Jump to content
Dogomania

Bella z Podlasia od 11.02.2012 w DS


sylwia1982

Recommended Posts

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Właśnie wróciłysmy z wizyty. Dom super, oddałybyśmy tam psa bez żadnych wątpliwości.

Podałyście mi zły adres, to nie Piekoszów, tylko Micigózd. Dlatego , jak wcześniej pisałam,ze niezbyt mi sie podoba to ogrodzenie, to dotyczyło ulicy o tej samej nazwie i tego numeru domu, ale w innej miejscowości. Dzisiaj pojechałysmy tam, otworzyła zdziwiona pani i powiedziała,ze ona żadnego psa nie chce , bo ma już dwa.
Zadzwoniłam do pani i wtedy okazało się,ze to nie Piekoszów.

W każdym razie taki dom, jakiego szukamy dla naszych psów. Wspaniała psiolubna rodzina, wspaniałe dla psa warunki. Sunia ma mieszkać w domu, oczywiście jest ogród do dyspozycji, dobrze ogrodzony, spacery tez zapewnione.
Teraz tylko wszystko zależy od suni, czy będzie chciała zostawac w domu, podczas państwa nieobecności, bo budy na zewnątrz nie ma.
Nie wiadomo też , jak ona do kotów, co prawda państwo kotów nie maja swoich, ale od sąsiada przychodzi czasami kotka . Sądzę,że by sobie poradziła z psem, nawet gdyby Bella kotów nie lubiła.

Tak,że myślę,że teraz trzeba tylko poczekać na sterylkę i rozglądac się za transportem , państwo moga kawałek gdzies podjechac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Właśnie wróciłysmy z wizyty. Dom super, oddałybyśmy tam psa bez żadnych wątpliwości.

Podałyście mi zły adres, to nie Piekoszów, tylko Micigózd. Dlatego , jak wcześniej pisałam,ze niezbyt mi sie podoba to ogrodzenie, to dotyczyło ulicy o tej samej nazwie i tego numeru domu, ale w innej miejscowości. Dzisiaj pojechałysmy tam, otworzyła zdziwiona pani i powiedziała,ze ona żadnego psa nie chce , bo ma już dwa.
Zadzwoniłam do pani i wtedy okazało się,ze to nie Piekoszów.

W każdym razie taki dom, jakiego szukamy dla naszych psów. Wspaniała psiolubna rodzina, wspaniałe dla psa warunki. Sunia ma mieszkać w domu, oczywiście jest ogród do dyspozycji, dobrze ogrodzony, spacery tez zapewnione.
Teraz tylko wszystko zależy od suni, czy będzie chciała zostawac w domu, podczas państwa nieobecności, bo budy na zewnątrz nie ma.
Nie wiadomo też , jak ona do kotów, co prawda państwo kotów nie maja swoich, ale od sąsiada przychodzi czasami kotka . Sądzę,że by sobie poradziła z psem, nawet gdyby Bella kotów nie lubiła.

Tak,że myślę,że teraz trzeba tylko poczekać na sterylkę i rozglądac się za transportem , państwo moga kawałek gdzies podjechac.[/QUOTE]


dziekuje ci bardzo kochana jesteś ....czyli dobrze nie odpuścic jak sie widzi złe warunki warto pukać ...drążyć !!!dziekuje ci bardzo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='erka']Właśnie wróciłysmy z wizyty. Dom super, oddałybyśmy tam psa bez żadnych wątpliwości.

Podałyście mi zły adres, to nie Piekoszów, tylko Micigózd. Dlatego , jak wcześniej pisałam,ze niezbyt mi sie podoba to ogrodzenie, to dotyczyło ulicy o tej samej nazwie i tego numeru domu, ale w innej miejscowości. Dzisiaj pojechałysmy tam, otworzyła zdziwiona pani i powiedziała,ze ona żadnego psa nie chce , bo ma już dwa.
Zadzwoniłam do pani i wtedy okazało się,ze to nie Piekoszów.

W każdym razie taki dom, jakiego szukamy dla naszych psów. Wspaniała psiolubna rodzina, wspaniałe dla psa warunki. Sunia ma mieszkać w domu, oczywiście jest ogród do dyspozycji, dobrze ogrodzony, spacery tez zapewnione.
Teraz tylko wszystko zależy od suni, czy będzie chciała zostawac w domu, podczas państwa nieobecności, bo budy na zewnątrz nie ma.
Nie wiadomo też , jak ona do kotów, co prawda państwo kotów nie maja swoich, ale od sąsiada przychodzi czasami kotka . Sądzę,że by sobie poradziła z psem, nawet gdyby Bella kotów nie lubiła.

Tak,że myślę,że teraz trzeba tylko poczekać na sterylkę i rozglądac się za transportem , państwo moga kawałek gdzies podjechac.[/QUOTE]
Taki adres podała mi ta pani telefonicznie. Ale dobrze że ta pani jest super jak ze mną rozmawiała to z rozmowy była bardzo w porządku . Takiego domu naszej Belluni trzeba.

Link to comment
Share on other sites

Kochane cioteczki przepraszam że tak tu sie wtrącam, ale byłam dzis w naszym Żorskim azylu i znalazłam takie cudo:shake:
Nie wiem co zrobić...jest taki piękny:loveu:
Nie znam się na bernardynach, ale to chyba jeszcze dziecko:shake:

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/717/dscf3673w.jpg/][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/6933/dscf3673w.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/543/dscf3675d.jpg/][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/4564/dscf3675d.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...