Jump to content
Dogomania

Kraków CACIB 23-24.06.2007


efra-husky

Recommended Posts

[quote name='filonek_bezogonek']dobre :) tez bym tak chciala wszystko sobie wytlumaczyc :) ale jak tu spokojnie wysiedziec jak czlowieka w dolku sciska i nie moze usiedziec :)[/QUOTE]
mnie się łatwo mówi, bo nie zgłosiłam psa i tylko czekam na którą godzinę przyjechać na moją rasę :evil_lol: ale niech koledzy i koleżanki opowiedzą jak ja panikuję zawsze przed wystawą, na której się zjawiam jako wystawca :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gazuś']Psy z doskonałą nie wychodzą na ring jeszcze raz. Jeszcze raz wychodzą tylko psy, które wygraly klasy (na porównanie).[/quote]

Na krajowej goldenów było inaczej.Najpierw cała klasa, [B][COLOR=Red]potem schodzą oceny bardzo dobre, zostają doskonałe[/COLOR][/B].Sędzina wybiera czwórkę która jest najlepsza, reszta schodzi.A potem są rozdawane lokaty, CWC i to wszystko.

O te doskonałe co zostały mi chodzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']To ile razy psy wchodziły na ring???
Mnie wyszło ze raz czyli tak jak na każdej wystawie.[/quote]

Właściwie psy weszły raz, tylko po kolei schodziły te co nic nie dostały...
I właśnie o to mi chodzi, ze możliwe że Magia po raz pierwszy zostanie w tych lepszych, doskonałych.... Przynajmniej mam taką nadzieję....:roll:

Link to comment
Share on other sites

Jak jest duza stawka, to sędziowie czesto kaza sie całej stawce ustawic, przygladaja sie wstepnie, dziela na pół numerkami, wybieraja najlepsze, druga stawka wchodzi, wybieraja, potem te wybrane jeszcze raz sie prezentuja i dopiero dokonuje sie wybór. Z takim czyms sie spotykam u onków ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nanami']Jak jest duza stawka, to sędziowie czesto kaza sie całej stawce ustawic, przygladaja sie wstepnie, dziela na pół numerkami, wybieraja najlepsze, druga stawka wchodzi, wybieraja, potem te wybrane jeszcze raz sie prezentuja i dopiero dokonuje sie wybór. Z takim czyms sie spotykam u onków ;)[/quote]
[COLOR=black][FONT=Verdana]U berneńczyków też czasami się tak zdarzy jak jest za mały ring, a dużo psów na nim. Ale w Krakowie ostatnio wszystkie się zmieściły w naszej klasie choć było ich aż 16 :eviltong: [/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiktorziolo']Czy wiadomo może kiedy będzie lista psów zgłoszonych ?Albo chociaż ilościowy wykaz.[/quote]
My też na to czekamy czekamy! I jak widze nie tylko my!
Już nie mogę się doczekać tej wystawy!:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='goldenka245']To tak jak ja, a zwłaszcza, że to nasz debiut :cool3:[/quote]

Ja chyba jestem na Dogomani coś koło 3 godzin... Czytałam sobie, czytalam...
I mnie zaciekawiło... A odnośnie wątku, to ja też [COLOR=Red][U][I][B]NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ!!![/B][/I][/U][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Meritt']Jeszcze TYLKO 2 tygodnie:D A dopiero co było 3 miesiące..;-)[/quote]

Jeszcze [B][COLOR=Red]AŻ [/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black]dwa tygodnie... Przynajmniej ja sie tak czuję...

A na razie to nawet nie dzwoniliśmy do salonu pielęgnacji psów żeby nam przygotowali pieska...
[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Goldek']Jeszcze [B][COLOR=red]AŻ [/COLOR][/B][COLOR=red][COLOR=black]dwa tygodnie... Przynajmniej ja sie tak czuję...[/COLOR][/COLOR][/quote]
hehe..minie tak szybko że nawet się nie oglądniesz:p a w jakiej klasie wystawiasz, bo rozumiem żw goldena?:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga616']hehe..minie tak szybko że nawet się nie oglądniesz:p a w jakiej klasie wystawiasz, bo rozumiem żw goldena?:lol:[/quote]

Donnę z Wyspy Bejmy, goldenka, młodzież:) Masz fajną stronkę, byłam:)

A do Aleb:
Miałam też jechać do Raciborza, ale po debiucie stwierdziłam że nie jestem gotowa psychicznie:)

Link to comment
Share on other sites

ja tez miałam być w raciborzu ale nie zdążyliśmy (czyt. tacie sie nie chciało/zapomniał XD)

Ja chce stawke ja chce stawkeeee, jedyne co wiem to że bede na ringu z sunią od Goldek..

Goldek może sie na wystawie poznamy? :D

Ja chce już wystawe ;( xD

Goldek ile twoja sunia ma miesięcy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...