Jump to content
Dogomania

Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D


magda222

Recommended Posts

Rokuś kochany pozwól że u ciebie też zaproszę na bazarek dla Meguni, tyszanki, która musi przejechać całą Polskę a kasy na podróż na razie brak...
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/256963-Meggi-wyrusza-do-BDT-Bazarek-fantowo-cegie%C5%82kowy-do-08-09-14-g-22?p=22391669#post22391669"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256963-Meggi-wyrusza-do-BDT-Bazarek-fantowo-cegie%C5%82kowy-do-08-09-14-g-22?p=22391669#post22391669[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie wiem po co zmieniali wygląd forum :/

 

Rozliczenie:

 

60 zł Grosziwo (VII,VIII)

60 zł kado (VII,IX)

20 zł Jolanta08 (VIII,IX)

60 zł Certusowa (VIII,IX)

20 zł kaja555 (VIII,IX)

15 zł maruda666 (IX)

10 zł ranias (IX)

10 zł Isiak (IX)

25 zł Jo37 (IX)

30 zł magda222 (IX)

 

- 385 zł hotelik + szczepienie

 

SALDO: 833 ZŁ 

 

.

Link to comment
Share on other sites

Tak Magdziu, wlasnie się zaczela budowa i skończymy ja pod koniec października będą gotowe na przyjecie nowych podopiecznych.

Zapraszam do zalozonego watku ( w dziale : Domy Tymczasowe ), ale nie potrafie wkleic tu watku ( nie wychodzi mi to cos ).

 

Jeśli chodzi o ceny, to będą nieco wyższe. Glownie z powodu tego, ze będą nie tylko ocieplone ( podwojne sciany z welna mineralna ), ale będą ogrzewane elektrycznie, co niestety kosztuje. Oczywiście tylko w zimne pory roku.

Kiedy będzie cieplo, to psiaki ( niektóre ) będą tam jedynie nocowaly, a w cieple dni będą na zewnątrz.

I tu oczywiście w zaleznosci od psiakow, albo w zewnętrznych boksach ( które będą powiększone do rozmiarow 4x4 m ) albo luzem.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Kado, ja wiem...

Zaglądasz, jak się wyświetla subskrypcja na wątku Rockiego... Ciekawe, co tam nowego?...

A tam... Elisabeta ze swoim "dzień dobry", "dobry wieczór", "zaglądam". He he he.

No staram się, jak mogę. ;)

Niedługo będzie rok, jak jestem z Rokusiem.  To pierwszy  "mój" psiak na Dogomanii... To się pamięta. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...