Jump to content
Dogomania

Bella z Podlasia od 11.02.2012 w DS


sylwia1982

Recommended Posts

[quote name='jaanna019']A ja chciałam zapytać co dalej? Są jakieś plany co do przyszłości Belli? Czego teraz potrzeba?[/QUOTE]
Ja też jestem ciekawa co dalej? Coś mi mówi, że to już będzie problem schroniska, które grzecznościowo sunię przyjęło. Dobrze, że jest chociaż zdrowa. Sylwia masz jakieś pomysły na przyszłość Belli?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

byłam przekonana, że pies po kilku dniach obserwacji trafi pod opiekę Fundacji Bernardyny, ale jak widać temat się rozdmuchał.
a szkoda, bo to ogromna szansa dla Belli.
też jestem ciekawa co teraz z sunią będzie - pozostanie w schronie?

ja do tych szumnych podziękowań dorzucę jeszcze podziękowania dla suślik i jolasek - podejrzewam, że bez ich zaangażowania temat pewnie dalej stałby na etapie 'niech ktoś coś zrobi', a sunia pewnie dalej biegałaby gdzieś po Parcewie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']A ja chciałam zapytać co dalej? Są jakieś plany co do przyszłości Belli? Czego teraz potrzeba?[/QUOTE] Rozmawiałam z Fundacją i ustaliłyśmy że jeśli pies jest zdrowy i będzie miał dobrą opiekę to zostaje w schronisku nabierze masy, postaram się zrobić zdjęcia dla Belli a Sylwia zrobi ogłoszenia jeśli znajdzie się dobry dom to pójdzie do adopcji ale na pewno nie wcześniej nic za miesiąc. Jak będzie dobra kondycyjnie to ją wysterylizuję.
Na utrzymanie psa będziemy mieli pieniądze bo gmina nam zapłaci za odłowienie Belli także będzie miała odpowiednią dietę i opiekę weterynaryjną.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolasek']Ja też jestem ciekawa co dalej? Coś mi mówi, że to już będzie problem schroniska, które grzecznościowo sunię przyjęło. Dobrze, że jest chociaż zdrowa. Sylwia masz jakieś pomysły na przyszłość Belli?[/QUOTE]


jolasku o co Tobie właściwie chodzi? Jeśli masz coś do mnie to mi to powiedz bez zbędnych złośliwości, przede wszystkim chodziło o to by Bella nie trafiła do schroniska w Radysach i dzięki pomocy Aliny Bella do Radys nie pojechała (jestem bardzo wdzięczna Alinie za pomoc), a pomysł na przyszłość dla Belli mam taki by zrobić ogłoszenia i znaleźć Belli najlepszy dom i proszę nie pisać że teraz to Bella będzie tylko problemem schroniska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwia1982']jolasku o co Tobie właściwie chodzi? Jeśli masz coś do mnie to mi to powiedz bez zbędnych złośliwości, przede wszystkim chodziło o to by Bella nie trafiła do schroniska w Radysach i dzięki pomocy Aliny Bella do Radys nie pojechała (jestem bardzo wdzięczna Alinie za pomoc), a pomysł na przyszłość dla Belli mam taki by zrobić ogłoszenia i znaleźć Belli najlepszy dom i proszę nie pisać że teraz to Bella będzie tylko problemem schroniska.[/QUOTE]
Najwyraźniej nie wiesz co to złośliwość. Po prostu pytam. Wesołych świąt życzę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwia1982']proszę o zamkniecie wątku[/QUOTE]

Zamknac watek:crazyeye:????? a dlaczego?:roll:
Czytamy ten watek i chcielibysmy wiedziec, co bedzie dalej z Bellą. Tak nie mozna, no cos Ty sylwia1982:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']Zamknac watek:crazyeye:????? a dlaczego?:roll:
Czytamy ten watek i chcielibysmy wiedziec, co bedzie dalej z Bellą. Tak nie mozna, no cos Ty sylwia1982:shake:[/QUOTE]

Bella trafila do schroniska w Hajnowce,wszelkie informacje na tema Belli beda zamieszczane na watku schroniska w Hajnowce

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanna019']Czyli zostaje w schronisku? Nie jedzie do fundacji?[/QUOTE]

Tak jak pisala Alina, Bella zostaje na razie w schronisku, jak dlugo nie mam pojecia, ja ze swojej strony moge zapewnic ze pojade do schronu i zrobie zdjecia by moc zrobic ogloszenia dla Belli, moge sie dorzucic do ewentualnego transportu Belli.

Link to comment
Share on other sites

temat nie został zakończony, po co zamykać wątek, na który wchodzą ludzie chcący i mogący pomagać, a samego psa spychać na wątek ogólny schroniska? zainteresowanie sunią może się tam bardzo łatwo wyciszyć :shake:

Sylwia, do jakiego transportu możesz się dołożyć? bo ja już nie rozumiem, najpierw jest mowa o tym, że Bella pojedzie do Fundacji Bernardyny, potem, że zostanie w schronisku - więc o jakim transporcie teraz piszesz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jumanjiana']temat nie został zakończony, po co zamykać wątek, na który wchodzą ludzie chcący i mogący pomagać, a samego psa spychać na wątek ogólny schroniska? zainteresowanie sunią może się tam bardzo łatwo wyciszyć :shake:

Sylwia, do jakiego transportu możesz się dołożyć? bo ja już nie rozumiem, najpierw jest mowa o tym, że Bella pojedzie do Fundacji Bernardyny, potem, że zostanie w schronisku - więc o jakim transporcie teraz piszesz?[/QUOTE]

To Alina uzgodnila z fundacja bernardyn ze Bella zostanie na razie w schronie, najwidoczniej nie wszyscy umieja czytac ze zrozumieniem, jesli Bella znajdzie nowy dom to doloze sie do transportu BElli do nowego domu.Prosze zapytac Aline dlaczego Bella zostaje w schronie ja nie mialam glosu w tej sprawie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...