Jump to content
Dogomania

Moje Grzywaczowe Love ♥♥♥


rika

Recommended Posts

  • Replies 415
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='phase'][URL]http://img01.taobaocdn.com/bao/uploaded/i1/650011263/T2Bde3XgVXXXXXXXXX_!!650011263.jpg_310x310.jpg[/URL] ten kombinezonek bardzo ładny. :)[/QUOTE]

Dzięki ;) musiałam jakiś kupić, bo królewicz nie raczy po dworze chodzić jak chociażby kropi. Dzisiaj to nawet na spacer nie chce iść, bo rosa i łapki mokre :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lasoa']super te gacie ;) Ja już mam niestety tego za dużo i na razie nie będę nowych kupować[/QUOTE]

Żebym ja tak potrafiła sobie powiedzieć 'dość' :roll: u mnie to zawsze: 'aaaa, przecież nie zginie' :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxkaluniaxxx']Jak za xlat będę mieć to się pochwalę :cool3: na razie ciesze się że Kala nosi tylko ubranka zimą i nie ma na nią rozmiarów :evil_lol: brakowałoby tylko żeby do obrożoholizmu mi ubranka doszły :lol:[/QUOTE]


Hmmmm... Ispet produkuje ubranka do rozmiaru 7xl- na rottki i dogi niemieckie :cool3: tak tylko 'mówię' :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxkaluniaxxx']Jesteś złą kobietą :mdleje:ale i tak rozmiarówki nie bardzo :shake: 3xl troszku za ciasne 4xl za duże :razz: chyba że luźniejsze są :hmmmm:[/QUOTE]


My mamy jedną rzecz xl, która ma rozmiary większe od 2xl tej firmy, więc to pewnie od danej rzeczy zależy, ta rozmiarówka na stronie jest jakaś lekko kopnięta...

Link to comment
Share on other sites

Przy 2 to bym miała więcej dla nich, niż dla siebie :lol:

My póki co mamy 3 dresy, 2 kombinezony zimowe, 1 kombinezon przeciwdeszczowy, 2 kurtki, 5 koszulek, 2 bluzy, 2 swetry i 2 pary spodni ogrodniczek :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rika']Przy 2 to bym miała więcej dla nich, niż dla siebie :lol:

My póki co mamy 3 dresy, 2 kombinezony zimowe, 1 kombinezon przeciwdeszczowy, 2 kurtki, 5 koszulek, 2 bluzy, 2 swetry i 2 pary spodni ogrodniczek :eviltong:[/QUOTE]

Jaka kolekcja :evil_lol: Wstaw kiedyś zdjęcia Damona w każdym :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxkaluniaxxx']Powtarzam to rodzicom od 5lat :cool3::cool3:

ubranka nie jest źle :cool3: a z obrożami itd jak jest? :lol:[/QUOTE]

U mnie? Od tego się nie uzależniłam jeszcze :lol: 5 obróżek, 2 pary szelek i 4 smycze, więc niedużo...

[B]lasoa[/B], wstawię, jak się chłodniej zrobi ;) no, może jakieś koszulki się po drodze nawiną.

Link to comment
Share on other sites

Przyszła jedna para spodni :cool3: są ciut za szerokie na tyłku, więc podrzucę mamie do lekkiej przeróbki... Poza tym są cudowne, mięciutkie i mają mega różowy kolor (miały być czerwone), ale Damon wygląda bosko :loveu: zdjęcie z przymiarki:

[IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/941233_10201049317292886_1887673756_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...