Jump to content
Dogomania

[*]Cama[*] kochane słoneczko za TM:(


pomóżpomagać

Recommended Posts

Ciężko policzyć?? To ile tych małych>??? Czy ona da radę to wykarmić??? Posłuchaj, ja wiem że to straszne, ale może uśpić małe jak jeszcze nic z tego nie wiedzą, bo gdzie znajdziesz tyle domów, a czy ona to wykarmi??? Ja miałam taką samą sytuację dawno temu, szczeniaków było 10, ostatni urodził się martwy, ale szans na domy nie było, zostawiliśmy 4 szczeniaki, bo na te było zapotrzebowanie, przemyśl to póki czas.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Robert i co zrobisz? Agula dobrze Ci radzi-to jest najlepsze rozwiązanie.Pomyśl co dalej...? Nawet jeżeli znajdziesz domy to czy będą to te DOBRE ??? Myślę,że powinieneś zostawić jednego albo dwa i tyle.Okrutne ale niestety chyba najmądrzejsze rozwiązanie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gapka']Robert i co zrobisz? Agula dobrze Ci radzi-to jest najlepsze rozwiązanie.Pomyśl co dalej...? Nawet jeżeli znajdziesz domy to czy będą to te DOBRE ??? Myślę,że powinieneś zostawić jednego albo dwa i tyle.Okrutne ale niestety chyba najmądrzejsze rozwiązanie...[/QUOTE]
Dokładnie Gapka, tylko jak on się tak będzie zastanawiał, to zacznie to nabierać bezsensu, bo szczeniaki z dnia na dzień rosną, a potem co zrobi???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gapka']Hmm............? cisza.............[/QUOTE]
No właśnie cisza, szkoda, że młody nie chce słuchać, tylko swoją upartością nic nie wskóra...oby tylko domki dobre poznajdował, tylko nie wiem czy z tym tak będzie łatwo, trudno, ja już nie doradzam.

Link to comment
Share on other sites

Doradzać łatwo i czasami naprawde rada może pomóc dużo ale nie każdemu sumienie da odebrać zycie bezbronnym zwierzakom. To nie my mamy decydowac ktoremu odebrać zycie a którego zostawić, w ogóle nie mamy prawa żeby odbierac życie. Jeszcze "aborcje" zrozumiem ale zabijanie narodzonych już nie. 5 to jeszcze nie jest jakaś ogromna liczba, znając Młodego zatroszczy się o jak najlepsze domy dla psiaków, zreszta już zaczął ogłaszać:)

Link to comment
Share on other sites

Cudeńka!!!:))) Może trzeba było napisać w ogłoszeniu,że to mixy amstaffa a nie amstaff bo ludzie często biorą psa dla rasy a potem jak wyrasta coś innego to wyrzucają.Lepiej uprzedź przyszłe domki dla tych maliznot:)

Edited by Gapka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Becia66']coraz więcej sympatii mam dla bullowatych, poczytałam o nich więcej w necie i wcale to nie są psy mordercy jak ich większość ,,reklamuje ''.[/QUOTE]
no wiesz!!!!!! bo sie wybiore do Rzeszowa na stare smieci i przy okazji bedzie :mad:;):eviltong:
zobacz na moja Belluske.....to taki czort niedobry, jak to J_ulka mówi ,,mamy truuudnego psa" ale i tak ja kocham!

[quote name='mlody0040']Bullowate psy są bardzo pokojowo nastawione do ludzi i są przyjazne, tylko ludzie sobie tak upodobali że są to psy "mordercy" a wcale tak nie jest :):)[/QUOTE]

zgadzam sie z Toba młody..... tylko widzisz tak jak dziewczyny pisza, dla tych maluchów musisz znaleśc na prawde dobre i odpowiedzialne domy, zebyscie za jakies 1,5 roku nie musieli sie dwoic i troic z odbieraniem dzieciaków....... w przypadku TTB czesto tak wyglada smutna rzeczywistosc, ktos bierze bo chce mies PITBULA albo AMSTFFA nie znajac sie na rasie, źle socializujac i wychowując(np biciem) a potem jak jest ogromny problem to wypad......ja ma taki przykład w domu i nie jest łatwo naprowadzic takiego skrzywdzonego psa na prosta......

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witajcie!
Sama nie wiem jak mam to napisać, poprostu brakuje mi słow żeby opisać swój żal i ból które wywołała we mnie wiadomość że Cama
[*] odeszła za TM:placz:
Uprzedzając wasze pytania, nie wiem co się stało, co poszło nie tak, poprostu nie pytajcie mnie o to:-( Młody poprosił mnie o napisanie wiadmości, napewno sam się odezwie jak przyjdzie odpowiedni moment i wszystko wyjaśni.
Sama jakos cały dzień nie mogę dojść do siebie, Cama tak strasznie mi przykro piesku:placz:Kochana zawsze będziesz w moim sercu
[*]:shake:
Robert trzymaj się, wszyscy jesteśmy z Tobą:glaszcze:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...