Jump to content
Dogomania

Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D


magda222

Recommended Posts

[quote name='KrystynaS']Dobry wieczór.
Jestem od Sary i Balbinki/Tosi.

Madziu od jakiegoś czasu stało się już tradycją, że niestety nie mogę zadeklarować żadnej stałej pomocy finansowej.
Ale przyszłam poznać kolejnego ślicznego tyszaka.[/QUOTE]

Krysiu, nawet nie wiesz jak się cieszę, że tu jesteś :calus:
Twoja obecność jest bezcenna :loveu:

[quote name='Jo37']Melduję się u chłopaka.[/QUOTE]

Witamy :loveu:

[quote name='UBOCZE']Zaznaczę Rockiego. Czy on już jest adopcyjny, do ogłaszania?[/QUOTE]

[quote name='AlfaLS']Według tego co mówi o nim Grażynka to tak :lol:[/QUOTE]

Dokładnie tak jak napisała AlfaLS :)
Tylko nie umie tu wkleić tych zdjęć z nk :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja też swoją deklarację po [B]Deruni['][/B] przekazuję na [B]ROCKIEGO:loveu:
[/B]U Deri['] miałam 10,00 zł, ale zapiszcie mnie na [B]20,00 zł[/B] [B]DS[/B], bo jeszcze jeden mój deklarowicz idzie w sobotę do swojego domku, to jego dyszkę też dam dla[B] ROCKIEGO[/B]:multi:

Link to comment
Share on other sites

Jestem. Co prawda na nasze pszczyńskie psy też brakuje deklaracji, ale zostawiam moją dyszkę po Deri
[*] tyszakowi. Podoba mi się na Waszym wątku organizacja pomocy, tzn. wyciągnie psa dopiero po zabezpieczeniu jego finansów, oraz czytelne rozliczenia. Robicie to z głową, a nie tylko z sercem, choć wiem, że chciałoby się uratować wszystkie.
Przy okazji proszę, zajrzyjcie na wątek pszczyniaka (to prawie po sąsiedzku od Tychów), piesek przybiegł za karetką pod szpital, czekał tam kilka dni, ale jego pan zmarł i pies został sam :( :(Grozi mu wywózka do Mysłowic i zapewne igła...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kado']Ja też swoją deklarację po [B]Deruni['][/B] przekazuję na [B]ROCKIEGO:loveu:
[/B]U Deri['] miałam 10,00 zł, ale zapiszcie mnie na [B]20,00 zł[/B] [B]DS[/B], bo jeszcze jeden mój deklarowicz idzie w sobotę do swojego domku, to jego dyszkę też dam dla[B] ROCKIEGO[/B]:multi:[/QUOTE]
Super, bardzo dziękujemy!!!!!!

[quote name='Jolanta08']Jestem i ja ,pozostawiam swoją deklarację po [B]Deri
[*][/B][/QUOTE]
Super!!!!!!! Dziękujemy pięknie!!!

[quote name='Isiak']Jestem. Co prawda na nasze pszczyńskie psy też brakuje deklaracji, ale zostawiam moją dyszkę po Deri
[*] tyszakowi. Podoba mi się na Waszym wątku organizacja pomocy, tzn. wyciągnie psa dopiero po zabezpieczeniu jego finansów, oraz czytelne rozliczenia. Robicie to z głową, a nie tylko z sercem, choć wiem, że chciałoby się uratować wszystkie.
Przy okazji proszę, zajrzyjcie na wątek pszczyniaka (to prawie po sąsiedzku od Tychów), piesek przybiegł za karetką pod szpital, czekał tam kilka dni, ale jego pan zmarł i pies został sam :( :(Grozi mu wywózka do Mysłowic i zapewne igła...[/QUOTE]
Dziękujemy za miłe słowa... Masz rację chciałaby się pomóc wszystkim.... Ja u Tulika jestem tylko się nie odzywam.......
Dla chętnych podaję wątek Tulika [url]http://www.dogomania.pl/threads/217881-Cierpliwie-czeka%C5%82em-pod-szpitalem-dlaczego-%C5%9Bmier%C4%87-Ci%C4%99-zabra%C5%82a...-ON-kowaty[/url].
A gdzie on jedzie - może jakoś transporty połączymy?
[quote name='Javena']Oczywiscie ,moja deklaracja bedzie dla Rockiego.Ratujmy co sie da. Nr pozostaje ten sam?[/QUOTE]
Dziękujemy!!!!!! Kaskę będzie zbierała Magda222 więc inny ale Maga na pewno Ci numer podeśle :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isiak'][B]AlfaLS[/B] dziękuję za podanie linku do Tulika, myslałam, że to zrobiłam, a jednak trąba wołowa ze mnie i zapomniałam :oops:
Tulik ma jechać do Głogowa.[/QUOTE]
A Rocki do Zgorzelca - może ich jakoś razem wysłać - to zaledwie 120 km. różnicy......

Link to comment
Share on other sites

Według mnie deklaracje są takie:

[B][COLOR="blue"]Magda222 25 zł.,
Tymotea 25 zł.,
Kaja555 10 zł.,
Agata51 20 zł.,
Jo37 25 zł.,
Kado 20 zł.,
Jolanta08 10 zł.,
Isiak 10 zł.,
Javena 10 zł.
Razem: 155 zł. [/COLOR][/B]:lol:

Całkiem nieźle jak na jeden dzień zbierania, prawda??????? :lol:

Ale to wszystko Magda jeszcze sprawdzi ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']A moich dwóch dyszek tu nie ma?:shake:

(Mikunia - 70 zł., Weteranki - 10 zł., [FONT=Arial Black]Rocki - 20 zł[/FONT])[/QUOTE]
Nie uwzględniłam ich bo jeszcze dumałam czy powiększyć Twoją deklarację na Weteranki - bo tam spore dziury - czy dać na Rockiego... Ale pamiętałam o nich,pamiętałam......

Czyli dopisujemy jeszcze 20 zł. UBOCZE!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='UBOCZE']A moich dwóch dyszek tu nie ma?:shake:

(Mikunia - 70 zł., Weteranki - 10 zł., [FONT=Arial Black]Rocki - 20 zł[/FONT])[/QUOTE]

[quote name='ranias']No i moja deklaracja 10zł na kolejnego tyszaka...Parysek lubiący marchewki, piesek-króliczek :loveu:....Derusia- tak krótko :loveu:.....[/QUOTE]

[quote name='Maruda666']Dzięki za zaproszenie na wątek kolejnego tyszaka.
Co do mojej deklaracji z Deri, to myślałam o innym psiaku, ale umówmy się, że jeżeli nie nazbieracie, to się dokładam - może tak być?[/QUOTE]




Czy mówiłam już, że Was kocham? :loveu:




.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...