Jump to content
Dogomania

[*]Cama[*] kochane słoneczko za TM:(


pomóżpomagać

Recommended Posts

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bestia ma się coraz lepiej, ładnie chodzi na smyczy lecz cały czas za mną- czasem podbiegnie ale rzadko. Jest pokojowo nastawiona do psów i kotów, może to dlatego że jest w strachu albo ma taki charakter. Całe szczęście że udało się ją złapać jeszcze przed sylwestrem bo z jej zachowania wynika że boi się hałasu. Wkrótce dodam jakieś nowe zdjęcia ze spacerów...


Suńka jest cudna tylko dziwi mnie to,dlaczego ją ktoś wyrzucił...

Link to comment
Share on other sites

no, kamien z serca! to teraz co szukamy domu czy zostaje u Młodego :cool3:

[quote name='Becia66']jest przepiękna, jak na psa walęsającego się to całkiem dobrze wygląda. I błagam zmieńcie jej imię bo jeśli tak ją będziecie ogłaszać to będzie kiepsko.[/QUOTE]

zgadzam sie, imie musicie zmienic, tym bardziej ze jest w typie TTB......

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze przed świętami tutaj zaglądałam, ale nie miałam czasu nic skrobnąć, dziś jestem po raz kolejny, a tu takie super wieści!! Cieszę się bardzo że się udało, no i mam nadzieję, że sunia znajdzie super domek, no chyba że młody ją zatrzyma :)

Teraz dopiero obejrzałam fotki!!! Jaka ona jest piękna!!! :) Zakochać się można od pierwszego wejrzenia, cudo, cudo!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

CAMA (KAMA) zostaje u mnie, dziś jadę z nią do wet i się wszystkiego dowiem, jeżeli chodzi o sterylkę i te łyse miejsca pod pyszczkiem, które się już zmniejszają. Suńka mieszkała poprzednio w jakimś bloku, na wyższym piętrze, widać to po jej zachowaniu jak wchodzi do domu, biegnie po schodach na samą górę. Postaram się informować na bieżąco.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...