Jump to content
Dogomania

Holi i spółka! Czyli, jak 5 psów, 3 koty w jednym domu spali. 20.09.2020 r. żegnaj Holusiu :(


Istar19

Recommended Posts

Holi nieźle sobie radzi z rozpakowywaniem prezentów:diabloti:

Jak ja uwielbiam twoje opowiadania, zawsze potrafisz rozbawić tak, że potem z ziemi nie da się wstać :lol:

Sol jest przesłodka:loveu: Nie znam się na kotach i nie wiem czy to ich normalne zachowania, ale Sol nieźle sobie radzi w roli stróża, jej rodzice byli chyba zamiłowani w psich stróżach:D

A Masza rzeczywiście bardzo ładnie wygląda w płaszczyku :loveu:

Link to comment
Share on other sites

eh Holi po prostu ma zapędy destrukcyjne ... przy niej nie mogę zostawić kartonu na podłodze bo za moment będą z niego skrawki ... puste butelki nawet ze stołu ściąga i przestaje je gryźć w momencie kiedy nie mają już zakrętek i papierków .. jak widzi jakieś plastikowy pojemniczek po serku czy śmietanie to też w drzazgi je rozgryza, wszelkiego rodzaju drewniane rzeczy jeśli nie maja wielkości mebla musza być poza jej zasięgiem ;)
moje papcie które są pluszowe często porywa jak wracamy do domu ze spaceru i potem muszę ją gonić by mi oddała :D
często jak stoi np na pufie a ja obok ręce trzymam w rękawach swetra to zaczyna te rękawy mamlać i podgryzać ... z samymi pufami też jest ubaw bo jak jej się ustawienie nie podoba to chwyta je zębami i przeciąga po pokoju :D
jak miska z wodą jest pusta to chwyta ją w zęby i mi przynosi - przecież ona wody chce! a jak ma pusto w misce zjedzeniem to w niej kopie^^
kilka misek z życiu już pogryzła ...
IMG_3647.JPG

hej misko napełnij się bo jak nie...
IMG_3650.JPG



a potem skruchę udaje...
IMG_8676.JPG



taki mój kochany mały chochlik ... ostatnio jej ulubionym miejscem do spania jest moje biurkowe krzesło ... kładzie się ni to za mną ni obok tak że dla mnie zostaje miejsca tyle żeby tylko o krzesło się oprzeć ^^

Za to Masza uwielbia łapać za stopy ...a raczej za papcie na stopach ...kiedyś ją nagrałam ... muszę poszukać. Po prostu naskakuje z łapami i zębami na kapeć a jak człowiek w desperacji stwierdza - a bierz sobie go! to przerzuca się na drugi co jeszcze na stopie siedzi ^^ kiedy sytuacja się powtarza, a na nogach klapków już nie ma to szczeka z oburzeniem - no wkładaj je! :D
jak dostaje pluszową zabawkę pierwsze co gryzie to kark ... serio ...wgryza się w pluszaka jakby chciała mu głowę odgryźć ^^ mam nadzieje że nigdy w życiu kury na swej drodze nie spotka :D

ale przecież Masza i Holi to aniołki :)
PA020288.JPG



IMG_9784.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malina98'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-V3-zBOgJFsc/TSuK8tXaGsI/AAAAAAAAFU4/1dri7Imzri8/s640/PA020288.JPG[/URL] - Jaka słodka :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE]

o tak śliczna, słodka:loveu:

Istar, jak to jest, że większość zdjęć Maszy jest pod tytułem "Zobaczcie jaka ja słodka:loveu:", a większość zdjęć od Holi pt "Ale ze mnie diabełek:diabloti:" :D, to taki zamierzony cel, czy poprostu tak wychodzi?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

dobre pytanie ...ale ja myslę że są dwa rozsądne argumenty dlaczego tak jest

po pierwsze Masza potrafi się nieźle maskować, tak że nawet ja czasem daje się nabrać c jaka to ona grzeczna i kochana, a potem pluje sobie w brodę i szukam Maszy po okolicznych krzakach,albo przepraszam ludzi, których najpierw obszczekała a potem wskoczyła im na kolana ...ewentualnie zrobiła te dwie rzeczy na raz ...

po drugie .. Masza jeśli nie stoi i nie wygląda słodko, to lata jak szalona i aparat jej nie uchwytuje... ewentualnie dokuje się gdzieś pod ziemią i wykopuje myszy ...i jej nie widać

ale są wyjątki ...zaraz poszukam...

Masza "zły" wilk :)
IMG_5478.JPG

przyczajona w trawie
IMG_5468.JPG


no dobra ...na tym wygląda przesłodko^^
IMG_9855.JPG


ale Holi też potrafi wyjść jak aniołek!! zdjęcia z zeszłorocznych wakacji pod namiotami - kiedyś w ramach wspomnień je opiszę :)
IMG_6500.JPG


jak jej nie kochać?
IMG_6597.JPG

 

Link to comment
Share on other sites

Hehe, na tym pierwszym zdjęciu Masza rzeczywiście wyszła na tą "złą":evil_lol:

A na tym zdjęciu Holi to niezły paw:D
[URL]https://lh5.googleusercontent.com/-WoCE4sHRoI8/Tqrd1ytvZGI/AAAAAAAAIY4/sWz9ak4CIM4/s640/IMG_9855.JPG[/URL]

A ta zdziwiona mina mnie rozbraja:loveu:
[URL]https://lh4.googleusercontent.com/-mGIA4KJWxdg/TFGQF5Jjl8I/AAAAAAAACXk/1McREr5LHm0/s512/IMG_6500.JPG[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...