Jump to content
Dogomania

Kraków CACIB 23-24.06.2007


efra-husky

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='narisowa']no to podbiegniemy, ale najpierw asiaczek o 10.00, ring 13[/quote]

[quote name='simbik']No to pewnie sie tam najpierw spotkamy :cool3: bo my też chcemy podskoczyć pokibicować Asiaczkowi :multi: .[/quote]
Dziewczyny, mam to szczęście, że moja rasa jest oceniana jako pierwsza. To dobrze! Bo większość z Was podejdzie i jeszcze raz, tym razem na spokojnie, przypomni swój nr ringu, prawda?

Aaaaa, no i będzie "coś" słodkiego. Z owocami, najpewniej z truskawkami...

Co do pogody - niestety, nie udało mi się kupić namiociku. Chęci mam, wybór - dokonany, ale finansowo - trochę nie tego.:oops: Liczę na dodatkową kasę w lipcu i wtedy sfinalizujemy zakup namiocika. Dlatego osobiście wolałabym słońce niż deszcz. Psiaki - hajda w cień, my - na naturalne słoneczko.... Ale gdyby padało, to zupełnie nie mam pomysłu na to, jak się zabezpieczyć... Wolę upał...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

My ring 23, ale nikogo z Dogo nie znam, niestety....:-(
I nie wiem komu kibicować...
Strasznie się stresuję przed tą wystawą, chciałabym Zwycięzce Młodzieży, ale kto nie chce??
Tak w ogóle, t ja nie wiem jak to będzie, bo u nas dopiero jutro Magia będzie w salonie pielengnacyjnym, a jak źle pójdzie to w sobotę.. Trochę się zagapiliśmy...:roll: Ratować!!!
Wie ktoś ile się płaci za wejście na wystawę?? Bo może wejść darmowo jedna osoba z psem (rozumiem to pod pojęciem "wystawca", a jeśli źle rozumiem to wyprowadźcie mnie z błędu bo to dopiero druga moja wystawa) a chciałabym zaprosić koleżankę na wystawę... Ile to "mniej więcej" kosztuje?
W Świerklańcu nie było czegoś takiego...:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Goldek jak masz zgłoszonego jednego psa to tylko jedna osoba ma "darmowe" wejście. Ja mam zgłoszone dwa psiaki więć twoją koleżankę za darmo bym wprowadziła tylko musiała byś mi dać znać ;) Jak coś to prześlę ci na PW mój numer.
A co do deszczu - dzisiaj po zachmurzeniu się rozpadało i wcale to nie był delikatny deszczyk :/
Też mam nadzieję, że aż tak nie będzie padało; mam nadzieję, że w ogóle nie będzie padało ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Witam, czy ktoś moze zna roaklad ringow. bardzo bym chciala sie dowiedić, czy ring 4 w sobotę bedzie w haki, czy tez na powietrzu, bo od tego zależy, co mamy z soba wziąść. Bardzo prosze o informacje i pozdrawiam serdecznie[/quote]
Draczyn 4 bodajże jest w hali ;)

Link to comment
Share on other sites

u mnie to dzisiaj jakis koniec swiata byl.. nagle zrobilo sie doslownie ciemno jak w nocy i z nieba polala sie sciana ogromnego deszczu. Wygladalo to lepiej niz tajfun w filmach:) Ja tez mam nadzieje ze padac nie bedzie.. namiot namiotem, gorzej biegac po ringu.

Link to comment
Share on other sites

He,he widzę,że nie tylko u mnie tak leje i burzuje cały dzień. Ale spox ,widziałam właśnie prognozę na sob/niedz. i właściwie słonecznie
/ew.w sobotę jakiś mały deszczyk/ temp.max-26 stopni. Pasi?:p

---
my tyż na hali- ring 3
---
Aaha, czy Krakusi mogą dać cynk o ewentualnych robotach drogowych, objazdach ew. korkach od strony Katowic?Please?:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...