Jump to content
Dogomania

Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D


magda222

Recommended Posts

No, a wczoraj Rockuś dostał obróżkę feromonową (55zł)

 c61e1cf940f6e154m.jpg 5fe0872bdcd11493m.jpg

 

Pożegnał się 

a66d4224c233a995m.jpg  ce5938495cd052aam.jpg

 

Chętnie wskoczył do samochodu 

[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=1e0f6451dff0874a]1e0f6451dff0874am.jpg[/URL]

i z radością pojechał  :)

[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=92c02351da907d8f]92c02351da907d8fm.jpg[/URL] 
Był bardzo pewny siebie 

[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=5184bd7fa7471850]5184bd7fa7471850m.jpg[/URL]

Szedł jak do siebie

[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=a35c962fca9e738b]a35c962fca9e738bm.jpg[/URL] [url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=eb7038344dad7f95]eb7038344dad7f95m.jpg[/URL]

od razu pobiegł do kuchni,

 [url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=0a90bf8fd525962b]0a90bf8fd525962bm.jpg[/URL]

zachowywał się jakby mieszkał tam od zawsze! Nawet się nie pożegnał, bo taki był zaaferowany ;)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Skąd One wiedzą, że idą do Domu? Bo bardzo często tak jest...

Zakończenie jak w bajce. Doroto, fotki są cudne! :)

Rokuś Szczęściarz...  Przystojniak z niego. ;)

 

Rocki to "mój" pierwszy pies na Dogomanii. Moja pierwsza deklaracja. Tego się nie zapomina. :D

Zobaczyłam jego zdjęcie i link do wątku na bazarku z obrazkami Jaszy. Akwarelki mnie ściągneły, a poznałam Rokusia. 

Psa jak z mojego dzieciństwa. Pisałam tu o tym wtedy... ;)

 

Trzymam kciuki. :)

Link to comment
Share on other sites

Wiedzą, wiedzą :-) Kiedy pojechałam do schronu po moją babuszkę Ziutę i gdy przyprowadzili ją do biura bo tam czekałam, jak weszła to myślałam że się rozleci na milion kawałków, nie było widać gdzie głowa a gdzie kuperek, tak się cieszyła a widziała mnie pierwszy raz, chyba jakoś wyczuła że idzie do domu. Może intuicja ;-)

Link to comment
Share on other sites

Cudne fotki! I takie optymistyczne! Rokuś mam nadzieję, że będziesz rozpieszczany na maksa, tak jak na to zasługujesz :) .  Zresztą on już pokochał swoją nową rodzinkę bo Grażynka opowiadała mi, że nowa Opiekunka ze  swoim bratem mieli wyczesać Rokiego.Pamiętacie jak ZuziaM pisała, że on tego nie lubi i nawet potrafi pokazywać zęby przy czesaniu. Grażynka miała tym młodym ludziom o tym powiedzieć i zalecić ostrożność ale zapomniała :( . Przypomniało jej się o tym jak Roki z opiekunami przysedł do niej się pokazać jaki jest piękny. A na pytanie o żęby, warczenie itp. młodzi ludzie szeroko otworzyli oczy i powiedzieli, że nic takiego nie miało miejsca a nawet wręcz przeciwnie - Rokuś sam się nadstawiał do wyczesywania :D .     

Link to comment
Share on other sites

We własnym Domu to nawet wyczesywanie podszerstka jest przyjemnością. ;)

 

Ale nam Rokuś umilił długi weekend. :D

Nie mogę się nacieszyc psim szczęściem. Domek też ma szczęście. :)

Ciekawostką jest to, że wyczesywanie było jeszcze w Fundacji :) . A i tak było spokojne - pewnie Roki wyczuł, że to "jego" człowieki są  :D .

 

A wieści z domku są pozytywne. Pierwsze noce Rokuś chodził i zwiedzał, zwiedzał, zwiedzał. Biedna Pani Marta nie mogła się wyspać tak Rokuś absorbował jej uwagę :) . Teraz jest już lepiej i zwiedzanie zostało zakończone  :) .

Ogólnie w domu jest wszystko ok. Na początku Juniorek coś obszczekiwał Rokiego ale Grażynka wytłumaczyła mu na uszko, ze to jego większy braciszek i nie powienien tak na niego szczekać. I podziałało, Juniorek zaakceptował kolegę choć czasem spojrzy na niego groźniej  :) .

 

Oczywiście upomniałam się o fotki a na stwierdzenie Grażynki "znowu???" powiedziałam, że my chcemy Rokusia dużo a nawet jeszcze więcej i foty muszą być :angry: .Mamy obiecane, że będą  :D . 

 

A teraz na gorąco zapraszam wszystkich do Skubiego, który z radością zająłby boks Rokiego w fundacji. Zapraszam na jego wątek i proszę o dobre myśli za staruszka.

A może ktoś zechce przenieść swoją deklarację z Rokiego na Skubiego? Musimy uzbierać tylko na krmę i leki... 

 

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/147305-16-lat-%C5%BCycia-po%C5%82owa-w-schronisku-pom%C3%B3%C5%BCmy-wyj%C5%9B%C4%87-skubiemu/?p=16254007

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dobre wieści o Rokusiu. :) :)

A z prośbami o fotki po pójściu psiaka do Domu to zawsze jest szaleństwo na Dogomanii...   ;)

Ja nie jestem "katem na fotki' i wystarczy mi własnej wyobraźni, żeby "zobaczyc" Rockiego w Domku.   :D Ale oczywiście popatrzę. ;)

 

Idę do Skubiego...  :)

Link to comment
Share on other sites

Ja słyszałam, że Roki się nawet nie pożegnał tak mu się dom od razu spodobał :)

 

to ja swoją deklarację przenoszę na Skubiego, konto to samo?

To prawda, nawet się nie pożegnał tak się spieszył h010.gif.

 

Kaju, Magda nie chce zbierać kasy na Skubiego, szukamy tam skarbnika... Bardzo dziękujemy za przeniesienie deklaracji!

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za ciszę, ale byłam na urlopie.

Jestem dziś pierwszy dzień w pracy i mam urwanie głowy.

Oczywiście bardzo się cieszę!!! :D

Wiem wszystko na bieżąco, ale nie miałam czasu napisać.

Postaram się jutro wrzucić ostateczne rozliczenie.

Muszę jeszcze przelać na konto Fundacji za obrożę (55 zł), bo zapomniałam przed wyjazdem :(

Link to comment
Share on other sites

Magda, wkleję Ci mój post z innego wątku. Może Ci pomogę... :)

 

Można odzyskac swoją zawartosc.    :)

Sama tego nie wymyśliłam. To Rozi napisała na innym wątku.    ;)

 

Należy wejśc po zalogowaniu w ZOBACZ NOWĄ ZAWARTOŚC.

Potem z boku, po lewej stronie należy wybrac funkcję TEMATY, W KTÓRYCH UCZESTNICZYŁEŚ.

I zaznaczyc okres, z jakiego ma byc ta zawartosc. Np. rok.

To będzie odpowiednik MOJEJ ZAWARTOŚCI, która po awarii jest pusta.

Potem już wchodzisz sobie po zalogowaniu z ZOBACZ NOWĄ ZAWARTOŚC.

(Jeśli wyłączy się funkcję TEMATÓW, W KTÓRYCH..., to znowu Nowa zawartośc stanie się zbiorem wszystkich postów ze wszystkich watków).

Link to comment
Share on other sites

Jaki piękny tytuł. wątku.. :) :)

 

 

Udało mi się dopiero dzisiaj odnaleźć wątek Rokusia- a tu taka miła niespodzianka

 

 

Prawda? Słowa "WŁASNY DOM" są magiczne :D

Szczególnie w przypadku zwierząt, które tak długo na niego czekają...

 

:D

 

.

Link to comment
Share on other sites

Z tego wszystkiego zapomniałam napisać coś bardzo ważnego :/

 

BARDZO BARDZO WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA WSPÓLNE LATA Z ROCKUSIEM :D

WSZYSTKIM KTÓRZY WSPIERALI GO "GROSZEM" ALE TAKŻE TYM KTÓRZY TU PISALI,ZAGLĄDALI,KIBICOWALI :D

 

Nie gniewajcie się jak czasem coś zawalałam...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...