Jump to content
Dogomania

Clevisia, porzucona sunia znalazła DS!Trzymamy kciuki!


amica

Recommended Posts

  • Replies 430
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ajula']śliczna panienka :)
jak już będzie bazarek, to wstaw tu linka[/QUOTE]
[B][COLOR=#ee82ee][SIZE=3]
[/SIZE][/COLOR][COLOR=#800080][SIZE=3]Mam małą obsuwę z bazarkiem, bo nie zdążyłam zrobić fotek wszystkim rzeczom, ale w weekend ruszy na pewno i wtedy umieszczę link:)!!!!
\Dzięki, że jednak niektóre cioteczki zaglądają![/SIZE][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Weekendowo i wieczorową porą przytulam nasza rudawą dziewczynę, mając nadzieje na sensowny telefon w sprawie domku dla Clevisi!

Słoneczko nasze takie słodkie i naprawdę ideał jeśli chodzi o adopcje a tu cisza i cisza...

Link to comment
Share on other sites

Clevcia po raz kolejny ukradła słonecznik niełuskany w woreczku, pochłonęła i znowu wysr..ywa choineczki. Mam nadzieję że jej to nie zaszkodzi kiedyś, jak taki mały piesek zdejmuje sobie coś z półki to nie ogarnę, tam nie da sie podskoczyć, za to da sie wyskakiwac przez okno razem z siatka na muchy :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stonka1125']Clevcia po raz kolejny ukradła słonecznik niełuskany w woreczku, pochłonęła i znowu wysr..ywa choineczki. Mam nadzieję że jej to nie zaszkodzi kiedyś, jak taki mały piesek zdejmuje sobie coś z półki to nie ogarnę, tam nie da sie podskoczyć, za to da sie wyskakiwac przez okno razem z siatka na muchy :/[/QUOTE]

Łobuziara z niej straszna, ale mam nadzieje, że nic jej nie jest, bo brzuszek może ją bolał bo takim obżarstwie... :/
Stonka nic się tylko nie martw!

Przypominam, [SIZE=3][B][COLOR=#cc9900]Wystarczy kliknąć na obrazek!!![/COLOR][/B][/SIZE]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227340-Bazarek-dla-Clevisi-na-hotelik-do-10-06?p=19124611#post19124611"][IMG]http://i50.tinypic.com/2d7gdi8.jpg[/IMG][/URL][SIZE=4][COLOR=#cc0000] Do Clevisi na bazarek zapraszam![/COLOR][/SIZE]

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227340-Bazarek-dla-Clevisi-na-hotelik-do-10-06?p=19124611#post19124611[/URL]

Edited by amica
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toska1']Odwiedzam śliczną małą pannicę -rozrabiarę :) tyle energii w takim niewielkim ciałku , niezła z niej łobuziara :evil_lol:
i pięknie wygląda na fotkach , aż dziw , że się jeszcze nikt w Clevisi nie zakochał ...[/QUOTE]

No właśnie wielki dziw...;/ Taka psina i domku nadal nie ma:/
Bazarek dla małej zakończony, niestety nie było za dużo zakupów:( Za parę dni dni ruszy wznowienie akcji, tyle, że będzie o wiele więcej fantów zwłaszcza na letnią porę i może tym razem będzie więcej chętnych do zakupu cioteczek:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']tak sobie zaglądam :)[/QUOTE]

Dziękujemy za odwiedziny!!!!

Ze smutkiem informuję że na dzien dzisiejszy [COLOR=#a52a2a][SIZE=3] stan konta wygląda nastepująco: - 852,08 zł (na minusie)/
Jeśli ktoś dysponuje fanatmi na bazarek, które mógłby przekazać lub zwolniła mu sie jakaś stała deklaracja to bedę bardzo wdzięczna!!!

Mała ma sie bardzo dobrze, ale domku na razie jak nie było tak nie ma:(
[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000000][SIZE=3][/SIZE][/COLOR][COLOR=#a52a2a][SIZE=3]
[/SIZE][/COLOR][COLOR=#000080][SIZE=3][SIZE=2]Z ostatniego bazarku wplynęło na razie 26 zł, czekamy jeszcze na 15 zł, ale generalnie bazarek mial bardzo male wziecie mimo wysłanych PW, pomijam już to, że dostałam wiadomość z prenetensjami o nagabywanie po tym jak rozesłałam cioteczkom będącym online zaproszenie na bazarek.[/SIZE][/SIZE][/COLOR][COLOR=#a52a2a][SIZE=3] Jedna cioteczka napisała mi cytuje: [/SIZE][/COLOR]"JAK BĘDĘ CHCIAŁA POMÓC TO SAMA WEJDĘ NA PWP, ZNAM DROGĘ I NIE POTRZEBUJĘ CHAMSKIEGO NAGABYWANIA"

[COLOR=#000000][SIZE=3][B]Smutne czasy nadchodzą, jeśli zaproszenie na bazarek odbiera się jako nagabywanie![/B][/SIZE][/COLOR][COLOR=#a52a2a][SIZE=3] patrz wyżej!
[/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

No to rzeczywiście smutne czasy.... Ale ostatnio w ogóle na dogo nie najlepiej w tej kwestii się dzieje. Po coś tu wszyscy jesteśmy przecież. Ja byłam zdziwiona jak dostałam pw z zaproszeniem na wątek i od razu były w nim zawarte PRZEPROSINY że to pw zostało do mnie skierowane i nie chce dziewczyna żebym czuła się nagabywana. Masakra, na tym to przecież do niedawna polegało prawda? Żeby jak najwięcej osób zaprosic na wątek, no to o co chodzi? Nie czuje sie nagabywana, każdy szuka dla psa pomocy jak może, chyba niektóre dogomaniaczki o tym zapominają...Smutne to, jak tu trafiłam pierwszy raz to wszystko wyglądało inaczej.
Ale Clevisia ma to gdzieś i szaleje radośnie :) Dostała nowa obrózkę od Ati a dzisiaj na wątku Jantara pojawia się chyba dzikie filmiki z Clevcią i Jantkiem w rolach głównych.
Taka mam sliczna obróżkę :)
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-a-T8A8DEx9o/T99yuMNbqSI/AAAAAAAAEWg/TyHoy9m6SLk/s576/DSC03290.JPG[/IMG]

i z kolegą Dropiszonkiem
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-HLbl-y_OzFY/T98y7CdHdHI/AAAAAAAAEUI/7fm5YGr4O5U/s512/DSC03254.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stonka1125']dla psa pomocy jak może, chyba niektóre dogomaniaczki o tym zapominają...Smutne to, jak tu trafiłam pierwszy raz to wszystko wyglądało inaczej.
Ale Clevisia ma to gdzieś i szaleje radośnie :) Dostała nowa obrózkę od Ati a dzisiaj na wątku Jantara pojawia się chyba dzikie filmiki z Clevcią i Jantkiem w rolach głównych.
Taka mam sliczna obróżkę :)
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-a-T8A8DEx9o/T99yuMNbqSI/AAAAAAAAEWg/TyHoy9m6SLk/s576/DSC03290.JPG[/IMG]

[/QUOTE]

[SIZE=3][COLOR=#ff0000]Dzięki wielkie za super fotki jak zawsze i filmik z małą wrzocny na fb! Plese o linka do wątku Jantara![/COLOR][/SIZE]
No co to się porobiło z tym dogo i adopcjami, że tak o nie ciężko, to trudno powiedziec...:/
[COLOR=#4B0082][SIZE=3]
Bardzo dziękujemy Cioci Ati za obróżkę!!! :)![/SIZE][/COLOR]

Edited by amica
Link to comment
Share on other sites

Nasza dziewczynka nadal bez domku za to z mega minusem na koncie! Gdzie ten domek, gdzie ci ludzie na wątku....?
Wakacje sie zaczeły i o adopcje bedzie jeszcze trudniej! :(
Dobrze, że mała ma tak cudowny hotelik, bo z tym też nie jest łatwo, ale jej sie udało chociaż/aż z tym.
Pozdrawiamy ciocie Stonkę i jej gromadke!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witaj malutka w ten lipcowy upalny dzień. Może tego lata spełni się nasze marzenie o nowym domku...:) Jest światło w tunelu, małe zapytanie o sunie, kilka osób się podpytuje o Clevisie, ale na razie zero konkretów i zdecydowania na TAK, jednak pojawiła sie jakaś nadzieja:) dla naszego słoneczka!

[IMG]http://i48.tinypic.com/4vqn41.jpg[/IMG]

Mamy też nowe fanty na bazarek, także dzięki cioci Majqe więc szykujemy nowa edycję, żeby załatać choć trochę dziurę finansową:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...