Jump to content
Dogomania

CACIB-Rzeszów 2012


Asiaczek

Recommended Posts

Wciąż przypominam o białych angolach - psy, champion i otwarta ;) Fajnie by był jakby komuś udało się zrobić zdjęcia - bo ja nigdy nie mam czasu, a moi rodzice nie dają rady z obsługą aparatu i prawie nigdy nie mam zdjęć z wystaw halowych ;( Wchodzimy jakoś zaraz po 10 :)

A i oczywiscie zapraszam do miziania :) Lucjan jest miłośnikiem wystaw i uważa, że każda osoba na wystawie powinna go wygłaskać :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 390
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mychaaaaaa, jupi, w końcu żem go zobaczę na żywo :D
A o której i gdzie się będziecie wystawiać??
Bo Was to ja MUSZĘ znaleźć, bo chyba bym sobie nie wybaczyła inaczej :D

[quote name='AnAn']
jak ktoś chciałby zdjęcia ode mnie, to poproszę o napisanie kto o której, w jaki dzień i na którym ringu będzie, jak się nie pogubię to postaram się coś porobić ; )[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnAn']Mychaaaaaa, jupi, w końcu żem go zobaczę na żywo :D
A o której i gdzie się będziecie wystawiać??
Bo Was to ja MUSZĘ znaleźć, bo chyba bym sobie nie wybaczyła inaczej :D[/QUOTE]

Mnie nie będzie na tej wystawie, ale będzie mój M. z Hanim :) uprzedzę go, że będziesz, możesz podejść, wymiziać Hanisa :D
Samoyedy wychodzą o 11:20 na ringu nr 12 :) ale nie musisz focić na ringu, możesz przed oceną lub po, więc jeśli kogoś masz obfotografować w tym czasie, nie musisz lecieć do nas ;)
Honeyka poznasz po biszkoptowych uszach i facecie prawdopodobnie w czerwonej koszuli ;)

Edited by mychaaaaa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Mnie nie będzie na tej wystawie, ale będzie mój M. z Hanim :) uprzedzę go, że będziesz, możesz podejść, wymiziać Hanisa :D
Samoyedy wychodzą o 11:20 na ringu nr 12 :) ale nie musisz focić na ringu, możesz przed oceną lub po, więc jeśli kogoś masz obfotografować w tym czasie, nie musisz lecieć do nas ;)
Honeyka poznasz po biszkoptowych uszach i facecie prawdopodobnie w czerwonej koszuli ;)[/QUOTE]
No to jak to cię nie będzie :<
Ale spoko, przylecę jeśli obczaję który to ring. Muszę go w końcu wymiziać porządnie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='massima']Czy można liczyć na spis wystawców?[/QUOTE]

Dzwoniliśmy do oddziału Rzeszów dzisiaj i pani poinformowała nas, że NIGDZIE nie podaje się dokładnego spisu wystawców bądź psów, w związku z czym związek rzeszowski nie zamierza spisu udostępniać. A my - twierdząc, że każda wystawa spis podaje - wymyślamy (czy coś w tym stylu) :evil_lol:
poważnie tak nam powiedziano ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]że NIGDZIE nie podaje się dokładnego spisu wystawców bądź psów, w związku z czym związek rzeszowski nie zamierza spisu udostępniać. A my - twierdząc, że każda wystawa spis podaje - wymyślamy (czy coś w tym stylu) :evil_lol:
poważnie tak nam powiedziano ;-)[/QUOTE]

Jak ja lubię oddział Rzeszowski :p
Wykazują tendencję spadkową - od podawania parę lat temu spisu wystawców przed zakończeniem zgłoszeń,poprzez spis podawany po zakończeniu aż po niepodawanie go wogóle :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Dzwoniliśmy do oddziału Rzeszów dzisiaj i pani poinformowała nas, że NIGDZIE nie podaje się dokładnego spisu wystawców bądź psów, w związku z czym związek rzeszowski nie zamierza spisu udostępniać. A my - twierdząc, że każda wystawa spis podaje - wymyślamy (czy coś w tym stylu) :evil_lol:
poważnie tak nam powiedziano ;)[/QUOTE]]

haha dobre

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Dzwoniliśmy do oddziału Rzeszów dzisiaj i pani poinformowała nas, że NIGDZIE nie podaje się dokładnego spisu wystawców bądź psów, w związku z czym związek rzeszowski nie zamierza spisu udostępniać. A my - twierdząc, że każda wystawa spis podaje - wymyślamy (czy coś w tym stylu) :evil_lol:
poważnie tak nam powiedziano ;)[/QUOTE]

A od kiedy...?!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']A od kiedy...?![/QUOTE]

A to już trzeba tą panią z oddziału zapytać ;)
Nam uwierzyć nie chciała, że każdy oddział podaje spis...

Mój pies w klasie sam, ale stawka jak na międzynarodową jest malutka - tylko 6 samoyedów... 3 wiem jakie będą (dzięki konkurencji pary hodowlane), ale 3 ni groma nie mogę się domyślić...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...