Jump to content
Dogomania

Bella z Podlasia od 11.02.2012 w DS


sylwia1982

Recommended Posts

W dniu dzisiejszym byłam z Bellą u weterynarza gdyż przedwczoraj i wczoraj miała luźny stolec a dzisiaj nie chciała jeść. Ale wet powiedział że z nią wszystko w początku pewnie ją obkarmiliśmy. Bella utyła 6 kg. wet uważa że może być że ma za mało ruchu więc zostawiłam dzisiaj ją na wybiegu. Kolejne dwie osoby chcą mieć Bellę jedna z Białegostoku druga ze Szwecji. Co o tym sądzicie?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jaanna019']Alina uważaj na osobę z Białegostoku. Jak masz to daj mi jakieś namiary na nich, bo jest tu rodzina szukająca benka do adopcji, która nie powinna mieć żadnego psa.[/QUOTE] Ten pan który do mnie dzwonił mówił że Kuna u niego była on mieszka na Zaściańskiej ale ciągle u Kuny zajęty telefon

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kierownik schroniska']Pani ze Szwecji pisała mi że może po nią przyjechać[/QUOTE]
Mam kontakt z wolontariuszką w Szwecji, mam nadzieję że i tam można sprawdzić domek. Chcieć to nie znaczy, że tak dla Belli będzie najlepiej i wcale nie koszty podróży chodzi. Alina podaj mi dane osoby na pw. Zobaczymy co da się zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Może podam wątek Ondry jedzie na dniach do Szwecji,można się skontaktować z adoptującą osobą,zna przepisy ale teraz nie są takie rygorystyczne i w zasadzie bez problemowe.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/218898-gt-gt-gt-Jamniczka-w-typie-corgi-ONDRAteraz-Milka-jeszcze-w-DT-uczy-sie-p%C5%82ywa%C4%87-promem?p=18329957#post18329957[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Może podam wątek Ondry jedzie na dniach do Szwecji,można się skontaktować z adoptującą osobą,zna przepisy ale teraz nie są takie rygorystyczne i w zasadzie bez problemowe.

[url]http://www.dogomania.pl/threads/218898-gt-gt-gt-Jamniczka-w-typie-corgi-ONDRAteraz-Milka-jeszcze-w-DT-uczy-sie-p%C5%82ywa%C4%87-promem?p=18329957#post18329957[/url][/QUOTE]Napisałam do tej pani może odpisze

Link to comment
Share on other sites

Tu wątek niewidomego onka za Szczecina, który znalazł cudowny dom w Szwecji. Jak kochający człowiek to i odległość nie stanowi ogromnego problemu.......I procedury adopcyjne też są do przejścia......
[url]http://www.dogomania.pl/threads/179342-Niewidomy-Mietek-Miecio-ju%C5%BC-szcz%C4%99%C5%9Bliwy-w-Szwecji-dzi%C4%99kujemy[/url]!

Link to comment
Share on other sites

mam takie zapytanie ..Od roku szukam dla siebie wielkiego, ale bardzo łagodnego psa, najlepiej właśnie benka, z tym, że do budy (nie na łańcuch i nie do kojca). Tyle, że pies musi byc fajtłapą: nie gonic kotów, nie mordowac drobiu, tolerowac moich rezydentów (starsza owczarkowata suka i mały pies rasy uszaty baleron) i nie wyjadac jajek z kurnika:))) No i miec cierpliwośc dla mojego prawie sześcioletniego syna, szczególnie w czasie jego żywiołowych zabaw na podwórku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ANETTTA']mam takie zapytanie ..Od roku szukam dla siebie wielkiego, ale bardzo łagodnego psa, najlepiej właśnie benka, z tym, że do budy (nie na łańcuch i nie do kojca). Tyle, że pies musi byc fajtłapą: nie gonic kotów, nie mordowac drobiu, tolerowac moich rezydentów (starsza owczarkowata suka i mały pies rasy uszaty baleron) i nie wyjadac jajek z kurnika:))) No i miec cierpliwośc dla mojego prawie sześcioletniego syna, szczególnie w czasie jego żywiołowych zabaw na podwórku.[/QUOTE]

Czy dom jest po wizycie PA?...sprawdzony już?

...a co za problem, by rodzinka podjechała do Belli i sprawdziła na miejscu, czy Bella spełnia ich oczekiwania?
Dla mnie co innego oznacza "Fajtłapa", niż dla wielu innych osób... wszystko najlepiej sprawdzić na miejscu w bezpośrednim kontakcie z psiakiem... nawet reakcje psa na żywiołowe zachowanie sześciolatka oraz na psiaki rezydentów domu...
Przy okazji uwidoczni się ew. problem finansowy(do domu z ograniczonymi możliwościami finansowymi, nie radzę dawać beniastego) i transportowy(a to też bardzo istotne przy giganciku, szczególnie gdy wydarzy się coś nagłego i tragicznego)...

A macie możliwość sprawdzenia w schronisku, czy Bella nie "morduje drobiu" i nie wyjada jajek z kurnika?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...