Jump to content
Dogomania

Legowisko dla 40 kilogramowego psa z chorymi stawami i kręgosłupem.


MaDi

Recommended Posts

Niestety to spory wydatek bo wg. moich doswiadczeń w takim wypadku najlepiej sprawdza się "ludzki" [U]sprężynowy, średnio twardy[/U] materac i na to nieprzemakalna nakładka (ta do kupienia bez problemu na allegro za ok.30 zł).
Takie materace , nowe, nawet w promocji to koszt od kilkuset zł ale bywa że trafi sie używany. Trzeba śledzić portale ogłoszeniowe- tam bywają

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 months later...

To niby ortopedyczne legowisko z hurtowni tapicerskiej hurtowniatapicerska.pl/legowi...opedyczne.html mimo że jest tanie ortopedycznym nie jest. W środku posiada zwykłą pianke poruietanową lub jak ją potocznie się nazywa pianką tapicerską która z ortopedią nie ma nic wspólnego. Poszukaj lepiej legowiska z funkcja memo

Link to comment
Share on other sites

Ja mam dla swojego psa ( co prawda małego shih) legowisko ortopedyczne kupione w zooplusie. Piszą o tym legowisku, że psy leżąc na nim odciążają stawy i kręgosłup, bo legowisko dopasowuje się do ciała. U mnie efekt jest taki, że oba psiaki na nim lubią sypiać, ale częściej na nim śpi zdrowy piesek. Ja mogę powiedzieć tyle, że widzę, że jest wygodne i spełnia swoją rolę, bo inne legowiska zawsze były be. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

O jejku ! to na stelażu to chyba nie bardzo dla schorowanego psa. Wprawdzie ma drybeda jako podściółkę ale konstrukcja nie ułatwia psu spania. Szukaj lepiej legowiska z pianki poliuretanowej o profilu terapeutycznym. Taki materac wygląda jak na 3 (ostatnie od dołu) zdjęciu w tym linku [URL]http://www.york-shop.pl/legowiska/legowiska-kanapy/legowisko-kanapa-biskupia.html[/URL] z tym że to legowisko jest dla nieco mniejszych psów. Chodziło mi tylko o pokazanie formy materaca.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Zainteresował mnie temat bo właśnie szukam legowiska dla psa - co prawda nie ma problemów z kręgosłupem i stawami, ale jak to z owczarkami bywa, może niedługo mieć...

Czy zatem jeśli szukam teraz legowiska to może powinnam od razu postawić na takie ortopedyczne? Wspomoże to jakoś stawy psie, czy w przypadku zdrowego psa jest to raczej niepotrzebny luksus ;) wiadomo dla psicy wszystko, nawet wygodniejsze łóżko niż moje :)

Czyli jak ortopedyczne czy zwykłe?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Pozwolę sobie się nie zgodzić z Państwa wypowiedziami na temat legowisk Doogi([url]www.doogi.eu[/url]).
Psy, które korzystają z takich posłań, wypoczywaja nie dotykając podłoża, co bardzo korzystnie wpływa na samopoczucie oraz zdrowie. Szczególnie polecamy je dla psów, które mają lub mogą mieć problemy ze stawami.
Legowiska Doogi są bardzo stabilne i żaden psiak nie będzie miał problemu, żeby na nie wejść :)
Poza tym są bardzo trwałe oraz pozwalają na idealne utrzymanie czystości w miejscu wypoczynku psów.
U nas i u wielu innych właścicieli czworonogów sprawdzają się rewelacyjnie już bardzo długi czas :) Zapraszamy również na FB : [url]www.facebook.com/doogibeds[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Serdecznie odradzam zakupy w Doogi.eu - po 2 tygodniach od zaplaty i braku kontaktu ze strony Doogi dowiedzielismy sie, ze legowisko nie zostanie wyslane i tyle. Zadnego wyjasnienia, przeprosin, rekompensaty. Dodatkowo - co jest najbardziej oburzajace, wlasciciele Doogi usuwaja wszystkie niepodobajace im sie komentarze na Facebooku - juz po kilku minutach od publikacji - i blokuja takiego uzytkownika na swoim fanpage! Nie mozna wiec zupelnie wierzyc w wiarygodnosc tego fanpage. Fatalne podejscie do klienta i arogancja.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Odświeżam, bo nie mogę znaleźć tego, czego szukam, może pomożecie. Potrzebuję legowisko o wymiarach co najmniej 120 x 90 cm i grubości ok. 15 cm z wypełnieniem z gąbki lub innym jednolitym (żadnej szarpanki, która się przemieszcza i odkształca). W formie płaskiego materaca, czyli odpada ponton czy burta. Nie mogę nic takiego znaleźć od bardzo długiego czasu, a mam dużego psa z problemami ortopedycznymi. Może ktoś ma albo widział coś takiego?

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, PakoPAKO napisał:

Uwielbiam tę firmę i polecam, mam pozostałe legowiska od nich, ale to jest za małe, niestety :( Wymiary wewnętrzne 104x62 cm i grubość materaca 8 cm. Wiem, że wybrzydzam, ale pies naprawdę ma duże problemy z podnoszeniem się, musi mieć coś wygodnego. Teraz mam z tej firmy poduchę owalną 108x85 i 15cm grubości, ale wypełnienie nie jest jednolite i się odkształca. No i za małe dla owczara. Drugi pies je uwielbia, ale ten niestety potrzebuje płaskiego i twardszego. Na kanapę nie jest już w stanie wejść, dlatego szukam.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, PakoPAKO napisał:

Może będzie lepsze te drugie z zooplusa, niestety nie widzę wymiarow wewnętrznych zewnetrzne to 140x80

Napisali 112x66 cm w tym największym. Hmmm, a wygląda na większe na zdjęciach, nawet dwa goldeny razem z kotem wlazły i na drugim foto dwa owczarki. I nie rozumiem grubości, 4,5 cm pianki i 6 cm memory foam, tzn., że razem 10,5? Też niby mało, a na zdjęciach z dużymi psami nie wygląda źle.

Teraz, jak pisałam, mam 108x85 i psu wisi głowa, tyłek i nogi. Tak nie może być. Kurde, przecież to owczarek, a nie dog.

Link to comment
Share on other sites

Też o tym myślę. Miałam kiedyś dla poprzedniej suki dziecięcy, dla obecnego psa taki jest za mały (za wąski). Musiałabym kupić duży ludzki i przeciąć na pół, a później obszyć czymś. Szyć nie umiem, trzeba by zaciągnąć dług u teściowej, więc póki co szukam czegoś do kupienia :P Aż mi się wierzyć nie chce, że nie ma, jak sobie radzą właściciele mastifów, dogów, wilczarzy?

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Dnia 28.10.2016 o 08:49, MonikaSzcz napisał:

Serdecznie odradzam zakupy w Doogi.eu - po 2 tygodniach od zaplaty i braku kontaktu ze strony Doogi dowiedzielismy sie, ze legowisko nie zostanie wyslane i tyle. Zadnego wyjasnienia, przeprosin, rekompensaty. Dodatkowo - co jest najbardziej oburzajace, wlasciciele Doogi usuwaja wszystkie niepodobajace im sie komentarze na Facebooku - juz po kilku minutach od publikacji - i blokuja takiego uzytkownika na swoim fanpage! Nie mozna wiec zupelnie wierzyc w wiarygodnosc tego fanpage. Fatalne podejscie do klienta i arogancja.

Również odradzam. Zamówiłam, przedpłaciłam, a towaru nie ma. Na maile nie odpisują, telefony nie odpowiadają, facebook nie działa. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.03.2014 o 09:48, MilowyKrok napisał:

Pozwolę sobie się nie zgodzić z Państwa wypowiedziami na temat legowisk Doogi(www.doogi.eu).
Psy, które korzystają z takich posłań, wypoczywaja nie dotykając podłoża, co bardzo korzystnie wpływa na samopoczucie oraz zdrowie. Szczególnie polecamy je dla psów, które mają lub mogą mieć problemy ze stawami.
Legowiska Doogi są bardzo stabilne i żaden psiak nie będzie miał problemu, żeby na nie wejść :)
Poza tym są bardzo trwałe oraz pozwalają na idealne utrzymanie czystości w miejscu wypoczynku psów.
U nas i u wielu innych właścicieli czworonogów sprawdzają się rewelacyjnie już bardzo długi czas :) Zapraszamy również na FB : www.facebook.com/doogibeds

Najpierw przestańcie oszukiwać ludzi, a potem reklamujcie się w internecie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...