Jump to content
Dogomania

Grosik zagryziony. Tragedia kilkunastu psów. Głodują. Zbieramy karmę. Szukamy DT/DS


Cajus JB

Recommended Posts

[quote name='AgnieszkaO']Dziewczyny jutro znajomy jedzie z bokserem z Bydgoszczy do Szklarskiej Poręby, mógłby zahaczyć o Wrocław, ktoś tu chciał dziadziusia a był z Wrocławia jeżeli dobrze kojarzę.

edit: chłopacy także:)[/QUOTE]mari23 chyba coś pisała ....

później poczytam dokładnie

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 345
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Gonia13']Też od razu o Kilusiu pomyślałam jak go zobaczyłam.[/QUOTE]

[quote name='AgnieszkaO']Dziewczyny jutro znajomy jedzie z bokserem z Bydgoszczy do Szklarskiej Poręby, mógłby zahaczyć o Wrocław, ktoś tu chciał dziadziusia a był z Wrocławia jeżeli dobrze kojarzę.

edit: chłopacy także:)[/QUOTE]


jakimś dziwnym przypadkiem na ten wątek trafiłam....
i na dodatek transport jest....
chyba mnie tu mój Kilusiek
[*] przyprowadził....

bardzo się boję a jednocześnie bardzo chcę pomóc Puszkowi....
a czy piesek z padaczką jest duży?

podałam na PW nr telefonu, bo mi w domu tymczasowiczka Róża kabel od internetu pogryzła :( piszę w pracy

Link to comment
Share on other sites

dziekuję wszystkim za włączenie sie w dokarmianie psiaków. Cajus wstaw jeszcze zdjęcie tofika, bo u mnie nie ma i Nora cos kiepsko sie otwiera. Pieski sa w miejscowości Osłonki 39 gm. Osięciny,powiat radziejowski, góral ten z padaczką ma wysokośc ok 35-40 cm, ale szczupłą budowe ciała, więc tak bardzo duzy sie nie wydaje, Puszek jest mniejszy. Ja w nocy jade dziecko zawieź na ferie do babci, więc do poniedziałku na watku mnie nie będzie , ale podam nr. tel. w razie jakby ktoś chciał podjechac po jakiegos pieska, to spokojnie może sie ze mna kontaktowac. 501 95 64 98. Podam jeszcze ich nr. telefonu, chociaz nie zawsze odbieraja, nazywają się Madziarscy pseudonim szeryfowie,a tel.660105942

Edited by sdal2
Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgnieszkaO']Właśnie rozmawiałam z Przemkiem zgarnął już innego psa, i ma samochód załadowany maksymalnie teraz.
Kiedy będzie wracał może zabrać psiaka z Wrocławia - Bydgoszczy- Gdańska) - może ktoś będzie potrzebował transportu.[/QUOTE]

Puszek taki malutki jest przecież....

mój syn czasem jeździ do Bydgoszczy - zapytam, kiedy się wybiera najwcześniej

Link to comment
Share on other sites

A może to i lepiej, bo zdąży się zaszczepić Puszka. I zminimalizuje się ryzyko złapania jakiegoś choróbska.
W razie czego to mam też znajomą która co tydzień jeździ z Lubicza do Łodzi (Zgierza) - psiak musiałby być w klatce, bo znajoma ostatnio zawoziła suczkę ode mnie i miała cały samochód w wymiocinach/odchodach, a to firmowy, więc tym razem lepiej nie ryzykować w razie czego:). Może akurat ktoś będzie jechał z Łodzi do Wrocławia.
Myślę, że transport jest tutaj najmniejszym problemem.

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/219631-Grosik-zagryziony.-Tragedia-kilkunastu-ps%C3%B3w.-G%C5%82oduj%C4%85.-Zbieramy-karm%C4%99.-Szukamy-DT-DS"][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-xP3LEpgQ6G4/TzVV88Us0VI/AAAAAAAAHwM/r8zRPYINZXc/s800/banerek%2520-1.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/219631-Grosik-zagryziony.-Tragedia-kilkunastu-ps%C3%B3w.-G%C5%82oduj%C4%85.-Zbieramy-karm%C4%99.-Szukamy-DT-DS"][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-rkdC0VIP-8k/TzaY5CkZNpI/AAAAAAAAHxE/gaq1nbH9qsM/s800/ban04-2.jpg[/IMG][/URL]

Edited by Iljova
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja69']sdal2 zaszczepi "na krechę" dwa szczeniorki i Puszka,niech im juz kwarantanna nabija ...mam nadzieję,ze bazarków sie uzbiera i na szczepienia i na karmę :)
Dziekujemy wszystkim przybyłym :)[/QUOTE]

poproszę nr konta - dorzucę coś do tych szczepień

Link to comment
Share on other sites

Bezdomna sunia ON-ka na wsi.[/COLOR]

[COLOR=silver]Zadzwoniła do mnie w południe kobieta prosząc o pomoc dla bezdomnej suni błąkającej się na wsi. Sunia jest ON-kiem lub ON-kowata. Kobieta nie widziała suki, a jedynie wie o niej od znajomej ze sklepu w którym robi zakupy.

Sunia ma od dwóch tygodni błąkać się po miejscowości [/COLOR] [COLOR=silver][B]Borucin[/B], kilkanaście kilometrów od [B]Włocławka[/B]. Podobno miejscowi gospodarze nie dokarmiają psa bojąc się, że się przywiąże.

Na chwilę obecną kaja69 i gorki330 w miarę możliwości prosiłem o zlokalizowanie suni. Jeśli uda się ustalić iż faktycznie tam jest, będzie trzeba ją złapać i umieścić w bezpiecznym miejscu. Jest kilka opcji, ale żadna nie jest pewna.[/COLOR] [COLOR=silver]

O sprawie jest poinformowana także Agata69 i ilon_n.[/COLOR][/QUOTE]

napiszcie jak dokładnie wygląda ta sunia , podobno została w Osięcinach jedna po szeryfie , czasami widzę taką małą przed kolano biało-szaro

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cajus JB']Jacek ma przechlapany dzień. Ale cóż.

Co do konta, tak nie bardzo. Patrz w ostateczności. Sylwia Ty byś się podjęła? Jesteś na miejscu.

sonia postaram się o dokładny opis.[/QUOTE]

Sylwia dopiero w poniedziałek bedzie...ale chyba wszyscy sie ze mna zgodza ,ze na pewno nie konto szeryfów:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...