Jump to content
Dogomania

CACIB-Rzeszów 2012


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 390
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='AnAn']Ja prawdopodobnie będę całą sobotę i niedzielę jako fotomejker, więc mogłabym porobić jakieś zdjęcia, tyle że się nie orientuję który ring jest który :D Ale jakoś spróbuję się ogarnąć, i jakby coś to piszcie do mnie po wystawie w sprawie zdjęć ; )[/QUOTE]
Gdybyś trafiła curly coated retrieverkę( będzie jedna) i flaciki suczki z klasy szczeniąt to byłabym Ci bardzo wdzięczna. Będziemy na ringu XI razem z min spanielami. Ring pewnie będzie na antresoli jak co roku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnAn']Ja prawdopodobnie będę całą sobotę i niedzielę jako fotomejker, więc mogłabym porobić jakieś zdjęcia, tyle że się nie orientuję który ring jest który :D Ale jakoś spróbuję się ogarnąć, i jakby coś to piszcie do mnie po wystawie w sprawie zdjęć ; )[/QUOTE]
To może zajrzysz na cockery w niedzielę? Szczególnie suczki, klasa młodzieży ;)

Link to comment
Share on other sites

Dobra, będę focić jak najwięcej się da, jakby co to będę z Nikonem D3000 i czarno-bordowym pokrowcem na aparat, i będę miała "kucyka" i nie wiem co jeszcze, więc jakby ktoś z Was mnie wypatrzył i chciał zdjęcia, to mówcie :p
Nie obiecuję, że jakość będzie powalająca, bo jeszcze tym aparatem na wystawie nie fociłam, ale zawsze coś będzie widać ; )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnAn']Dobra, będę focić jak najwięcej się da, jakby co to będę z Nikonem D3000 i czarno-bordowym pokrowcem na aparat, i będę miała "kucyka" i nie wiem co jeszcze, więc jakby ktoś z Was mnie wypatrzył i chciał zdjęcia, to mówcie :p
Nie obiecuję, że jakość będzie powalająca, bo jeszcze tym aparatem na wystawie nie fociłam, ale zawsze coś będzie widać ; )[/QUOTE]

Zapraszam pod ring grzywaczy. Wchodzimy o 10.55 . Będę bardzo wdzięczna za foty. Wchodzę jako pierwsza w grzywkach a potem mam jeszcze sunię:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miniaga']Zapraszam pod ring grzywaczy. Wchodzimy o 10.55 . Będę bardzo wdzięczna za foty. Wchodzę jako pierwsza w grzywkach a potem mam jeszcze sunię:)[/QUOTE]
Hah, jeśli się nie zgubię to bardzo chętnie :) Jakby coś, jakbyś mnie gdzieś zobaczyła przed Waszym wyjściem to mnie łap, żebym wiedziała komu zdjęcia robić : )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='miniaga']Zapraszam pod ring grzywaczy. Wchodzimy o 10.55 . Będę bardzo wdzięczna za foty. Wchodzę jako pierwsza w grzywkach a potem mam jeszcze sunię:)[/QUOTE]

A w który dzień jesteście? ; )

[quote name='Agata A.']a ja prosze na na akity amerykańskie ring 3[/QUOTE]
A w który dzień i o której? ; )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Riven']Ja ;) jeśli się wyrobię :D bo o 13 wchodzą sznaucery olbrzymy :))
Może w końcu się poznamy?:)[/QUOTE]
Z góry dziękujemy. :D I oczywiście zapraszamy do rozmowy, w Głogowie się nie udało, bo my byliśmy w inny dzień. Szczenię bracco będzie tylko jedno, ale jbc proszę szukać nastolatki obarczonej ogromnym, brązowym transporterem i na drugim końcu smyczy śliniącego się, chrapiącego i rozbrykanego szczeniaka. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...