dogomania

Holi i spółka! Czyli, jak 5 psów, 3 koty w jednym domu spali. 20.09.2020 r. żegnaj Holusiu :(


Istar19

Recommended Posts

na krótko nie ...myślałam o przycięciu jej sierści na brzuchu (ma tam las po prostu ..dosłownie jeśli liczyć ilość igliwia, gałązek i rzepów po każdym wiosenno-letnim spacerze..) i na łapach no i przyrównać ten jej nieszczęsny zadek :) ... a poza tym przydałoby się jej porządne kapanie - bo ja niby staram się zawsze ją dobrze namydlić równie dobrze wypłukać, ale wiecie jak jest ...ona akurat tej wody w prysznicu nie lubi ..o ile nie chlapie na nią w łazience ..wtedy chce się bawić :) no i ma kilka kołtunów niewielkich co prawda, ale mi ciężko je wyciąć .. znaczy wycinam regularnie, ale przy okazji połowę sieci wokół :D a kołtuny nadal się robią ...

ja już nie wiem co mam z jej sierścią robić...czesze ją codziennie, codziennie mnóstwo puchu z niej wyłazi a i tak się kołtuni na łapach i uszach ^^ z ta ilością puchu to ona chyba w mini huskiego się bawi :D

Link to comment
Share on other sites

i znów cisza ..:mad:

a mi się dziś nie chciało na spacerze robić zdjęć ^^ mam tylko domowe .. przynajmniej Sol się załapała ..ale znowu na nich drzemie :D ..fajnie być takim kotem ..nic tylko spać 18 godzin na dobę ...eh też tak czasem chce :) choć mnie po 7 godzinach spania gnaty bolą ... chyba zawsze trafiam na niewygodne łóżko ^^

dziś zdjęcia z serii Holi szef, Masia smutasia i wiecznie wypoczywająca Sol

Holi szef ;)
IMG_7151.JPG

IMG_7152.JPG


tylko krwata zamiast apaszki byłby lepszy ;)
IMG_7154.JPG

IMG_7156.JPG


IMG_7158.JPG

Link to comment
Share on other sites

To od początku :D
Holi idealnie pasuje rola szefa :p
Masza na pewno jest u Ciebie szczęśliwa, tylko w domu nie ma za bardzo czego kopać :eviltong:
No i Sol... ona ma takie łatki na nosku? dopiero teraz zauważyłam :roll: powtórzę się może, ale ona jest cuuudna :loveu:

Link to comment
Share on other sites

taa Holi w roli szefa najlepiej się czuje :D

Masza ..mam nadzieje ..bo jak czasem na nią patrzę to aż mi smutno ^^ ale potem przypominam sobie dwie rzeczy - a właściwie trzy ..to co przeżyła za nim trafiła do fundacji ..jak mnie ugryzła na dzień dobry ..i jak bardzo się u nas zmieniła ...na lepsze...choć często nadal ma chwilę jakby liczył się dla niej tylko jej własny świat i jej kredki ..a my to tylko tło ^^

Sol ..wiem że jest cudna :D a plamki na nosku ma...tak samo na dziąsłach ma takie czarne plamki ^^

Link to comment
Share on other sites

no i się wszystko posypało :(

przespałam dzisiaj pół dnia odwlekając lekarza (miałabym problem z dojściem) w pracy musiałam wziąć urlop ..a co jutro? jak jutro to mój lekarz wogóle jest nieczynny :mad:

A Patryk miał szybciej wrócić z pracy i jeszcze go nie ma :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dobra ...tak jak wspomniałam przed awarią dogo ..wróciłam w środę ze szpitala ..po 10 dniach w końcu odzyskałam wolność!! i nikomu nie polecam chorować na wrzody i dopuścić by jakiś pękł...dwie doby z sonda w żołądku - dość do końca życia!!

jak moje biedne potworzaki przeżyły ten czas? nie wiem ...mnie krew zalewała z nudów (pierwsze 4 dni spałam, kolejne 6 spędziłam na czytaniu 6 książek...).

Holi bardzo się za mną stęskniła ..a jak by było inaczej .. i Masza mnie pozytywnie nastawiła ...ona ...ta która zawsze ma własny świat skakała i piszczała jak nakręcona gdy mnie zobaczyła :D taaak...to dla nich tak cierpliwie czekałam aż mnie wypuszczą ze szpitala i grzecznie trzymałam tam dietę ...

a teraz zaległe zdjęcia ...po raz drugi ..ale muszą tu być!! bo mi się podobają i chce się nimi podzielić :P teraz tylko te sprzed spędzeniem dni w szpitalu ..później będą te z środy, czyli pierwszego spaceru po tych strasznych 10 dniach ...a jutro pewnie wstawię zdjęcia z dziś i jutra ...czyli na brak zdjęć nie będziecie narzekać :D

to zaczynajmy .... z przerwą na obiad pierwsza tura zdjęć ...

Holi i frisbee ;)
IMG_7193.JPG

ona lata :D
IMG_7195.JPG

a tu Masia ...ona czasem siusia ni to jak suczka ni jak pies ...
IMG_7196.JPG

za to Holusia czasem jest ślepa ...
IMG_7197.JPG

czasem bardzo ^^
IMG_7200.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...