Jump to content
Dogomania

Kraków CACIB 23-24.06.2007


efra-husky

Recommended Posts

[quote name='Judit']Gratulacje dla wszystkich :multi:

Może ktoś podac stawkę z wynikami gordonów?
I może ma ktoś jeszcze fotki gordoniastych :cool3: ?[/quote]
właśnie wróciłam do domu po wojażach i siadam do zdjęć, jak obrobie to wrzucę na seterkowo

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Bura']Limfatyczny czyli luźny, przelewający się, nie związany, jeśli pies jest np za gruby i sie chlubocze to też. Albo młody i taki że przód biegnie, tył biegnie a grzbiet żyje własnym życiem :razz:[/quote]
Więc to chyba z grubością związane było, bo trzeba go trochę odchudzić ;-)
Edit: Ma ktoś fotki z goldenów?

Link to comment
Share on other sites

Ja bylam, juz wrocilam, jeszcze na finalach zostalam ;) Mam pelno zdjec, seterki, goldeny, labradory, briardy, flatki, onki, sznaucerki, collaki, beaglow troche i duuzo innych, jak cos to pytac, bo teraz wszystkiego nie pamietam co mam, jak rzucicie konkretna rasa to powinnam wiedziec czy mam ;) a i jeszcze mam MP, finaly.. nie mam tylko finalow ze wczoraj..

Tak w ogole to czesc, dawno mnie tutaj na forum nie bylo;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Weronika*']Ja bylam, juz wrocilam, jeszcze na finalach zostalam ;) Mam pelno zdjec, seterki, goldeny, labradory, briardy, flatki, onki, sznaucerki, collaki, beaglow troche i duuzo innych, jak cos to pytac, bo teraz wszystkiego nie pamietam co mam, jak rzucicie konkretna rasa to powinnam wiedziec czy mam ;) a i jeszcze mam MP, finaly.. nie mam tylko finalow ze wczoraj..

Tak w ogole to czesc, dawno mnie tutaj na forum nie bylo;)[/quote]
To ja poproszę goldenki!:loveu: Może rozpoznam Izę z moim złotkiem?:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Weronika*']Ja bylam, juz wrocilam, jeszcze na finalach zostalam ;) Mam pelno zdjec, seterki, goldeny, labradory, briardy, flatki, onki, sznaucerki, collaki, beaglow troche i duuzo innych,

[/quote]
A masz collaki krotkowlose ? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nugatowa'][B]goldenka245 i Goldek [/B]czy kojarzycie Sekretarza ringu w malinowej bluzce :lol: To byłam ja nawet pamiętam jak pisałam opisy waszych psów![/quote]
Wiesz ja nie wystawiałam Gordka osobiście a robiłą to Aleb z dgm ;P
Coś ty tam napisała?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=Green]gratuluję wszystkim wygranym[/COLOR][/SIZE]

[quote name='Nugatowa'][B]goldenka245 i Goldek [/B]czy kojarzycie Sekretarza ringu w malinowej bluzce :lol: To byłam ja nawet pamiętam jak pisałam opisy waszych psów![/quote]
[COLOR=Black]to wiadomo kto będzie drukowanymi przepisywał:cool3:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cavallo']Łoooo matko Bety, a czy ja krasnal???:razz:
Wiesz, ja nieśmiała jestem....tak sobie pocichutku zdjęcia robiłam....:evil_lol:[/quote]

No krasnal to pewnie nie :lol: - tylko ja jak robię fotki to z lekka ślepnę :evil_lol: na ludzkie otoczenie. Gapię się na psy przez wizjerek aparatu i biegam wokół ringu dla lepszych ujęć. No a wtedy to trzeba mnie palcem szturchnąć albo nogę podstawić :evil_lol: ;) :evil_lol: ;) :evil_lol: albo krzyknąć mi do ucha - to wtedy przytomnieję i zaczynam kojarzyć co się wokół dzieje :evil_lol:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Weronika*']Ja bylam, juz wrocilam, jeszcze na finalach zostalam ;) Mam pelno zdjec, seterki, goldeny, labradory, briardy, flatki, onki, sznaucerki, collaki, beaglow troche i duuzo innych, jak cos to pytac, bo teraz wszystkiego nie pamietam co mam, jak rzucicie konkretna rasa to powinnam wiedziec czy mam ;) a i jeszcze mam MP, finaly.. nie mam tylko finalow ze wczoraj..

Tak w ogole to czesc, dawno mnie tutaj na forum nie bylo;)[/quote]


Lol, to ja prosze flaty i JH:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga616']PSY
Klasa młodzieży
Aston Martin Manon Lescaut - I, dosk., Zw.Młodzieży, Naj.Jun.W Rasie

Klasa Championów
Naris Wiatr z Żurawiej Doliny - II, dosk
Cochise Misialinka - I dosk, CWC, CACIB, NDPwR, BOB

SUKI
Blue Moon Shadow Dog - I, dosk., CWC, CACIB

Zdjęć gordoniastych mam dużo - jutro je wrzucę;)[/quote]


Bardzo Dziękuje :buzi:
i czekam na fotki ;)

[quote name='narisowa']właśnie wróciłam do domu po wojażach i siadam do zdjęć, jak obrobie to wrzucę na seterkowo[/quote]

dobrze wiedziec, będę zerkac czy coś jest nowego ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nugatowa'][B]goldenka245 i Goldek [/B]czy kojarzycie Sekretarza ringu w malinowej bluzce :lol: To byłam ja nawet pamiętam jak pisałam opisy waszych psów![/quote]

Ładną mi ocenkę wypisałaś!!!:lol: Kojarzę:) "... źle się wystawia":evil_lol:
i jeszcze "poprawna głowa, typowa szata, łagodna":diabloti:
Ten sędzia był szczery. A Magia ilekroć ją ustawiałam to trach! Na ziemię!!!!;)
Jeśli widziałaś cały występ Magii, to... Pewnie się uśmiałaś:p
TAK CZY NIE??? GADAJ!!!:eviltong:
Łagodna... Trudno żeby nie była łagodna...:cool3: Muszę już iść, pa wszystkim DOGOMANIAKOM!!!
Ps.Szczerze mówiąc ta ocena mnie na początku zdołowała, ale teraz popatrzyłam na to z innego punktu widzenia i cud że nie dostaliśmy NDO:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nugatowa'][B]goldenka245 i Goldek [/B]czy kojarzycie Sekretarza ringu w malinowej bluzce :lol: To byłam ja nawet pamiętam jak pisałam opisy waszych psów![/quote]

I się nic nie przyznawałaś :angryy: Tyle czasu siedziałyśmy tam :mad: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aneta']I się nic nie przyznawałaś :angryy: Tyle czasu siedziałyśmy tam :mad: :mad: :mad:[/quote]
No właśnie, przydałoby Ci się porządne lanie po doopsku! Trzeba było trochę ''poprawić'' nasze wpisy i oceny:evil_lol:. a tak poważnie to ja tam byłam do 2 ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...