Jump to content
Dogomania

CACIB-Rzeszów 2012


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 390
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ciekawi mnie fakt, że ta informacja została podana od pracownika O/Rz. czyzby naprawde nikt z O/Rz. nie zaglądał na www innych oddziałow? dlaczego wciska nam się taka ciemnote...?
Bo, jezeli nie chca podac lub z innych względów nie moga - to przeciez mozna powiedziec, napisać. a nie opowiadac ludziom głupoty. Osmieszaja się i tyle...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']owszem, ośmieszają.....pewnie nie chce im się wstawiać, bo to trochę czasu zajmuje.[/QUOTE]

Zastanawialiśmy się czy nie zadzwonić jeszcze innego dnia w godzinach pracy oddziału... może będzie ktoś bardziej kompetentny i udzieli rzeczowej odpowiedzi, a nie stwierdzi, że gadamy głupoty :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agad19']A może wcześniej udałoby się złapać w obiektyw średniaka czarnego ? ;-)[/QUOTE]

Myślę że nie będzie problemu :) a w jakiej klasie startujecie ??

[b]AnAn[/b]

Nie odpisałaś mi ....

[quote name='Asiaczek']Ja tez dzisiaj dostałam potwierdzenie:)
[/QUOTE]

My jeszcze nie .... Trochę to dziwne....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Riven']
[b]AnAn[/b]

Nie odpisałaś mi ....
[/QUOTE]
A możesz mi jeszcze raz napisać gdzie i kiedy (w jaki dzień i o której) się wystawiacie? Bo ja się gubię już :D

Jak coś to w sobotę pewnie będę z siostrą, więc będą dwa aparaty ;]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bobroska.']Dostaliśmy potwierdzenie wczoraj - macie na nim napisane coś dot. wpłaty? Zapłaciłam w ostatnim terminie i nie wiem, czy zaksięgowali. ;/[/QUOTE]

Ja wpłaciłam ponad miesiąc temu i nie ma żadnej wzmianki odnośnie wpłaty na potwierdzeniu zgłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bobroska.']Dostaliśmy potwierdzenie wczoraj - macie na nim napisane coś dot. wpłaty? Zapłaciłam w ostatnim terminie i nie wiem, czy zaksięgowali. ;/[/QUOTE]
Zaksięgowanie wpłaty można sprawdzić tylko u nich na stronie ( w wykazie zgłoszeń, trzeba wpisać nazwisko i e-mail). Wtedy wyskoczą Ci nazwy psów, które zgłosiłaś,płeć, klasa, numer zgłoszenia oraz opłata.
[URL]http://www.zkwp.rzeszow.pl/form2011/form2011_spr.php[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnAn']A możesz mi jeszcze raz napisać gdzie i kiedy (w jaki dzień i o której) się wystawiacie? Bo ja się gubię już :D

Jak coś to w sobotę pewnie będę z siostrą, więc będą dwa aparaty ;][/QUOTE]

Ring 17, godzina 10 :) samiec kl Championów i suka z pośredniej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnAn']A możesz mi jeszcze raz napisać gdzie i kiedy (w jaki dzień i o której) się wystawiacie? Bo ja się gubię już :D

Jak coś to w sobotę pewnie będę z siostrą, więc będą dwa aparaty ;][/QUOTE]

[B]AnAn -[/B] jak dobrze rozumiem będziesz w sobotę robić zdjęcia dogomaniakom??? Może znajdziesz czas - godzina 10.40, ring IX pani M.Hałas, Leonbergery psy klasa szczeniąt ??? Zaczyna się ocenianie od jednego pieska baby, a potem wchodzą dwa szczeniaki. W ogóle za wszystkie zdjęcia leonbergerów podczas oceny z góry dziękuję, to bym wrzuciła na forum Leonbergerów, jesli się zgodzisz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik'][B]AnAn -[/B] jak dobrze rozumiem będziesz w sobotę robić zdjęcia dogomaniakom??? Może znajdziesz czas - godzina 10.40, ring IX pani M.Hałas, Leonbergery psy klasa szczeniąt ??? Zaczyna się ocenianie od jednego pieska baby, a potem wchodzą dwa szczeniaki. W ogóle za wszystkie zdjęcia leonbergerów podczas oceny z góry dziękuję, to bym wrzuciła na forum Leonbergerów, jesli się zgodzisz.[/QUOTE]
Oki, jeśli się nie pogubię :D
Ale nie obiecuję, że zdjęcia będą cudowne, bo z tego co wiem to dosyć ciemno na hali jest ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bezag']Zapomniałam dodać, że będę posiadać aparat ( lustrzankę) jeżeli ktoś będzie chciał, chętnie zrobie fotke psiakowi. Mam pewną wprawe w fotografowaniu zwierząt, bo mam własne psy.[/QUOTE]
Jeśli wpadnie Ci w kadr złota cocker spanielka z klasy młodzieży, to byłoby super. Ring XI, cockery zaczynają się o 10, jest 7 psów, a potem od razu klasa młodzieży suczek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foxowa']My już zgłoszeni na niedziele.
W sobotę wpadam w roli fotografa [/QUOTE]
Czy byłabyś w stanie ofocić mi :Niedziela
Ring XVII


[LIST]
[*]12:15 - Hawańczyk/Havanese
[*]13:30 - Shih Tzu/Shih Tzu
[/LIST]
Najbardziej zależy mi na Hawańczykach :razz:
Jak przyjadę do rodziny do Mielca odwdzięczę się :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka']Jeśli wpadnie Ci w kadr złota cocker spanielka z klasy młodzieży, to byłoby super. Ring XI, cockery zaczynają się o 10, jest 7 psów, a potem od razu klasa młodzieży suczek.[/QUOTE]

Postaram się być na czas, bo dojeżdżam z Sanoka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawanka']Czy byłabyś w stanie ofocić mi :Niedziela
Ring XVII


[LIST]
[*]12:15 - Hawańczyk/Havanese
[*]13:30 - Shih Tzu/Shih Tzu
[/LIST]
Najbardziej zależy mi na Hawańczykach :razz:
Jak przyjadę do rodziny do Mielca odwdzięczę się :p[/QUOTE]

To akurat po grzywkach więc spróbuje zrobić, ale nie obiecuje bo mam spaniele tybetańskie jeszcze odwiedzić :)

A ty do tego Mielca przez Antarktydę się wybierasz? :diabloti::mad:




To zbieram zamówienia foto na jutro :evil_lol:
Setery, cairny, co jeszcze? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...