Jump to content
Dogomania

Clevisia, porzucona sunia znalazła DS!Trzymamy kciuki!


amica

Recommended Posts

  • Replies 430
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Smyku']Agnieszko uzbieram jakieś fanty na bazarek , ale dalej w tym temacie jestem analfabeta .
Czy poratujesz i zmontujesz bazarek ?[/QUOTE]

Montuje bazarek od tygodnia, ale z powodu wyjazdu w ten weekend miałam obsuwę. Haniu jedyne o co bedzie do Ciebie prośba, to przesłanie fotek fantów wraz z opisami na mojego maila:) Resztą się zajmę, dorzucę fanty od Ciebie do tego co już mam:) Kasa bardzo się przyda, więc tym bardziej dzięki za pomoc i zaangażowanie.
A tymczasem uściski dla naszej małej dziewczyny, która nadal szuka i czeka na swój jedyny wymarzony DOM!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Smyku']Agnieszko obrobię się ze zdjęciami w przyszłym tygodniu ( przepraszam , ąle mam miłych gości )[/QUOTE]

Rozumiem, spokojnie poczekam, to i tak na spłate długu, który sie zgromadził, więc nic nie ucieknie.

Link to comment
Share on other sites

Info z ostatniej chwili, Clevisia pojechala dziś do nowego domu koło Krotoszyna.

Czekam na relacje od Pana, który zdecydował się ją zaadoptować, jak tylko bedzie fotka od razu wrzucę.

Niech się tylko ten domek okaże dobrym wyborem! Malutka bądź szczęsliwa!

Link to comment
Share on other sites

W domu z nowym kolegą
Pan Piotr powiedział, że mała grzecznie spała na now kupionym posłanku i od rana bawi się z bernardynkiem.
[IMG]http://i49.tinypic.com/29lej4h.jpg[/IMG]

[IMG]http://i45.tinypic.com/27zs4j.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ogon się śmieje, piłka w paszczy, no szybko o mnie zapomniała niewdzięcznica!
Będzie dobrze, Pan Piotr zachwycony małą :)
Po tym, że przespała noc w posłanku mogę wnioskować że jeszcze nie poczuła sie do końca pewnie, całkiem domowo będzie jak Pan Piotr obudzi sie z Clewidłem na głowie :):):)

Link to comment
Share on other sites

ale wspaniała nowina :)
widać na fotkach, że miejsce do biegania jest , towarzysz jest - co więcej chcieć ?
powodzenia w nowym domku Clevisiu :loveu:
a ciocia stonka pewnie ukradkiem łzę ociera :evil_lol:-łzę radości oczywiście :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toska1']
a ciocia stonka pewnie ukradkiem łzę ociera :evil_lol:[/QUOTE]

ciocia stonka ma focha ;)
ta niewdzięcznica w ogóle nic nie robi sobie z rozstania
tak tęskni !
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-g5iCje0A6nA/UBPoktlwFYI/AAAAAAAAFD0/8kDz7Uh-Xn4/s462/%3D%EE%80%BFUTF-8%EE%80%BFQ%EE%80%BFZdj%3DC4%3D99cie0025%3D2Ejpg%EE%80%BF%3D.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stonka1125']ciocia stonka ma focha ;)
ta niewdzięcznica w ogóle nic nie robi sobie z rozstania
tak tęskni !
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-g5iCje0A6nA/UBPoktlwFYI/AAAAAAAAFD0/8kDz7Uh-Xn4/s462/%3D%EE%80%BFUTF-8%EE%80%BFQ%EE%80%BFZdj%3DC4%3D99cie0025%3D2Ejpg%EE%80%BF%3D.jpg[/IMG][/QUOTE]

Właśnie o to chodziło, żeby miała gdzie biegać ale mieszkała w domu. Teraz to tylko trzymać kciuki, żeby wszystko było dalej OK>

Link to comment
Share on other sites

Ja też trzymam mocno.
To w ogóle było jak grom z jasnego nieba, Pan Piotr przyjechał po naszą Śliwkę :) Za Śliwka w podskokach wybiegła Clevcia no i już było pozamiatane :) Poskakała, pobrykała i położyła się obok niego z piłeczką, no nie miał szans się nie zakochać :)

Link to comment
Share on other sites

oj ta Ania
z relacji telefonicznej stonki
oprocz tego ze sama sobie Pana kupila to wrecz wybrala
wsiadla do samochodu jak do swojego, usadowila sie na srodku i ani myslala wysiadac
Ani prosby nic tu nie zdzialaly
ona sie po prostu do goscia przylepila;)
pojechala na wizyte jeszcze do Poznania
gdzie byla przedstawiona jako nowy czlonek Panciowej rodziny
i wrocila do zapoznania na wlosci
totalnie bezstresowo- co obrazuje fota
za sasiadow ma rodzicow Pana i ich chyba 4 czy 5 psow-bo to psiolubna rodzina
zreszta pewnie za niedlugo Aniu bedzie na jego glowie spala:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ati']oj ta Ania
z relacji telefonicznej stonki
oprocz tego ze sama sobie Pana kupila to wrecz wybrala
wsiadla do samochodu jak do swojego, usadowila sie na srodku i ani myslala wysiadac
Ani prosby nic tu nie zdzialaly
ona sie po prostu do goscia przylepila;)
pojechala na wizyte jeszcze do Poznania
gdzie byla przedstawiona jako nowy czlonek Panciowej rodziny
i wrocila do zapoznania na wlosci
totalnie bezstresowo- co obrazuje fota
za sasiadow ma rodzicow Pana i ich chyba 4 czy 5 psow-bo to psiolubna rodzina
zreszta pewnie za niedlugo Aniu bedzie na jego glowie spala:)[/QUOTE]

Dodam, że Pan odpiął ja ze smyczy w aucie a ja od razu w ataku histerii (bo mówił wcześniej że bedzie tankował) widzę ja juz rozjechana na stacji benzynowej, wbijam się do auta z pogadanką na temat bezpiecznej podróży i że nie można psa w aucie zostawiać bez opieki i jak już trzeba na minutke to musza byc uchylone okna no i że Clevcia lubi hycnąć przez takie własnie uchylone okienko i dlatego musi być porządnie zabezpieczona, no i biore sie za smycz żeby ją podpiąć a ta niewdzięcznica wbija się koło pańciusia i ani mysli do mnie podejść, więc pocę się wyciągam cholere i podpinam a ta patrzy na mnie jakbym ją matce od piersi odrywała :/ No i tak to wyglądało, do dziś czuję się odrzucona ;)

Na PA na bank nawet do mnie nie podejdzie, ale to będzie dla mnie mega na plus dla domku :) Jak my mieliśmy PA to Płatka owszem ucieszyła sie na widok swojego byłego ukochanego, ale jak wychodził i ją zawołał to wbiła sie we mnie i udawała że go nie słyszy :) Tak powinno być !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Smyku']Clevisiu to trzymamy kciuki , żeby to był strzał w 10 .[/QUOTE]
Na razie nie popadamy w hurra optymizm, ale wszystko wskazuje że będzie dobrze.
Iskierka kochana dostala nowe imie Iris, jak twierdzi jej nowy wlasciciel - bardzo do niej pasuje:) bo łączy niebo z ziemią:) Clevisia vel Iris ma apetyt jak zawsze i ku naszej uciesze Clevisia zostaje grzecznie w domu, gdyu zostaje sama. NAsza mała skoczka bardzo fajnie bawi sie tez ze swoim nowym towrzyszem sporo wiekszym od siebie:)
Cieszymy się i z dobrych wiesci i oby jak najweicej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toska1']Co tam nowego u Clevisi ? :)[/QUOTE]

Jestem w stalym kontakcie telefonicznym i mam nowe fotki ale moge je wrzucic dopiero w poniedzialek bo mam je w tel. kom. i jak wroce z urlopu to wrzuce je na swojego kompa i zamieszcze na watku.

Jak na razie nic mnie nie zaniepokoilo w trakcie rozmow z Panem Clevisi. Naturalnie caly czas jeszcze troche sie stresuje tą zmianą i brakiem 100% pewności jak ona sie ma, alepóki co wszystkie sygnały z nowego domku są pozytywne. Clevisia ma dużo ruchu ale mieskza w domu gdzie tez ma sporo ruchu, bo nie daje sie zbyc, gdy ma ochote na zabawe.
Ostatnio powiedzial, że mala duzo szczeka, gdy ktoś sie zbliża do domu, ale to go cieszy, bo widzi, że ona juz zaczyna zaznaczac, ze broni swojego domu, tak jak to robila w hoteliku.
Nowy Pan Clevisi vel Iris mówi, że mała jest w swoim żywiole, gdy biega po lesie i gdy ma możliwość powariowac z bernardynem, który jest jej towarzyszem w nowym domu. Clevisia ma apetyt jak zawsze i ciągle by jadla, ale dużo biega wiec wszystko spala. Pan Piotr mówi, że Iris gdy jest w domu to uwielbia, gdy rzuca sie jej pileczkę, wiec w zasadzie malo czasu spedza na posłanku.

Edited by amica
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...