Jump to content
Dogomania

agresywna sunia


ewi1982

Recommended Posts

[quote name='ewi1982']oki,super
a czy ona po tym stanie sie odrobine spokojniejsza?[/QUOTE]

Szczerze mówiąc - nie wiem. Ja u swoich sterylizowanych suń nie zauważyłam zmian w zachowaniu, ale też nie miałam z nimi aż takich problemów. Ale powinnaś zdecydować się na zabieg z wielu innych ważnych względów.
Co do naszego spotkania - poczekajmy chwilę, aż mrozy troszkę zelżeją, poza tym cieczka nie ułatwia spacerowania ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewi1982']ok,czekam,a myslalam ze moze jednak stanie sie grzeczniejsza:([/QUOTE]
może się stać grzeczniejsza podczas rekonwalescencji bo to jednak jakiś dyskomfort dla psa.. ale nie można liczyć że brak wychowania załatwi zabieg chirurgiczny ;)n

Link to comment
Share on other sites

Nie martw się, nie ma ludzi idealnych i na dogomanii też większość ma psy z problemami, ale pewnie wielu nawet o tym nie pisze, bo jak to... mój pies jest grzeczny !!
Ja z moją suką też popełniłam wiele błędów, trudno się je odwraca, czasem brak czasu nie pozwala na pracę z psem, fakt że nie mam jakiś poważnych problemów z nią, ale skakanie na ludzi to już dla mnie za wiele, a ona ma taki charakter że ciężko jest się jej opanować, pilnuje swoich zabawek przed obcymi psami więc nie mogę bawić się z nią w miejscu gdzie są psy, ona sama nie zaczepi psa, ale wiele psów podbiega :/ wtedy ona pokazuje zęby..

Link to comment
Share on other sites

Pewnie, ze wielu ma problemy. Mój pies trafił do mnie problemowy i po 5 latach pracy nadal ma swoje odbicia, które chyba już mu zostaną. Nie ma psów idealnych, w każdym razie ja nie znam, są albo zbyt rozpuszczone, albo tak karne, ze mam wrażenie, że ich mózgi poszły w świat. No i są jeszcze psy pośrednie, czyli w jakimś stopniu ułozone, ale bez szału. Tak w uproszczeniu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...